Перейти до змісту

Зроблено руками


ninel

Рекомендовані повідомлення

Нарешті прийшло справжнє літо і для мене, з'явилось декілька вільних хвилинок. Так хочеться нарешті відірвати душу на різних дрібничках, каких як малювання і фото.

От що вийшло перше покращення мого фотоапарата

Відкрила для себе нове цікаве заняття, точніше нарешті добрались руки

Ось що вийшло..

Далі буде...

Доречі, якщо когось зацікавило, можу зробити на замовлення. або дати поради по виготовленню.

post-2845-1280669797,54_thumb.jpg

post-2845-1280669811,43_thumb.jpg

post-2845-1280669833,91_thumb.jpg

post-2845-1280669843,01_thumb.jpg

post-2845-1280669854,5_thumb.jpg

post-2845-1280669866,14_thumb.jpg

post-2845-1280669880,99_thumb.jpg

post-2845-1280669901,86_thumb.jpg

post-2845-1280669917,82_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись памятаю, в мене теж не рахувався так трафік. Було скачано 1 -гб а трафік далі не рахувався, качаєш що хлочеш, а він на місці. Захожу в інтернет на наступний день а там -1 грн, ще коли був ліміт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись памятаю, в мене теж не рахувався так трафік. Було скачано 1 -гб а трафік далі не рахувався, качаєш що хлочеш, а він на місці. Захожу в інтернет на наступний день а там -1 грн, ще коли був ліміт

Не зрозуміла)? Це тут до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачайте за офтоп, але як раз під тему вичитав анекдот, коли побувавши в нас в гостях японці сказали:"Діти у вас просто супер, а ось все, що ви робите руками у вас виходить погано" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикраси прикольні. А такі анекдоти складають українці, які своїми руками нічого не вміють і не хочуть вміми робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикраси прикольні. А такі анекдоти складають українці, які своїми руками нічого не вміють і не хочуть вміми робити.

Я лише хотів поділитись гарним настроєм з форумчанами, і жодної критики в поїх повідомленнях прикрас немає! Цілком згоден, що вони прикольні і своїм повідомленням-анекдотом, я якраз привернув увагу форумчан до цієї цікавої теми! Хіба ж не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикраси прикольні. А такі анекдоти складають українці, які своїми руками нічого не вміють і не хочуть вміми робити.

Я лише хотів поділитись гарним настроєм з форумчанами, і жодної критики в поїх повідомленнях прикрас немає! Цілком згоден, що вони прикольні і своїм повідомленням-анекдотом, я якраз привернув увагу форумчан до цієї цікавої теми! Хіба ж не так?

Як на мене "привертання уваги" вийшло дещо грубовате...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей - стільки думок!!! Тим більше, я відразу написав:"Вибачайте за офтоп", що означає, що це не прямо стосується теми, а це маленький відступ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей - стільки думок!!! Тим більше, я відразу написав:"Вибачайте за офтоп", що означає, що це не прямо стосується теми, а це маленький відступ!!!

Гумор розумію, так що без проблем. Дякую що заглянули!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та будь-ласка, завжди за радий заглянути на цікаву темку! :0011:

І дякую за розуміння! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...