Перейти до змісту

3Д окуляри


Amor

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось знає де можна купити 3Д окуляри і чи можливо дивитись просто з екрана комп'ютера чи потрібно ще щось для цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Можливо хтось знає де можна купити 3Д окуляри і чи можливо дивитись просто з екрана комп'ютера чи потрібно ще щось для цього?

Якщо фільм в 3Д форматі, то достатньо окуляр і TFT монітора. (На старих трубках цей ефект відсутній.)

Казали що на старому базарі десь купували. І в розділі Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную

>Торгівля: Комп'ютери / комплектуючі / периферія ця тема пробігала здається. Хтось продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю я купив шось ваще не пашуть тікі очі болять за 2 хвилини можливо я щось не так роблю но більш нічого не знайшов <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паперові "3Д" окуляри можна придбати на Варшавському ринку.

Заходимо в той ряд який Токарський так хоче знести зі сторони ЗД вокзалу по правій стороні перша торгова точка з дисками (там ще ніби прокат є).

Придбав я цей девайс там за 8 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю я купив шось ваще не пашуть тікі очі болять за 2 хвилини можливо я щось не так роблю но більш нічого не знайшов dry.gif

1. Спробуй інший фільм.

2. Переглядати рекомендується в цілковитій темряві.

3. Дві хвилини малувато, щоб робити висновки. IMHO.

4. Очі дійсно починають боліти. Гадаю дуже довго витримати такий перегляд важко.

Коли я вперше переглядав фільм в 3Д спочатку також не було ніяких вражень. Це був якийсь банальний фільм жахів з монстрами-мутантами. Здавалось спочатку що ефект 3Д практично не відчувався. Але наступив епізод, коли головний герой закурив сигару і почав пускати кільця диму. ефект був вражаючий. Здавалось що цей дим розтікається перед монітором. Далі ще більше. Вразила рука з пістолетом, яка по локоть вилізла з екрану. А коли героїня фільму втікаючи, закрилась в авто, і один з мутантів розбив лобове скло - здавлось що в очі полетіла купа осколків. Мимоволі навіть змушений був ухилятись. Але і були протязі фільму моменти, коли ефект практично не відчувався... Фільм був якісний, записаний в форматі DVD9. 

Це все я до того веду, що ще можливо як який фільм, і не обов'язково з перших хвилин щось побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я качав 2 фільма і 3 трелера суть в тому що даже оця подвійна картинка не зникала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...