Перейти до змісту

Стартовий картрідж до лазерних прінтерів


Рекомендовані повідомлення

Зацікавило питання ,яка різниця між стартовим і нормальним картріджем.

для прикладу ,стартовий 1000 копій при 5% заповнені,

нормальний 3000 копій при 5% заповнені,це просто не досипають тонера ,

чи в такий картрідж більше не влазить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если мы говорим о современных картриджах, то они "чипованые" и, говоря по-простому, смысла досыпать в них тонер нет - он все равно будет себя "считать" пустым. кроме чипа и количества тонера как правило эти картриджи ничем не отличаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картриджи есть ещё разброрные и клееные

клееный нереально нормально собрать после заправки-чистки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробники принтерів ,при теперішніх цінах на лазерні принтери ,яка дійшла

в плотну до відмітки 100$ ,щоб не вилитіти в трубу,придумують різні способи щоб з нас витягувати

гроші.З струйними принтерами це є вже давно,дійшла черга і до лазерних.Цей номер з буржуями проходить ,кінчився картрідж -купуєш новий,а ми не такі, ми будем перезаправляти і перезаправляти.

З чіпованими картріджами ще можно боротися ,з не розборними тяжко.

Виход один ,не купувати прінтери з стартовими картріджами,краще заплатити трохи дорожще і купить нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock:

не понял морали последней фразы. если уж картриджи клееные, то клееные все. то же касается и чипованых. или ты считаешь, что в "полном" картридже обязательно должна быть задумана производителем пробка на резьбе с надписью "сыпать тонер сюда"? если же ты о "репликах", то им я не доверяю в принципе, так как совершенно неясно как, где и кем они производятся, а также насколько поплохеет моему принтеру от использования "почти оригинального" картриджа

btw, как владелец konica minolta 2400w, я немного в теме, вот например интересный линк:

http://delcopi.com/1-Wire.htm

еще когда-то был отличный сайт http://www.zapravka4u.ru/ , но его похоже зохавали производители расходников gallery_32_26_855.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock:

не понял морали последней фразы. если уж картриджи клееные, то клееные все. то же касается и чипованых. или ты считаешь, что в "полном" картридже обязательно должна быть задумана производителем пробка на резьбе с надписью "сыпать тонер сюда"?

Клеєні ,я так понімаю ,це коли шви промазані клеєм ,і після зборки наврядли з них щось толкове получиться,таких ще не встрічав,а нормальний можно акуратно розібрати ,почистити,заправить і процювати далі.

Про пробку,є в мене на роботі ,такий прінтер Samsung ML 1750 ,картридж ML 1710D,так там є пробочка,

правда без підпису :unsure: ,вчора купував нового картриджа ML 1710D,в Спрайті ,різниця в цінах оригінального і "почти оригинального" картриджа 20 гривень,то краще купить оригінального,хотя хто його знає який він.Бльше всього це востановлені картріджі.

В прайсах напис ,стартовий картрідж ,побачив недавно,хотя замітив ще давно ,кількість копій новий прінтер видає менше ніж перезаправлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу так - офісні ми перезаправляємо. А ті які якісно друкують тільки оригінальні катриджі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...