Перейти до змісту

Відам Трембіту (гітара)


Anastasi

Рекомендовані повідомлення

Віддам Трембіту 6-струн, акустик, передня дека трохи понищена, кілки робочі, лади на місці))) щоб грати треба буде трохи підпиляти порожки....ну для лісу підійде(багаття розводити)))) :D

тел. 0931081028

http://vkontakte.ru/neizvesnost

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо хто передумає то напишіть мені пліз...ато в походи хожу, а поспівати нема під що....=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

якшо хто передумає то напишіть мені пліз...ато в походи хожу, а поспівати нема під що....=(

Чи потрібна ще гітара? маю стареньку, студентську, 1985 р. н. Чернігівська шестиструнка. Наші студенти в Москві казали, що вона дає фору і ленінградським. Корпус треба трохи поремонтувати. Хочу за неї грошей.

Пишіть, якщо цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібна ще гітара? маю стареньку, студентську, 1985 р. н. Чернігівська шестиструнка. Наші студенти в Москві казали, що вона дає фору і ленінградським. Корпус треба трохи поремонтувати. Хочу за неї грошей.

Пишіть, якщо цікаво.

Вибачте за оффтоп та ап закритої теми, але не стримався. Просити гроші за стареньку чернігівську гітару - це смішно, тут на трембіті можна пальці поламати, а про цю то взагалі нема що й казати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібна ще гітара? маю стареньку, студентську, 1985 р. н. Чернігівська шестиструнка. Наші студенти в Москві казали, що вона дає фору і ленінградським. Корпус треба трохи поремонтувати. Хочу за неї грошей.

Пишіть, якщо цікаво.

Вибачте за оффтоп та ап закритої теми, але не стримався. Просити гроші за стареньку чернігівську гітару - це смішно, тут на трембіті можна пальці поламати, а про цю то взагалі нема що й казати.

ІГАРЬОК, Вам нецікаво - іншим цікаво. 1. Тема не закрита. 2. Я не прошу - пропоную. 3. Ви моєї гітари не бачили. Не коментуйте, плз, це некоректно!

Тим більше, що Ваш оффтоп - ОФФТОП. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібна ще гітара? маю стареньку, студентську, 1985 р. н. Чернігівська шестиструнка. Наші студенти в Москві казали, що вона дає фору і ленінградським. Корпус треба трохи поремонтувати. Хочу за неї грошей.

Пишіть, якщо цікаво

ціна питання?

і, коли вже мова пішла по тому руслу, - якщо можна - фото.

можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Віддам Трембіту 6-струн, акустик, передня дека трохи понищена, кілки робочі, лади на місці))) щоб грати треба буде трохи підпиляти порожки....ну для лісу підійде(багаття розводити)))) :D

тел. 0931081028

http://vkontakte.ru/neizvesnost

ще є трембіта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...