Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Збираюсь купувати новий комп.Але відразу не можу вкласти всю суму (кредит не хочу).

Вибрав таке:

Мама : MB Gigabyte GA-965P-DS3,s775;ATX;iP965;FSB1066;PCI-Ex16;3*PCI-Ex1,3*PCI,4DDRII 800;6*SATAII,GLan,8ch 875 грн

Проц : CPU Celeron D 352 3,20Ghz/512/533 s775 Box 450 грн

Оперативна память: 1 Gb (667) 670 грн

Відео: ASUS 7600GT/2DHT 256Mb DDRIII (128bit) (560/1400) w/HDTV, dual DVI (шт.) - 950 грн.

7300 - 470 грн.

ну і корпус нормальний 400 грн.

В районі пів року можу проапргейдити:

Проц пізніше зміню на кор2

память докупляється

відео - отут питання - якшо через пів року вийде DX 10 то може поки взяти джі форс 7300

Що можете порадити?

PS : головне для мене зараз зацепитись за новий комп , такщо бажано поменше вкласти зразу (жінка не розуміє навіщо новий комп а старий - целерон 900 - шо калькулятор :-)) а з часом по баксів сто вкладати то вже реально.

Я по ходу змінюю після ваших порад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASUS 7600GT/2DHT 256Mb DDRIII (128bit) (560/1400) w/HDTV, dual DVI гдето читал что 128 бит видяхе реально нехватает, вроде на форуме ДПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мое мнение : брать материнку с устаревающим чипсетом + целерон D стоит только, если ты планируешь потом продавать их вместе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы сэкономил на видеокарте и взял бы материнку нормальную с средним процом и опору ддр2 800 частотой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ще ціни самі божескі в Луцьку?

І ще одне: бачив компи в абв-техніці : як там ціна і чи можна брати комплектуючими - мо хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ще ціни самі божескі в Луцьку?

І ще одне: бачив компи в абв-техніці : як там ціна і чи можна брати комплектуючими - мо хто знає?

Був я в абв-техніці там ціна набагато вища ніж у всіх інших комп'ютерних магазинах. :mdr:

Я свій взяв в Комп'ютерному Всесвіті, там на мою думку найкраще співвідношення ціна-якість і кантора ця довго працює так що в случаї чого можна їх знайти, а то взяти в якійсь начинающій фірмі і через пів року вони пропадуть (так було коли брав свій перший комп). Краще брати в тій організації в якій в тебе чи твоїх хороших друзів там є знайомі, тоді вирогідність того що тебе надують є меншою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ще ціни самі божескі в Луцьку?

infohelp - посмотри здесь, там есть прайс, походу цены нормальные..

І ще одне: бачив компи в абв-техніці : як там ціна і чи можна брати комплектуючими - мо хто знає?

в АБВ оч. дорого.. расчитано на чайников..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В диавесте НИКОГДА не берите, ибо много косяков с ними (по личному опыту), ну в инфохелпе не само в дешего в Луцке, я знаю еще буквально 3 магазине где дешевле.

Само дешего где нашел это "Паладий" что около остановки напротив кафе "Мрия" по проспекту воли . Очень дешего но... склада у них кажись и щас нет, поетому заказывают с Киева, везут от недели до 3, но тогда привезут с подарками в качестве компинсации :mdr:. Мне вот 256 опоры вместо 128 поставили, и резак вместо сидюка простого. Когда был у них слышал мужичек буровал что ему так долго ноут везут, так ему вместе с ноутом еще 1000 болванок дали :lol:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ранет" на Молоді. Зайди попроси хай прайс зліплять, потім порівняй з цінами в інших магазинах і сам для себе зроби висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ранет" на Молоді. Зайди попроси хай прайс зліплять, потім порівняй з цінами в інших магазинах і сам для себе зроби висновки

В ранете дороже чем в апельсине)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ранет" на Молоді. Зайди попроси хай прайс зліплять, потім порівняй з цінами в інших магазинах і сам для себе зроби висновки

Ранет - непогана контора, сам там беру, якщо щось терміново треба, оскільки до мене близько! І плюс до того там можна замовити рідкісні деталі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ранет" на Молоді. Зайди попроси хай прайс зліплять, потім порівняй з цінами в інших магазинах і сам для себе зроби висновки

Ранет - непогана контора, сам там беру, якщо щось терміново треба, оскільки до мене близько! І плюс до того там можна замовити рідкісні деталі!

знайшов непогану контору :mdr::mdr::lol: по гарантії щось там робив чи звертався ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов непогану контору :):):) по гарантії щось там робив чи звертався ?

Ніразу - не було потреби, все справно робить! Тьфу-тьфу! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щерез деякий час думаеш міняти процесор, то за 450 гр.замість Celeron D 352 3,20Ghz/512/533 s775 Box 450 грн ,можна купить Pentium 4 524J, 3.0G/1M/533 LGA775 Box 450 гр. потім пень проще і за більші гроші можна продати.:P .А краще найти самий дешевий Celeron,потім жаба менше душити буде.

З відео та сама історія ,під ДХ10 карти ,за 100-250 $,появляться десь літом ,і старіші карочки ДХ9 дуже

втратять привабливість,так що не стоїть брати зараз щось дорожще за 80 $. наприклад

ATI Radeon X1300 256Mb GDDR2, PCI Express 450/800, 128bit...400 гр.

ASUS EN7300GS/HTD/128M, PCI-Expres ....................................370 гр.

а ще краще ,шо би та сама жаба меньше душила,взяти відео попереднього покоління,або з ТС,НМ,

GeForce 7100GS Asus EN7100GS/TD/ 256/64bit..............................244гр.

GeForce 6200 Asus EN6200TC/256/TD 256(64)M DDR, 128bit,..........244гр

ATI Radeon X550 MSI 128M DDR2, 64bit, PCI Express.....................276гр

ATI Radeon X300SE HIS 128Mb TV-Out, DVI, PCI Express................254гр

для самих дешевих целок ціх карточок буде достатньо.

так для общего развітия ,народ придумав формулу порівнняня С2Д з іншими проциками.

C2D = Athlon64+ 20%=Sempron64 +25-30%=Pentium D +90%=Celeron+ 120-140%

в AMD береться не рейтинг ,а рельна частота,це справедливо для задач під одне ядро ,для двух ядерних Sempron64 і Celeron випадають.

Де самі менші ціни ,там де є знайомі продавці,не залежно від фірми,так що шукай серед своїх знайомих

таких людей,якщо не знайдеш звернися до форумчан ,думаю найдуться фарумчани які за деяку кількість янтарного напою :angry::ok: поможуть в цому питані.

наприклад материнську плату B Gigabyte GA-965P-DS3,s775;ATX;iP965;FSB1066;PCI-Ex16;3*PCI-Ex1,3*PCI,4DDRII 800;6*SATAII,GLan,8ch 875 грн .рельно можна купити на 20-30 доларів дешевше.

PS. Ынтель грозився скинути ціни в кінці місяця ,но до нас то дійде десь за місяць ,

PS2.я так пощитав твій прайс ,добавив вінта і не багато залишилося до готової системи на C2D.

правда трохи іншої конфігурації

Core 2 Duo 1,86 (E6300) 2Mb 1066 P5LD2 SE/C i945P, 512 DDR2, 250Gb SATAII, EN7300GS 256Mb, SC, Lan,ASUS 350PNF ATX- 3792 гр.,прайс Медіїї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

infohelp - посмотри здесь, там есть прайс, походу цены нормальные..

це тільки в мене чи у всіх? mcafee vshield при заході на сторінку Інфохелпу ловить троян...

post-58-1168723299.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тільки в мене чи у всіх? mcafee vshield при заході на сторінку Інфохелпу ловить троян...

Аналогічна реакція і в НОДа :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остані новини про відео карти ДХ10 читати ТУТ

РЕКОМЕНДОВАНІ ціни на будущі карточки,правда під них щі ігор немає.

GeForce 8600 Ultra -> 64 потоковых процессора, частоты 500/1400 МГц, 256-битная шина, объём памяти 256/512 Мб, рекомендованная цена $179;

GeForce 8600 GT -> 48 потоковых процессоров, частоты 350/1200 МГц, 256-битная шина, объём памяти 128/256 Мб, рекомендованная цена $149;

GeForce 8300 GT -> 32 потоковых процессора, частоты 500/1200 МГц, 128-битная шина, объём памяти 128/256 Мб, рекомендованная цена $89-99;

GeForce 8300 GS -> 24 потоковых процессора, частоты 500/1000 МГц, 128-битная шина, объём памяти 128/256 Мб, рекомендованная цена $69-79.

цитата з форуму сайта .

Думаю, 8600 станет именно тем DX10 железом, которое обеспечит хорошую производительность по разумной цене. И покупка 7900 или 1950 сразу станет нецелесообразной:offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер маю трохи інформації , щоб подумати , дякую.

А як вам контора "мегапортал" - хтось стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...