Перейти до змісту

Продам комп'ютер


lutskyura

Рекомендовані повідомлення

Продам комп'ютер

Системний блок:

-Системна плата -------- Gigabyte GA-7N400 1 Socket 462/5 PCI, 1 AGP/4 DDR DIMM/чіпсет nForce2-U400/6 USB/

-Процесор -------- AMD Sempron 2200+ (1500 MHz) x86, MMX, 3DNow!, SSE

-Оперативна пам'ять ----- Patriot Memory PSD1G400 DDR SDRAM PC3200 1Gb

-Відео адаптер -------- ATI Radeon 9550 128Mb 128біт TV-out

-Вінчестер -------- Western Digital WDC WD800JB-00JJC0 80Gb/8Mb Cache

-Оптичний накопичувач --- LG HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM

-Флоппі накопичувач

-Мережева карта -------- Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC 10/100Mbps

-TV тюнер -------- Life View Fly TV Platinum PCI Philips SAA7133/SAA7135 Video Broadcast Decoder Опис

-Клавіатура і мишка

+ Монітор SAMSUNG SyncMaster 793DF

Ціна за комплект

1500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи мені одне за що тут є давати 1200грн ?

ціну напевно взяв з потолка ? Походи по магазинах і ціни попитай за скіки можна скласти нормального ящика а тоді вже виставляй ціни на цей раритетний товар!!! Але знаєш то не моя справа лізти у чужі діла, продавай за скільки хочеш і як хочеш !!! Бажаю Удачі !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи мені одне за що тут є давати 1200грн ?

ціну напевно взяв з потолка ? Походи по магазинах і ціни попитай за скіки можна скласти нормального ящика а тоді вже виставляй ціни на цей раритетний товар!!! Але знаєш то не моя справа лізти у чужі діла, продавай за скільки хочеш і як хочеш !!! Бажаю Удачі !!!

То скажи реальну ціну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи мені одне за що тут є давати 1200грн ?

ціну напевно взяв з потолка ? Походи по магазинах і ціни попитай за скіки можна скласти нормального ящика а тоді вже виставляй ціни на цей раритетний товар!!! Але знаєш то не моя справа лізти у чужі діла, продавай за скільки хочеш і як хочеш !!! Бажаю Удачі !!!

То скажи реальну ціну!

900грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальна ціна 700 грн і то тільки через наявність тюнера

Яка ж тоді реальна ціна твого http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61419/ ? Він відрізняється материнкою і процесором, проте без тюнера і монітора. ТС розпиши ціни по комплектуючим - так швидше і дорожче продаси все (можливо за винятком процесора).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальна ціна 700 грн і то тільки через наявність тюнера

Яка ж тоді реальна ціна твого http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61419/ ? Він відрізняється материнкою і процесором, проте без тюнера і монітора. ТС розпиши ціни по комплектуючим - так швидше і дорожче продаси все (можливо за винятком процесора).

Дякую за пораду!

Візьму до уваги!

Це нормальний комп"ютер, особосто я ним користуюсь, продаю з перших рук!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слова "це не моя справа" самi розумнi зi всього повiдомлення. якщо ж не твоя справа, то чого тодi сунути своїх 5 копiйок. От тепер бери i купуй за 900 грн. Експрети блiн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ж тоді реальна ціна твого http://board.lutsk.u...hp/topic/61419/ ? Він відрізняється материнкою і процесором, проте без тюнера і монітора. ТС розпиши ціни по комплектуючим - так швидше і дорожче продаси все (можливо за винятком процесора).

Щоб довго не розводити офтоп поясню: повний пеньок 4 2,4 знааааачно кращий семпрона 1,5. Клас материнок також різний.

П.С. Я свою тачку продав :)

Модераторам: сорі за офтопік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб довго не розводити офтоп поясню: повний пеньок 4 2,4 знааааачно кращий семпрона 1,5. Клас материнок також різний.

Я знаю, що кращий, але вся інша начинка в тебе така сама. Твоя ціна 1120грн-300грн(за мамку і проц, які ти оцінив)=720 грн. Питання: чого тоді пишеш, що реальна ціна 700 грн? Якщо цінити так як ти, то буде 720 грн + вартість материнки,проца, тюнера, монітора. Просто жалко стало хлопчину, накинулись як .... Якщо не купуєш сам - не заважай іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб довго не розводити офтоп поясню: повний пеньок 4 2,4 знааааачно кращий семпрона 1,5. Клас материнок також різний.

Я знаю, що кращий, але вся інша начинка в тебе така сама. Твоя ціна 1120грн-300грн(за мамку і проц, які ти оцінив)=720 грн. Питання: чого тоді пишеш, що реальна ціна 700 грн? Якщо цінити так як ти, то буде 720 грн + вартість материнки,проца, тюнера, монітора. Просто жалко стало хлопчину, накинулись як .... Якщо не купуєш сам - не заважай іншим.

Не переживай :)

Мені смішно з ZedaZ, шо він мені хоче таке пропихнути! :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не купуєш сам - не заважай іншим.

Я не заважаю, а допомагаю сформувати адекватні ринкові ціни на форумі. Так би мовити спрямовую продавця в реальний ціновий діапазон, знахолячись в якому він зможе продати свій товар набагато швидше.

З.І. Кожен має право висловитися. Це право гарантоване правилами форуму :rolleyes:

Мені смішно з ZedaZ, шо він мені хоче таке пропихнути! :D :D :D

:jeer: Нічого я тобі "пропихувати" не збирався. :lol:

Продавай як хочеш :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...