Перейти до змісту

Заценіть сервер


Oli

Рекомендовані повідомлення

Ну раз мірятись пісями - ось моя машина на якій я тримаю свій сервак:

Intel®Xeon E5410 / 16 Gb DDR3 / 2x750Gb SATA2 HDD(Soft RAID0,1), 100мбит канал upload/download

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз мірятись пісями - ось моя машина на якій я тримаю свій сервак:

Intel®Core™i7-920 4x2.66 Ghz / 16 Gb DDR3 / 2x750Gb SATA2 HDD(Soft RAID0,1), 100мбит канал upload/download

Це в сантиметрах/метрах скільки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я тож хостиги на 1 баксу в год продаю

Дорого.

Це дорого??? За 1 рік 1бакс. Я в шоці!!! ГХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішні ви, чесслово.) Датацентри, прямо в кожного вдома.)

Ви зараз схожі на хлопчиків, які бавляться у пісочниці іграшковими машинками і той, у кого самоскид, каже, дивіться, яка у мене машина, я неї стопіццот тон можу перевозити. І так губами брррррррррррррррррр і поїхав по пісочку, повзучи за нею на колінцях, вимазуючи штанці, які мамі доведеться прати. Зате весело.)

Оце вже схоже на правду. Такий собі портативний датацентрик.

board.lutsk.ua-1280768243-U2983.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішні ви, чесслово.) Датацентри, прямо в кожного вдома.)

Ви зараз схожі на хлопчиків, які бавляться у пісочниці іграшковими машинками і той, у кого самоскид, каже, дивіться, яка у мене машина, я неї стопіццот тон можу перевозити. І так губами брррррррррррррррррр і поїхав по пісочку, повзучи за нею на колінцях, вимазуючи штанці, які мамі доведеться прати. Зате весело.)

Оце вже схоже на правду. Такий собі портативний датацентрик.

board.lutsk.ua-1280768243-U2983.jpeg

Канал 100мб коштує 20000грн. ти думаєш у мене вдома такий?

Я сервера розміщую у Вінниці в датацентрі, 2 канали по 100мб (Датагруп і Укртелеком)

2 різних джерела живлення +дизель-генератор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автосообщение

Этот топик был перемещен из раздела: "Технічний розділ: Комп'ютери комплектуючі і периферія." в раздел "Флейм".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно зробив. В даному випадку нема що оцінювати. Конфігурацію сервера вказано не повністю. Для чого призначений сервер не сказав відразу. Що тут зацінювати? В технічному розділі мірятися піпіськами... хай краще у флеймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін так весело подивитись як піськами міряються))) гг недаром тему скинули сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...