Sandro Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 12:26 #1 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 12:26 Мишка дешева, простіше мабудь купити нову, але настільки звик - що просто лінь її міняти. Зламало дитятко скрул, а точніше 6-ти гранний стержень з яким він разом крутиться, ось власне він і розшукується. Чекаю на Ваші пропозиції, можливо хтось і має так штуку.
Zevs_Isver Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 12:35 #2 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 12:35 фото облегчит поиск
Sandro Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 13:28 Автор #3 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 13:28 Спробую, але не гарантую.
Sandro Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 15:54 Автор #4 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 15:54 1. ось так наче має виглядати 2. ось це що зломане Тобто розшукується повністю скрул в зборі на мишку SP
uagav Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 16:56 #5 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 16:56 1.Склєїти 2.Після вирівняти та нагріти на газовій конфорці радянську канцелярську скрепку до червоного кольору, після чого проштиркнути пластмасову вісь скрепкою по центру. 3.Після вистигання скрепки, зайвий кінець відкусити кусачками. 4.Зібрати... Хай служить!
eNyk Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 17:21 #6 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 17:21 а чому не можна "суперклеєм" склеїти? Дешево і сердито. І нічого шукати не треба
zirka Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 17:25 #7 Опубліковано 26 Серпня, 2010 в 17:25 В мене є мишка, повнісю робоча, але там діти загнули кнопку. якщо цікавить - подарую.
Sandro Опубліковано 27 Серпня, 2010 в 07:34 Автор #9 Опубліковано 27 Серпня, 2010 в 07:34 2 uagav, eNyk клеїв, не надовго... площина склейки дуже мала - не витримує навантаження. З приводу скрепки - варіант не пройшов би - скрепка товста для місця розлому і не встигне проплавити його, оскільки довгий стержень. Спробував варіант вставити частину леза бритви, вистачило на пару прокруток та 2 натиску скрула... 2 zirka дякую, але хочу відремонтувати свою, або ж куплю нову та кращу за ту що зломана
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.