Перейти до змісту

Борец с гопотой


difoto

Рекомендовані повідомлення

Досить жорстоко... Автор такий собі "санітар суспільства" і побачив себе в ролі Бога. Але ж такого права йому ніхто не давав.

Ми з вами думаємо, що вбивство – це фізичне позбавлення людини життя. Але Біблія говорить, що одна тільки думка про те, щоб когось покалічити, завдати страждання, вбити – це вже і є вбивство. Часто можна почути вираз «Нехай тобі Бог воздасть!» із дуже негативною інтонацією. А що ж насправді означає ця фраза сказана із негативом? Це ні що інше, ніж побажання людині хвороби, зла, прокляття. Це не справедливість Божа, а демон вбивства. Бог знає зміст, який ми з вами закладаємо у слова. Потрібно благословляти людей!

Скажіть, а чи хтось з вас мріяв колись, щоб ваша дружина померла, а ви одружилися на іншій? Бог знає всі думки! Хтось скаже: «А я нікого не вбив!» Подумай гарно перед тим, як це казати. А чи не хотів ти смерті комусь? Було бажання у тебе, щоб хтось захворів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівці! Давайте поважати одне одного та світогляд і віросповідання одне одного! Не треба проводити тут релігійну пропаганду.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівці! Давайте поважати одне одного та світогляд і віросповідання одне одного! Не треба проводити тут релігійну пропаганду.

Дякую.

та пропаганди і ніхто тут неробить, просто висловив думку як усі інші. З.І. а ти як думаєш ця "справа" гідна пошани?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як не робить? Тві попередній пост автоматично має на увазі, що тут усі православні і віруючі.

Я думаю, що конкретно така справа не гідна пошани, бо то анархія і тому подібні нехороші речі. Такі питання треба вирішувати по-іншому, а то такий метод лише погіршує ситуацію в країні. Люди повинні боятись і поважати закон - ось до чого треба прагнути. А то так якось хтось вирішить винищити всіх негопніків. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівці! Давайте поважати одне одного та світогляд і віросповідання одне одного! Не треба проводити тут релігійну пропаганду.

Дякую.

ти утріруєш там, де нетреба.

коли кажуть "вбий", то це світогляд і віросповідання твоє не коробить, а коли кажуть "не вбивай" - от це вже тебе зачепило, мля....

а все тому, шо було написане слово Біблія.

я не правий?

але не тре забувати, друже, шо ми живемо в православній країні.

і переважна більшість громадян нашої держави - православні віруючі.

але тобі ніхто свого віросповідання не нав!язує.

а хочеш боротись з релігійною пропагандою - будь ласка, йди штурмуй мормонський десант і штунд з їхніми заморочьками..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви недумаєте, що зараз от сидить якийсь гопнік за ПК і читає тут наші пости і вже в його безмозглій голові крутиться якийсь безжасісний план по винещеню так званого "санітара суспільства". З.І. це може просто мати трагічний кінець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, файна теорія заговору.)

Але часи не "такі". Завжди були сміливі і боягузи, завжди були альтруїсти і егоїсти. Це тупо відмазка, щоб нічого не робити. А ти ж візьми пляшечку того спирту... ггг)

це не теорія заговору.

це реалії, нажаль..:(

а часи, якраз таки, і змінилися.. не та вже свідомість і мораль в суспільства... і принципи не ті..

більшість людей совкової закалки набагато порядніші, ніж теперішні щирі українці..

так, завжди були сміливі і боягузи, завжди були альтруїсти і егоїсти. так, з цим погоджуюсь.

але чим далі в ліс, тим більше дров з часом крива графіка моральності суспільства падає все нижче... не погоджуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, правий, і ще слово, яке не можна вживати надаремно 4 рази, ну і т. д.

Штунди з мормонами мені нічого поганого не зробили.)

Чомусь 90% учасникам форуму віросповідання не заважає не піднімати цю тему там, де не треба.

А розглядати тему з точки зору православя немає сенсу взагалі, бо тут все занадто однозначно.

Хочеться читати конструктивну думку людей, а не цитати зі святого писання. Останні мені є здвідки читати (мормони, до речі, якісь постарались :D ).

sergmaestro, варіант, але, мабуть, вони таким не заморочуться. Маю на увазі, героїзмом. Вони зазвичай занадто самовпевнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок графіка моральності.) Ну давай подумаємо. Для початку скажи, як виглядає графік моральності за період до совка? Ну, взагалі, опиши його трохи у часі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, нагадує мені ця вся шняга фільм Kick-Ass. З.І. тільки костюма не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок графіка моральності.) Ну давай подумаємо. Для початку скажи, як виглядає графік моральності за період до совка? Ну, взагалі, опиши його трохи у часі.

але чим далі в ліс, тим більше дров з часом крива графіка моральності суспільства падає все нижче...

це образно кажучи... /хто захоче, той хрозуміє, шо я мав на увазі/.

але ж ти не вмієш мислити образно.

а все патаму, шо ти любітєль пагнать і думаєш, шо ти нев'єбен..чудовий майстер ведення дискусії.

а насправді - стереотипний, зарозумілий і далі свого носа бачити не хочеш..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, давай будемо одне одного обзивати і ображати, карашо.)))

Я всього-навсього попросив чіткіше сформулювати думку. Якщо ти кажеш, що крива моральності все падає, то що виходить? Що вікінги були нііпаццо моралістами? А Чінгісхан сидів думав, як зробити всіх щасливими?

Поясни, що маєш на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и панеслась. никакого обсуждения темы не будет. З.Ы. стандартный холивар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще чому? Це якраз твій пост - офтоп.

А питання моральності сучасного суспільства безпосередньо відноситься до даної теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОлись мав справу з міліціантами... Від них було таке питання: " А ти шо не міг їм пі**и дати?"

Чесно кажучи на таке питання від правоохоронних органів я не чекав.... :blink:

ну так це норма

гуляв якось з своїм вівчарою ввечері, стою на газончику наблюдаю картіну - якийсь п'яненький гоп висунувся на дорогу, йому фа-фа а він став посередині і всім пояснює куди їм іти і що робити з відповідною лексикою і жестами. по тротуару патруль іде, але їм до "героя" метрів 100 а до мене метрів 20. і тут один до мене - собака навчений? кажу троха є. а ну, каже, натрави но на того хYя! я аж опупів - кажу ага, а завтра ви будете мене шукати по його заяві? один так подумав, глянувши на мене каже - хм, варіант... і пішли самі з ним розбиратись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий хороший фільм "Святі з Бундока". Там двоє ірландців вирішили, що вони повинні стати зброєю в руках Господа і винищити всіх негідників, мафію, та інших асоціальних типів свого міста. То, по аналогії, можливо це Бог вирішив руками того месника покарати гопоту за гріхи їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, давай будемо одне одного обзивати і ображати, карашо.)))

Я всього-навсього попросив чіткіше сформулювати думку. Якщо ти кажеш, що крива моральності все падає, то що виходить? Що вікінги були нііпаццо моралістами? А Чінгісхан сидів думав, як зробити всіх щасливими?

Поясни, що маєш на увазі.

я нікого не обзивав.

я лише дав характеристику, яка тільки підтверджується твоїми постами.

ти не вмієш читати між рядками.

суть не в чінгісхані і вікінгах.

тобі не здається, шо в минулих поколіннях дибілів і уматів було набагато менше?

і ще одне.

Чомусь 90% учасникам форуму віросповідання не заважає не піднімати цю тему там, де не треба.

А розглядати тему з точки зору православя немає сенсу взагалі..

Хочеться читати конструктивну думку людей, а не цитати зі святого писання.

а ти вважаєш, шо цитати з Біблії конструктивними не можуть бути в принципі?

тут ніхто демагогію про Православ!я не розводить.

а от ти поясни, будь ласка, чому ти сприймаєш "в штики" православне бачення sergmaestro відносно ситуації, висвіченої топікстартером?

він має право на свою точку зору так само, як і ти.

мисли трохи ширше.

і не треба намагатись "взувати" всіх, хто має нетакеяквтебе світобачення.

думаю, наш холівар тут продовжувати не слід, бо ми відходимо від теми.

хочеш продовжити дискусію - в ПМ або в асю.

велкам..:)

і ще одне, по темі.

не виправдовую головного героя, але попускати свавілля уматам і безшабашним всяким не правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але Біблія говорить, що одна тільки думка про те, щоб когось покалічити, завдати страждання, вбити – це вже і є вбивств

а де саме там таке написано не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадую, років 5-6 назад зустрів одного знайомого, який пропонував приєднатись до його однодумців зі своїми планамм боротьби з гоп-стопами.  Планувалось запускати як наживку одного-двох товаришів, поки інші чекатимуть в засідці. 

"Ми їм влаштуємо свій СУД ЛІНЧА" - говорив він. З його слів, я зрозумів, що на протязі року сам він чотири рази потрапляв в "ситуацію".

Гадаю в ті часи був пік гоп-стопа. Рідко в який день тоді я не чув щоб десь когось...

Не знаю, наскільки його планам судилось здійснитись. Гадаю що далі розмов таки не дійшло.

p.s. Виявляється що і сайт навіть є - ягопник.ру: http://yagopnik.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

быдло сайты с быдло юзерами.

Дописувачі по великому рахунку - офісний планктон, який напружено просиджує працює весь день, розбавлюяють унилі трудо-будні бидлонетами, гопкомами, контактами і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось надибав камєнт на подібну тему:

если, не дай бог, заболеешь раком - наберись мужества и убей одного - двух из т.н.элиты, ибо все у них наворованное, а тебе все одно умирать. вот только когда так люди начнут вырезать взяточников , воров и прочих негодяев, - только тогда жизнь начнет налаживаться. без восстановления социальной морали и справедливости ничего не будет !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я б напевно так не зробив, як автор винищувач гопів, але мені вони теж не подобаються. Мав колись неприємність, після чого був довгий час у лікарні, правда, міліція спрацювала нормально і всіх тих гопів таки судили. Але мені від того легше не стало. До речі, дід моєї дружини розповідав, що у післявоєнні часи (а він тоді працював у міліції) гопів відстрілювали на місці злочину без суда і слідства і для цього спеціально ходили люди з органів без форми і при виявленні гопа, який намагався у когось щось відібрати, того гопа стріляли відразу, не питаючи і не представляючись. Зараз такого не практикують, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...