Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Є до вас таке питання купив я новий проц з материнкою

на вінчестері остався віндовс якщо я зберу систему віндовс запуститься чи ні? Бо драйвера на ньому стоять до зовсім іншого заліза.

Буду вдячний за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і запуститься, то робити буде зовсім не так як треба. Я б таки форматнув його, і поставив систему по новому. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у безпечному режимі запуститься більш за все, якщо є необхідність зберегти дані та налаштування. Але все одно Віндовс переустановити прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sq_ye: Чьоета він повинен робити не так, як треба??

Спробуй у безпечному режимі запустити. Дочекайся, поки встановить усі драйвера, тоді перегружайся у нормальний. Якщо запуститься - знач, все добре. Якщо не - простіше перевстановити.

Є сенс ще на старому залізі повидаляти усі драйвера в диспетчері, які система дасть видалити, тоді вимикатись, міняти мамку, і в безпечний режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не має бажання займатись "гемором" зі старим сміттям (драйверами), постійно стикатись з якимось "глюками",  то - формат і перевстановлення вінди. 

Систему можна запустити, але все-одно працювати вона буде нестабільно. Є ряд програм які в процесі роботи звертаються до драйверів і "обманка" (підміна старих драйверів на нові) не допоможе коректній роботі Вінди.  Та й сама по собі люба версія Windows з часом "розжирається", "підбивається" і т.п. Так що рано чи пізно приходить час її перевстановлювати.

Кращий варіант -  чиста вінда (звісно після того як будуть скопійовані, перенесені важливі дані з системного диску).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку що на що міняв?

якщо щось з Інтел 865, 915, 945, 965 чіпсетоп на щось новіше то лише синій екран будеш бачити 100%! :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...