Перейти до змісту

Browser


ursa

Browser  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я користувався ИЕ спочатку, потім близько 4-5 років юзав оперу бо мене перло шо там є все і відразу + зручний інтерфейс стоїть і зараз.

Але близько місяця тому перейшов на ФФ бо він швидше, в ньому можна працювати з гугл докс, а плагіни це просто золоте дно, я вже не памятаю шо таке поп-андер:) також вагомою причиною для переходу на ФФ став плагін Firebug ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в мозілі це налаштовується, зніми галочку: "предупреждать о закрытии нескольких вкладок".

І я швидше натисну клавішу Да при закритті, ніж знову відкривати програму після того як випадково закрив, а буває в мене це часто.

Та я на робочій машині так і зробив. Це не єдиний з недоліків Firefox (для мене особисто). Наприклад, не подобається те, що по замовчуванню файли при завантаженні зберігаються на робочому столі. Знаю, можна це виправити, до того ж - є варіанти вибору. Але це коли працюєш за одною машиною. На різних машинах не будеш ж кожен раз під себе налаштовувати. Firefox хороший, гнучкий браузер, але щоб там отримати те, що в Opera відразу після встановлення - треба попрацювати напилком.

Зрештою добре, що є різні браузери і кожен може обирати собі те, що більше подобається, повніше задовільняє потреби користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то користуюся Оперою, подобається все в ній :) А також останім часом став часто користуватися Google Chome - браузер те що треба (відвідую луцький форум тільки з цього браузера). :);) Встановлював FireFox, незнаю чому, але не сподобалася :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепробував і Лисичку,і Махон,і Сафарі,і ІЕ7,і Хром,і нескейп,Опера щвидше всежтаки(порівнюючи її функціонал)і залишаюсь на ній починаючи з 7 версії..тому голосую за неї...Я хром не знаю в чьому причина зовсім тупить,і я не бачу тої щвидкості відкриття сторінок про яку кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люблю користуватись лисицею але із останіми обновленнями сильно багато памяті потребує та і підторможує, тому альтернатива для мене опера 9,60

За останніми тестами, якраз firefox3 використовує найменше пам'яті, правда, opera пообіцяла швидко догнати по цьому параметру firefox3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люблю користуватись лисицею але із останіми обновленнями сильно багато памяті потребує та і підторможує, тому альтернатива для мене опера 9,60

За останніми тестами, якраз firefox3 використовує найменше пам'яті, правда, opera пообіцяла швидко догнати по цьому параметру firefox3

Треба уточняти, що мова йде про "голий" FF3 з функціоналом як у IE6. А Опера після встановлення має на борту поштовик, IRC та купу всього іншого, що в FF з"являється після встановлення купи розширень, які не додають браузеру стабільності та безпеки і, як правило, роблять його неповоротким, не кажучи, про використання пам"яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за експлорер бо ним сиджу в Лізі Героїв ,а все інше Оперою,причом сьомою,девята не подобается,а те що не відкриваєтся оперою знову ж таки відкриваю експлорером )))

Попробуй поставити firefox3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався б оперою теж, але не має функції підтвердження закриття вікна. Чи може в нових версіях вже є? (юзаю 9.26)

Ця функція непотрібна. В opera працює відновлення закритого сеанса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви не розібрались в налаштуваннях, не кажіть, що в Opera щось нема або зроблено не так, як ви звикли. Opera - найбільш гнучкий у налаштуваннях браузер і змінити в ньому можна якщо не все, то майже все.

Те що треба (+1)

Але всерівно не знайшов всього того що потрібно мені. Наприклад "Информация о странице" як є в MF

Є таке в опері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але всерівно не знайшов всього того що потрібно мені. Наприклад "Информация о странице" як є в MF

Є таке в опері?

Є.

post-3410-1223731581.jpg

post-3410-1223731600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раніше користувався Оперою, про що і писав тут. Згідно класифікації, вивішеної СанСетом також відніс би себе до досвідчених користувачів Опери. Але зараз (уже бл. півроку) користуюсь Лисом і дуже ним задоволений. Всіляких аддонів використовую мало. Найбільше подобається аддон для блокування реклами. Перехід з Опери на Лиса відбувся дуже швидко - до нового браузера звик за 2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше користувався Оперою, про що і писав тут. Згідно класифікації, вивішеної СанСетом також відніс би себе до досвідчених користувачів Опери. Але зараз (уже бл. півроку) користуюсь Лисом і дуже ним задоволений. Всіляких аддонів використовую мало. Найбільше подобається аддон для блокування реклами. Перехід з Опери на Лиса відбувся дуже швидко - до нового браузера звик за 2 дні.

також пробував такий варіант ,але з часом на деяких сайтах всежтаки почала пробиватись реклама і ніяк не зміг звикнути до того що в Мурзілці (Лисичці) вкладки сторінок знаходяться під рядком шляху а в Опері навпаки :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкладки сторінок знаходяться під рядком шляху а в Опері навпаки sad.gif

Взагалі-то, в Опері вкладки сторінок можуть мати 5 положень (вверху, внизу, справа, зліва і ніде) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкладки сторінок знаходяться під рядком шляху а в Опері навпаки sad.gif

Взагалі-то, в Опері вкладки сторінок можуть мати 5 положень (вверху, внизу, справа, зліва і ніде) :blink:

ну а в Лисиці тікі одне положення і то не змінне...А звичку тяжко перебороти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а в Лисиці тікі одне положення і то не змінне...А звичку тяжко перебороти...

так постав плагін і зміниш як захочеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить довго користувався ІЕ. Потім спробував Firefox, не сподобалось. Відразу ж зніс і встановив Оперу, якою користуюся і по сьогодні, як вдома, так і на роботі. Зараз стоїть версія 9.6 beta. Ніяких нарікань, все швидко і надійно. Паралельно вдома стоїть ІЕ 7.0 - теж доволі непогана штука, інколи користуюсь. Але все ж таки вже звик до Опери. Щодо ІЕ 7.0, то досить схожий на Оперу, плюс подобається реалізація відображення шрифтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі люблю користуватись лисицею але із останіми обновленнями сильно багато памяті потребує та і підторможує, тому альтернатива для мене опера 9,60

аналогічний випадок, користуюсь мозіллою, але і опера стоїть для підстраховки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а в Лисиці тікі одне положення і то не змінне...А звичку тяжко перебороти...

так постав плагін і зміниш як захочеш :)

ну так в опері відразу доступно...а так ще плагіни став...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ІЕ 7.0, то досить схожий на Оперу

Чим ?

мав на увазі зовнішню реалізацію інтерфейса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

проголосував за оперу - швидкій, зручний.......та і звик уже! :0153:

і ще дуже подобається менеджер паролів - дуже зручна штука!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчера Европейская Комиссия представила компании Microsoft предварительное заключение по итогам рассмотрения жалобы, поданной компанией Opera Software в конце 2007 года и поддержанной европейским отделением Free Software Foundation . Согласно выводам специалистов антимонопольного комитета ЕК, компания Microsoft с 1996 года нарушает правило о недопустимости злоупотребления доминирующим положением на рынке (статья 82), включив в состав операционной системы Windows браузер Internet Explorer. По мнению ЕК, основанному на экономических рассчётах и юридических документах, подобная ситуация мешает здоровой конкуренции на рынке веб-браузеров, тормозит внедрение инновационных решений и в итоге ограничивает выбор конечного пользователя. По европейскому законодательству сейчас у Microsoft есть четыре недели для подготовки ответа для Европейской Комиссии, также компания имеет право потребовать организации дополнительных слушаний по данному вопросу. Если Microsoft не удастся убедить Европейскую Комиссию в законности и правомерности своих действий, на неё будет наложен штраф, а также подготовлено предписание, согласно которому Microsoft должна будет выполнить определённые действия для восстановления здоровой конкуренции на рынке браузеров.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...