Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

И вопрос к Алексубилайну, пообщался я с Олександром он сказал, что пришлёт кого-то, что б посмотреть, так ни кого и небыло...

В понеділок уточню

2AlexBeeline,коли вже буде підключенно Привокзальну 3?) Казали десь з 1го числа вже 100%.

Хто казав? я пок нічого такого не чув, попробую розпитати.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Кто знает, где в Луцке можно пополнить счет без комиссии если нет Visa или Mastercard.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто знает, где в Луцке можно пополнить счет без комиссии если нет Visa или Mastercard.

У Вопаку навпроти магазину Знання по пр.Волі. Вчора поповняв без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто знает, где в Луцке можно пополнить счет без комиссии если нет Visa или Mastercard.

В детской поликлинике на Чорновола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи Білайн

Вступають в дію з 06,10,2010

Лайт------ 8 мбіт\с ----- 40 грн*

Старт----- 15 мбіт\с ----- 70 грн

Стандарт-- 25 мбіт\с ----- 80 грн

Профі----- 50 мбіт\с ----- 90 грн

Експерт--- 75 мбіт\с ----- 100 грн

Обсяг трафіку необмежений.

Перехід з меншого тарифного плану на більший - безкоштовнй.

Перехід з інших тарифних планів - 50 грн.

Конракту нема.

Швидкість семетрична.

ІР - динамічний.

Нявність ТВ - покищо в тестовому режимі.

Будуть зміни в особистому кабінеті.

Перехід з вищого тарифного плану на менший - 20 грн.

* пропозиція діє до 28,02,2011 для абонентів , що підключаються з 4,10,2010 по 01,11,2010. Починаючи з 01,03,2011 абонплата становитиме 60грн. При переході з інших тарифних планів на лайт абонплата становитиме 60 грн.

Привіт!!! Завтра 6 жовтня, а нових тарифів на оф. сайті немає. Питання нові тарифи повністю безлімітні, тобто без урізання швидкості після скачування певної кількості Гбайт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключив, все класно, от тільки така фігня, на лічильнику у сусідньому будинку( у мому будинку немає білайна то кінули з сусіднього будинку) хтось вимикає інтернет і то стабільно зранку і ввечері(якась напевно шизанута бабка), не можуть якось білайновці на той лічильник поставити замок, а то надоїло бігати в сусідній будинок, щоб інтернет включити(( <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обсяг трафіку необмежений.

На тарифах, що діють зараз також написано, що вони безлімітні, але після використання 50, 100, 200 Гб трафіку відповідно до тарифів вони також залишаються безлімітними, але швидкість знижується до 512 Кбіт/с. Питання в умовах які позначені зірочками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключив, все класно, от тільки така фігня, на лічильнику у сусідньому будинку( у мому будинку немає білайна то кінули з сусіднього будинку) хтось вимикає інтернет і то стабільно зранку і ввечері(якась напевно шизанута бабка), не можуть якось білайновці на той лічильник поставити замок, а то надоїло бігати в сусідній будинок, щоб інтернет включити(( <_<

На скільки я знаю,білайновці,не встановлюють "лічильники" :) Вони встановлюють свіч 24-ох портовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і офіційна інформація Beeline

Жалко, що з старих тарифів на нові можна перейти лише з 1.11.2010р. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключив, все класно, от тільки така фігня, на лічильнику у сусідньому будинку( у мому будинку немає білайна то кінули з сусіднього будинку) хтось вимикає інтернет і то стабільно зранку і ввечері(якась напевно шизанута бабка), не можуть якось білайновці на той лічильник поставити замок, а то надоїло бігати в сусідній будинок, щоб інтернет включити(( <_<

На скільки я знаю,білайновці,не встановлюють "лічильники" :) Вони встановлюють свіч 24-ох портовий

я не знаю як воно називаєть, но то така штука шо там є вкл і викл і типу якщо нажати викл то пропаде інтернет в домі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Belus,в мене в ящику,який закритий на замок

то класно тобі, а в мене відкрито і хтось стабільно вимикає зранку та ввечері((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш туди,пишеш заяву,на розірвання договору,і все. При собі мати паспорт на кого оформлений договір,і обладнання,якщо брав в оренду їхнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш туди,пишеш заяву,на розірвання договору,і все. При собі мати паспорт на кого оформлений договір,і обладнання,якщо брав в оренду їхнє.

ага дякую, бо тре десь піти :)

а куди тре звертатись щоб поставили ящик з замком, щоб хтось нет не вимикав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще люди, шось в мене не робить білайн ТВ плеєр, чого б то?

це не через те що в мене вмонтований ТВ тюнер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послуга «Beeline TV» дозволяє безкоштовно переглядати телеканали безпосередньо на комп'ютері за допомогою Beeline TV player, або ж через звичайний телевізор за допомогою абонентського пристрою Amino 130**.

Список каналiв, якi зможуть дивитись користувачi «Beeline TV» в Києвi

Якщо ти з Луцька, то він і не має в тебе працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послуга «Beeline TV» дозволяє безкоштовно переглядати телеканали безпосередньо на комп'ютері за допомогою Beeline TV player, або ж через звичайний телевізор за допомогою абонентського пристрою Amino 130**.

Список каналiв, якi зможуть дивитись користувачi «Beeline TV» в Києвi

Якщо ти з Луцька, то він і не має в тебе працювати.

так з Луцька, а я то думав чого ж то не працює)) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказали робітники білайну - ТВ запущений тільки в тестовому режимі. Але скоро , і ми будемо дивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключив, все класно, от тільки така фігня, на лічильнику у сусідньому будинку( у мому будинку немає білайна то кінули з сусіднього будинку) хтось вимикає інтернет і то стабільно зранку і ввечері(якась напевно шизанута бабка), не можуть якось білайновці на той лічильник поставити замок, а то надоїло бігати в сусідній будинок, щоб інтернет включити(( <_<

в приват відписав як вирішити проблему)

На скільки я знаю,білайновці,не встановлюють "лічильники" :) Вони встановлюють свіч 24-ох портовий

він про пакетник на живлення

народ підскажіть, важко від ого відказатись?

якщо там нічого не помінялось то після розривання договору ще місяць платиш... :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ підскажіть, важко від ого відказатись?

Я зробив так, написав заяву на призупинення послуги, вартує це зараз 12грн і одночасно заяву на відключення інтернету. Далі тебе на протязі місяця відключають і більше ніяких додаткових грошей не змімається. Але якщо ти підключений по акції то штраф буде 100 грн здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проконсультуйте пліз, щоб качати з т.зв. внутрішніх ресурсів (наприклад berloga.net), щось треба прописати десь додатково в налаштуваннях, щоб ці закачки не впливали на використаний трафік по мому тарифу? В мене ТП "5 Мегабіт", качаю програмою ReGet Deluxe 5.2.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...