Перейти до змісту

Каліграфічний почерк


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Нещадовно з другом згадали дитинство, а саме ті часи, коли на вулицю не пускали гуляти, а заставляли "сидіти і виводити букву за буквочкою". Ось так вже пізно вночі помиляєшся в самомму кінці - получаєш підзатильніка і зановов все переписуєш. Сидиш над тим зошитом, сльози капають на зошит, а ти виводиш! Чесно кажучи посміяльсь від душі, але тоді то зовсім не було смішно! На щастя я не одна дитина в сімї і батьки переключились на брата, а мене залишили в спокої :rolleyes: . Так, що я як писав так і пишу "як курка лапою"! Ось ціково чи згадуєте вВи ті часи, шановні форумчани, і чи дав результати такий метод у вашому випадку? І чи воробляєте каліграфічний почерк у своїх дітей таким самим "дідівським методом"?

P.S. На такі спогади і роздуми нашовхнули зараз маса статей про те, що в звязку з поширенням ПК і так далі, дітей зовсім не примушують працювати над своїм почерком, оскільки все одно їм доведеться не писати, а друкувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується як я писав контрольні, а сусід по парті в мене їх списував... і мені ставили "4" бо почерк був "неакуратний", а йому "5" бо він не марнував час на розрахунки, а лише повільно і старанно все здирав в мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заставляли гарно писати і в школі і вдома, але результату 0.

тому що це все робилося в 1-3 класах далі на почерк уваги не звертали, дивились що ти ним пишеш, і чи правильно.

відповідно в мене почерк в школі змінювався десь десяток раз, бувало писав здоровезними буквами на дві клітинки, але зараз вже ніби залишився сталий все влазить в одну клітинку, і ясне діло, що він і близько не каліграфічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується як я писав контрольні, а сусід по парті в мене їх списував... і мені ставили "4" бо почерк був "неакуратний", а йому "5" бо він не марнував час на розрахунки, а лише повільно і старанно все здирав в мене :)

Аналогічні були ситуації в житті - колись розвязав задачу, а відмінник з мене здер - і я став крайнім, бо більше ніхто її не рішив - значить я списав!

А ще вчився зі мною хлопчина, відразу помітно, що батьки лікарі - ну ніколи не міг прочитати що він пише, вчителі і то не просто розбирали! Я чогось тоді вирішив, що він напевне також на латині писав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і писав "курка лапою", так і пишу, незважаючи на те, що зараз в школі працюю :)

Директор аж злиться коли мої сторінки в журналі відкриває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в 1-3 класах була 4-ка з укр. мови тільки тому, що звертали увагу на почерк...

Приходит на завод «Электрон» устраиваться на работу молодой мужчина.

Начальник отдела кадров спрашивает:

- А что вы умеете делать?

- Я – классный программист.

- Да, нам такие нужны. Пишите заявление.

- Вы знаете, напишите за меня.

- Почему?!

- А я писать не умею, только на клавиатуре.

- До свидания, нам такие не нужны!!!

Через несколько лет в Калифорнии к ювелирному магазину подъезжает шикарный «Роллс-Ройс», выходят молодые шикарно одетые мужчина и женщина, заходят в магазине, начинают выбирать.

- Дорогая, какое колье тебе купить?

- Вот это, за 50 тысяч $.

- Не вопрос.

Мужчина открывает чемодан, оттуда вываливается гора наличности.

Кассир удивляется:

- Молодой человек, зачем вы носите с собой столько денег?! Не проще ли выписать чек?!

- Знаете, если бы я умел писать, я бы сейчас работал на заводе «Электрон»…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і писав "курка лапою", так і пишу, незважаючи на те, що зараз в школі працюю :)

Директор аж злиться коли мої сторінки в журналі відкриває)

Це щось на зразок - "Сопожник без сапог" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще згадав як вдома змусили переписувати якесь оповідання, гарно.

тоді писав усі букви дуже маленькими.

ну от я пишу, пишу і дійшовши до середини одне слово (якраз посеред тексту) вліпив малюсінькими.

хоч знав що прийдеться через це слово все переписувати, але то був так би сказати своєрідний протест :g05:

тоді влетіло добре за таку наглість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почерк - це майже вроджене. Ось тут наприклад Путена по-почерку типують. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почерк - це майже вроджене. Ось тут наприклад Путена по-почерку типують. 

Я з цим категорично не згоден - все приходить з чосом - і почерк при бажання можна і виробити і змінити! А путін шпіон - йому не можна вірити - він це навмисно так пише! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А путін шпіон - йому не можна вірити

ДА!!! він і хфамілію поміняв - у нього раніше неблагозвучна ПуКін була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А путін шпіон - йому не можна вірити

ДА!!! він і хфамілію поміняв - у нього раніше неблагозвучна ПуКін була

Я думав жінки будуть більш багатослівні в цій темі! Зараз почнуть хвалитись і викладати фотки з зошитів, щоб всі могли оцінити їх "каліграфічний почерк", але бачу "не тут то было"... ;)

А путін шпіон - йому не можна вірити

ДА!!! він і хфамілію поміняв - у нього раніше неблагозвучна ПуКін була

Та перестань - він чех - і прізвище його було Пукіч :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почнуть хвалитись і викладати фотки з зошитів

малюнки в моїх зошитах заборонені для перегляду особам до.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в класі десь так другому чи в третьому приніс двійку з укр.мови за сильно неакуратний почерк. Мама тоді сильно сварилась, що з тих пір аж до закінчення університету відмінником був :D

Писати ненавиджу, тому люблю математику) Та і компютер завжди під рукою :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почнуть хвалитись і викладати фотки з зошитів

малюнки в моїх зошитах заборонені для перегляду особам до.. ;)

ну ладно - відсилай в приват! Мені вже можна живиться :rolleyes:

Це нагадало мені анекдот:

- мужчина,мужчина, а скільки Вам років!

- 55!

- да? А я б Вам не дала!

- А мені вже й не треба :rolleyes:

Нічого не подумайте такого - просто анекдот гарий, хоч і "чорний"!

Я в класі десь так другому чи в третьому приніс двійку з укр.мови за сильно неакуратний почерк. Мама тоді сильно сварилась, що з тих пір аж до закінчення університету відмінником був :D

Писати ненавиджу, тому люблю математику) Та і компютер завжди під рукою :smile3:

ОГО, невіть не знаю, що сказати на рахунок промови-моралі! Треба було десь записати - може ще пригодиться для своєї малечі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Shraick

відео супер! Колись бачив подібні - коли таким ж подчерком розписували весільні запрошення - просто фантастика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько помню всегда снижали оценку за не аккуратное оформление/написание. Помню как математичка поставила отличнику за контрольную трояк(по пятибальной) только потому что было не аккуратно написано хотя решено было все абсолютно правильно.

Каллиграфия это хорошо. Помогает выработать в ребенке аккуратность и терпение. Только вот подзатыльники это плохо конечно. Мне самому хотелось писать аккуратно и красиво. Вечером брал какую-нибудь книгу и начинал с нее переписывать текст. Сколько терпения хватало. Поступил в институт и почерк изменился в худшую сторону. Тут уж не до красоты стало. Надо было все быстро записывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій почерк також за студенські роки зіпсувався. Лекції, семінарські заняття, писати доводилось чимало і дуже швидко. А ще звикла все скорочувати, так, що ніхто крім мене розібрати не міг. В школі писала досить каліграфічно. Спасибі мамі, яка примушувала переписувати по декілька разів, особливо твори. Зараз пишу від руки переважно для себе, якісь нотатки, нагадування тож головне, щоб могла розібрати сама.Часто, якщо треба щось написати важливе, подумати, пишу це від руки, потім набираю на комп'ютері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій почерк студентські роки точно не зіпсували - не було, що псувати! Хоча ні - трішки було і інколи, коли пишу повільно - цей талан предків в мені прокидається :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...