Перейти до змісту

Кролика


rulet7000

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...

Замітив, що щось багато хто дарує кроликів, мо вони вонЯ, чи ще чимсь не вгодили :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, вони просто тупі і какають де попало, якщо злякаються.

нічого подібного! запашок, звісно, є. але мій Степанич, наприклад,, какає тільки в строго визначеному місті - на котячому лоточку або біля нього, що в принципі не є проблематично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж тупі?)))

А на рахунок другого .. то кажуть як який попадеться. Буває, що лякається будь-якої посторонньої людини і зразу весь коврик в "арахісі в шоколаді".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж тупі?)))

А на рахунок другого .. то кажуть як який попадеться. Буває, що лякається будь-якої посторонньої людини і зразу весь коврик в "арахісі в шоколаді".

в мене відразу біжить на зустріч і грається як тільки до нього хтось прийде........какає у відведеному лоточку, або біля нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зовсім не тупі. мій бандюк все розуміє, просто вредний дуже. і людей не боїться - підбігає, обнюхує. а гадять не декоративні, а звичайні кролі. їх часом помилково беруть додому, щоб "діти награлись і перехотіли". ті й справді розкидають свої сліди скрізь

і ще. навіть назустріч вибігав, як додому заходила. зараз вдень він в клітці сидить, тому зустрічає тільки кицька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

До речі, 2011 рік - Рік білого кролика. Тільки головне, щоб він удома кабелів не гриз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...