Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

перевірено на адресі Відродження 52 кв та Кравчука 2 квартир не буду говорити з моральних міркуваннь телефони власників можу відписати в ПП

я Speedtest там випробовував, картина мало чим відрізняється, а speed test не показник ти качни щось звідти суттєвіше так на 2-3 гіга і виложи лог WGET.

Розумніші користувачі виберуть де якість, де ціна, де повна лажа як для прикладу Аверс теж кричав у нас все краще безкоштовне підключення лудям зп не платив вчасно за підключення і т.д., до чого привело АП і все рухнуло ..., Візор місцевий провайдер теж поки платив зп адмінам все ок далі сервіс почав затухати, монтажники втікли ..., і Пчелайн чекає те саме , підрядники ліві, монтажники підключають абонентів аби як перші грози покажуть, не потрібно далеко йти , вита пара по водостокам і блискавковідводам, все на соплях..

просто jeck дуже на білайн ображений, що вони таки збудували "вулик" в його будинку, не дивлячись на те, що він на монтажників з кулаками кидався, от тепер свою злість і виливає.

ти був хлопаче? бачив в тебе є факти то закрий свій писок ..

На рах бруду в мою сторону 4iter прошу до модера теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірено на адресі Відродження 52 кв та Кравчука 2 квартир не буду говорити з моральних міркуваннь телефони власників можу відписати в ПП

Шановний Юрій (якщо не помияюсь) змушений тебе засмутити трішки тим фактом, що будинок Відродження 52 який ти вказав вище не те щоб не підключений до білайну а навіть в планах на підключення не стоїть :) , мабуть через цей прикрий факт в тебе і спід тест не аби який, з кравчука 2 ти вгадав той таки є в наших територіях. (можеш написати, що помилився і далі повгадувати будинки мені навіть цікаво буде))))

на рахунок кабелю і методу прокладання: так - кабель не найвищого гатунку, зате безкоштовний, бажаєш мати кращий кабель - куп і тобі їм прокладуть. гріх жалітися на "халяву" адже з тебе за підкючення не беруть ні копійки (ні зараз ні потім (це написав на випадок якщо ти захочеш написаи , що потім здеруть))))

прокладання по фасаду - 55-60% клієтів включаються по фасаду по таким причинам : відсутність тех поверху, відсутність або перегруженість слаботоків, клієн сам того бажає по причині євроремонту і небажання тягнути кабель через весю квартиру в кімнату. Але поривсе це нікого не підключають без його згоди!! Знаєш коли починали будувати житомир (трохи більше 3 років тому) таких прогнозистів я к ти теж вистачало - і як варіант кабеля вже 3 рік висять по фасадам (60%) і абонентів давно за 15000 перейшло і нічого живем по трошки, так ремонти є , при такій кількості абонентів без них ніяк - але на той випад0к у нас є рембригада і цілодобова підтримка. (доречі виїжджають і ремонтують теж безкоштовно)

На рахунок візора - працював на нього досить тривалй час, і на мою думку будучи на ринку інтернету в луцьку досить тривалий час лідером можна було вже давно збудувати нормальну мережу а не ті пару перегружених шматків (навіть не кіл) що в нього були, а візор у луцьку, якщо тобі відомо більше десяти років. Білайн у луцьку чотири місяці і покрив наданий момент 95,6% багатоповерхових будинків міста (а з часом і ті що залишились 4,4% покриє), так що візор - невдале порівняння. Про інтернет від аверса навіть писати не буду (не те щоб не конкурент а взагалі не інтернет (моя власна думка))

Дуже цікаво що ти мав на увазі під фразою - "ліві підрядники" в мене працює доприкладу 14 чоловік , всі з вищою освітою у 10 вона по напрямку ІТ технологій, 11 з них мають досвід прокладання мереж, оптики і підключення до інтернету більше року (я не кажу що студентів нема - є, навчаєм)) і в процесі підбору цих людей певна кіьлкість відсіялась (а до того як відсіяти їх вони пробували підключати і не завжди вдало(це про комент про соплі)), просто склалось враження що на твою думку всі ми вчора ще вкладали асвальт, а сьогодні вже - підключаєм інтернет.)))

Доречі за останні 4 місяці помоєму були і грози і блискавки, багато в кого з клієнтів білайн погоріло що? я присто не чув нічого такого.

І на сам кінець, якщо ти так не хочеш користуватись інтернетом білай - скажи хто тебе змушує і я попрошу щоб вон оминали твій дім (квартиру) десятою дорогою.)

ЗЫ Маленьких пінгів і великих швидкостей тобі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со вчерашнего дня вместо 10г сижу на пол метра,ну думаю -ладно я 93гига выбрал может ограничили.Дружбан со 100 взял только 40-таже самая лажа,что и у меня.

Видать замануха заканчивается,начинаються реальные будни?!

http://www.speedtest.net/result/969363253.png

Та ж сама проблема... Але зателефонував на 80003... там пояснили, що свій обсяг трафіку я вибрав і прийдеться почекати декілька днів до кінця місяця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Алєкс дивись мені, вже один до кінця серпня обіцяв

підрядчик по оптиці сказав що до 10.10)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і на рахунок Візора. Появилася інформація, що скоро запустять наві тарифи:100 Мбіт - 55 грн, 10 Мбіт - 40 грн, 5 Мбіт - 25 грн.

Сорі за офтоп :0011::blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і на рахунок Візора. Появилася інформація, що скоро запустять наві тарифи:100 Мбіт - 55 грн, 10 Мбіт - 40 грн, 5 Мбіт - 25 грн.

Сорі за офтоп :0011::blush:

якщо ці тарифи безлімітні, або мають хоча б пару гіг трафіку, і не вимагають додаткових 20 грн за послуги мережі - можна підключитися і мати резервний канал :-)

П.С. дойшло до них таки, як більша половина відключилася :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і на рахунок Візора. Появилася інформація, що скоро запустять наві тарифи:100 Мбіт - 55 грн, 10 Мбіт - 40 грн, 5 Мбіт - 25 грн.

Сорі за офтоп :0011::blush:

ну то поки кажуть, що запустять побачим як воно буде в реалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і на рахунок Візора. Появилася інформація, що скоро запустять наві тарифи:100 Мбіт - 55 грн, 10 Мбіт - 40 грн, 5 Мбіт - 25 грн.

Сорі за офтоп :0011::blush:

Боже, храни конкуренцию :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю хлопці,що Вас не влаштовує,але я вже приблизно користуюсь 3 місяці саме цим провайдером - і ніяких нарікань нема. 1 раз,це був обрив кабеля на криші. Зателефонував,в той самий день прийшли,все зробили як треба,і я далі тішуть) Навряд чи,в Луцьку на даний момент є кращий вихід,що до інтернету. Одна проблема в тому,що виникли технічні складності на привокзальній 3,як сказали хлопці з офісу. Сьогодні зателефонував,пояснив. Чекаю,коли підключать моїх батьків )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NOcomments

...Та ж сама проблема... Але зателефонував на 80003... там пояснили, що свій обсяг трафіку я вибрав і прийдеться почекати декілька днів до кінця місяця...

Забавно,но у меня на тот момент было не использованно 10 гиг(это по ихний же статистике).

Вообщем мелочь,но неприятно.

Написали-бы лимит 90Г,не зависимо от отдача,приём.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отгадка была очень проста.

100г -Это считается суммарный трафик(Приём плюс отдача).

Так что ребятки - по внимательней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отгадка была очень проста.

я 100 гривен в месяц готов платить за нормальный интернет.закончился трафик на 100ке перехожу на 10ку.минус 20 гривен-но скорость устраивает.переход обратно на 100ку-даром.так-что постоянно вписываюсь в 100 гривен.на сегодняшний день Билайн устраивает полностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при тимчасовому блокуванні доступу в мережу Інтернет у всіх стала блокуватись локалка?  Ні берлога ні хаб не робить, тільки на сайт internet.beeline.ua можна зайти і все...   :unsure:

І ще одне: на вул. 8 березня 35 коли зявиться таке благо як інтернет? Хто там знаючий дасть відповідь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне: на вул. 8 березня 35 коли зявиться таке благо як інтернет? Хто там знаючий дасть відповідь...

701150 у будні з 9,00 - 18,00 запитай Вадыма по будывництві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корисна інформація : 01.10.2010 закінчується акція на тарифи 29 (5 мб) і 59 (100 мб). Всі хто подав заявки на акційні тарифи і не будуть включені до 06.10.2010 будуть включені на стандартні тарифи, за попередніми данними 49 (5 мб) і 79 (100 мб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті,хто подав заявку вже більше 2х місяців назад?)Не дочекаюсь,коли хлопців пришлють на привокзальну 3 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погана в Білайна підтримака навіть я б сказав порожнякова.

Вже давав 5 заявок і реакції 0.

Проблема в тому що на проводі пропав нет. (думаю відрубили що не користувались місяць)

Дзвонив до тих хто підключав вони мороз включають.

КУда блін ще звертатись якщо в Києві ніфіга не вирішують а тупо сидять і слухають

Доречі на сайті пише про зниження швидкості до 512 кб/с а чогож там не пише що коли віддано теж більше 50 гб швидкість падає теж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 la20 

50 Гб трафіку - в обидві сторони ;)

Це не мені хай білайна напише на своєму сайті

а то написано тільки про скачку. зато потім пише про даунлоад і аплоад на швидкості 512

Після скачування таких об’ємів інформації в тарифах: «5 мегабіт» - 50 ГБ, «10 мегабіт» - 100 ГБ, «100 мегабіт» - 200 ГБ, протягом календарного місяця швидкість доступу зменшується до 512 Кбіт/с на скачування та віддачу інформації.

про зарахування віддачі ні слова. розводять падли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а візор виступив проти тарифами без усякого обмеження трафіку без усяких підводних каменів типу 200 Гб при шв 5 Мб на паровозі а далі на волах 512 кбіт\с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...