Перейти до змісту

Болонська система


ART

Рекомендовані повідомлення

Всі знають що у нас в університетах діє "Болонська система".

Питання:

Вот якщо я добре вчуся, чи можливий перехід в інший вуз? Тому що наскільки я знаю за кордоном, Болонська система дозволяє перейти в любий університет любої країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехід завжди був можливий, але деталі тобі тільки нададуть напевне в самому вузі!!!

І тут скоріше не система навчання має значення, а перелік предметів, тобто чи потрібно щось доздавати (академ різницю) і напевне постане питання - чи є в тому вузі скажімо вільні державні місця (якщо ти "державник")!

Теоретично завжди було можливо, але чесно кажучи не знаю жодної людини, яка практично цим скористалась!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому курсі за наявності вільних місць та зовсім крихітної академрізниці декан факультету ледь не з порогу прогнав. І це в межах одного універа. Флаг йому знаєте куди я маю на увазі.

Більш реально це поступити на магістра чи спеціаліста, тоді в них якесь серйозніше ставлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як декларується, суть оБолонської системи у мобільності навчання. Але це декларації. Насправді навіть закордонні університети так формують навчальні плани (ставлять свої, унікальні предмети), щоб їх студент не дуже хотів піти, дізнавшись про академрізницю, яку доведеться здавати у іншому університеті. Хоча я знаю такі преценденти. Але підозрюю (впевнений), що для "простих смертних" це нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...