Перейти до змісту

Збірна України


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

Ти знаєш стільки вже "з вірою" випив горілки "за здоров'я" а його не прибавляється.Так само й тут треба вірити в "чудо",але у футболі чудеса зтворюються ногами,головами,очима і тд. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 802
  • Створено
  • Остання відповідь

ну з горілкою - це,ти правильно сказав,а от чудеса в футболі бувають часто :_02:

хоча і горілка часом лічить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, зібралися песимісти, ну хто в 2006-му думав що вийдемо в 1/4-фіналу? Ясно, тоді група була більш-менш прохідна, але все одно, ніхто не чекав, що потім вийдемо на Швейцарію і виграємо по пенальті!

Це команда нічим не слабша за ту, ну згадайте тих футболістів, хіба Русол закінчив достроково кар’єру.

Програють, то програють, але тре вірити в краще, треба підтримувати наших гравців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, збірна України - вперед! (не путати з псевдопартією ;) )

Сьогодні потрібно забути про неприязнь до окремих гравців, про стосунки між клубами, про "натуралізацію", давайте всі разом підтримаємо нашу збірну такою, як вже вона є, іншої в нас немає!

Чекаю на хорове виконання Гімну України київським стадіоном!

JI2012-s.jpg

п.с. буду вболівати в такій от футболці, хто хоче таку ж - пишіть в приват ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про стосунки між клубами, про "натуралізацію", давайте всі разом підтримаємо нашу збірну такою, як вже вона є, іншої в нас немає!

підтримай чемпіона і володаря кубку - іншого в нас немає. підтримай президента - іншого в нас немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримаємо кулаки сьогодні за НАШУ збірну України!!

Було б добре gusarchik'а обламати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні буду у фан-зоні вболівати: прапор є, гімн знаємо, горло прочищаємо (не алкоголем). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні буду у фан-зоні вболівати: прапор є, гімн знаємо, горло прочищаємо (не алкоголем). :)

Вболівайте в фан-зоні так, щоб вас було чути в нашій трансляції на стадіоні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gusarchik, яке там на зло?! На радість! :)

Футбол - це ж розвага!

Shulc, офіційної немає. Буде від КІА Motors з 21 червня на Театральній площі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть де в онлайні можна дивитись трансялцію матчів Євро, зокрема Україну сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть де в онлайні можна дивитись трансялцію матчів Євро, зокрема Україну сьогодні

я дивлюсь http://mlodziantv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...