Перейти до змісту

Молочний гриб


mukolaychik

Рекомендовані повідомлення

В зв"язку з гарним ростом грибочка маємо баження поділитися " безвозмезно " молочним грибочком . Якщо ви хочете пити натуральний, смачних і дуже здоровий молочний напій тоді ви повинні обов’язково мати молочний гриб. Цей прекрасний, натуральний, молочний гриб (тибетський гриб) прекрасний для приготування натурального, здорового і смачного «кефіру».

Для приготування молочного гриба (тибетського гриба), Вам необхідно мати:

1 ложка тибетського гриба

1 склянку молока

Сито і ложку.

Про використання та властивості гриба читати тут: http://rafinat.com.ua/ua/tsikavo-znaty/for-foodies/molochnyj-hryb-abo-tybetskyj-hryb/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

А яким молоком потрібно заправляти натуральним чи із магазину пастеризованим можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливати магазинним молоком не пробували , мабуть користі від того кефіру буде так само багато , як молока в тих пакетиках :) , ми купуємо у бабульок свіженьке молочко , можна закип"ятити, щоб довше зберіглося , тіко треба пам"ятати , що заливати грибочка треба молоком кімнатної температури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливати магазинним молоком не пробували , мабуть користі від того кефіру буде так само багато , як молока в тих пакетиках :) , ми купуємо у бабульок свіженьке молочко , можна закип"ятити, щоб довше зберіглося , тіко треба пам"ятати , що заливати грибочка треба молоком кімнатної температури.

Начиталися багато гарного про Ваш грибочок :rolleyes:

Як можна з Вами зв'язатися щоб домовитися про таку корисну штучку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та на здоров"ячко , може ше кому треба це маленьке корисне чудо ??? звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та на здоров"ячко , може ше кому треба це маленьке корисне чудо ??? звертайтесь

Я би теж хотіла грибочка. Напишіть контакт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну доведеться трохи почекати , як виросте і ми знову його будемо ділити , я обов"язково Вам напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От, спізнилися :(

дуже хочемо гриба, в нас був але захаяли, тепер знову хочемо :rolleyes:

З.І. Наступний в черзі :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю ще як малим був ту штуку... Він у воді росте, схожий на рис? І ще вода стає з бульбашками, це він?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Так, грибочок знову розрізся, замовляєм , розбираємо :)

мені, будь-ласка :rolleyes:

офф :blush:

Можливо хтось має бажання поділитися чайним грибом :huh: ?

в мене є, але ще поки не встиг розростися - тільки недавно поділили. Як тільки виросте - можу поділитися. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв"язку з гарним ростом грибочка маємо баження поділитися " безвозмезно " молочним грибочком . Якщо ви хочете пити натуральний, смачних і дуже здоровий молочний напій тоді ви повинні обов’язково мати молочний гриб. Цей прекрасний, натуральний, молочний гриб (тибетський гриб) прекрасний для приготування натурального, здорового і смачного «кефіру».

Для приготування молочного гриба (тибетського гриба), Вам необхідно мати:

1 ложка тибетського гриба

1 склянку молока

Сито і ложку.

Про використання та властивості гриба читати тут: http://rafinat.com.ua/ua/tsikavo-znaty/for-foodies/molochnyj-hryb-abo-tybetskyj-hryb/

І як з вами зв"язатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...