Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Народ хто знає чи впливає перепади електрики на колнки до кампа, особо коли холодільник включається чи виключається такі звуки шо аж серце стає, просто колонки хароші не хотілось би їх скоро накрити. І ше коли дзвонять на мабілу чи це якось тоже впливає на них. Діліться думками!!!!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: перепади електрики негативно впливають на будь-яку електроніку. Питання на скільки негативно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто знає чи впливає перепади електрики на колнки до кампа, особо коли холодільник включається чи виключається такі звуки шо аж серце стає, просто колонки хароші не хотілось би їх скоро накрити. І ше коли дзвонять на мабілу чи це якось тоже впливає на них. Діліться думками!!!!!! :D

Те що мобіла двонить то не впливає, а от те що душаться, коли холодильник вмикається, то може і вплинути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто знає чи впливає перепади електрики на колнки до кампа, особо коли холодільник включається чи виключається такі звуки шо аж серце стає, просто колонки хароші не хотілось би їх скоро накрити. І ше коли дзвонять на мабілу чи це якось тоже впливає на них. Діліться думками!!!!!! :D

Мафілки впливають ,коли йде визов ,на любий електроний пристрій де є підсилювач ,і самий простий спосіб позбавитися впливу ,положить мафілку подальше від УНЧ.

А холодильник ,може впливати двома способами.

1 .В електро мережі можуть зявитись імпульсні помехі ,якщо в холодиьнику не все добре ,лічиться сетевим " хорошим" фільтром з обовязковим заземленям ,без землі це просто подовжувач з кнопкою.

2. Якщо холодильник дуже мощний ,а проводка в квартирі слабенька то може дуже зменшуватися напруга в електромережі ,лічиться заміною всієї електро проводки в квартирі ;) ,або можна

поковирятися в самих колонках . в таких колонках на підсилювачі подаеться не стабілізована напруга

і вона гуляе разом з напругою в електро мережі,щоб зменшити цей вплив ,в колонках потрібно замінити електролітичні конденсатори,які стоять після випрамляча .Поставити в 2-5 разів більшої ємності.

PS.Українська технічна мова "ЭТО ЧТОТО СЧЕМТО" ,як зараз студенти вчаться технічних учбових закладах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під"єднай холодильник або підсилювач (не знаю, як краще вийде) через комповий "пілот-подовжувач" , там є фільтр імпульсних перешкод (помех по російськи). Тільки як будеш купляти пілота, то спитай, чи точно він там є, бо є дешеві моделі без нього. Самі продвінуті, що мені попадались - від фірми APC , що упси робить, розбирав один, був приємно вражений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цим питаням всьо ясно, мене ше дешо цікавить. В мене стоять колонки 5.1 саб і колонки всьо біля монітора і сістємніка скажіть чи впливають вони своїми волнами на комп і якшо да то як можна від цього оберігтись крім того шоб відставити колонки подальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цим питаням всьо ясно, мене ше дешо цікавить. В мене стоять колонки 5.1 саб і колонки всьо біля монітора і сістємніка скажіть чи впливають вони своїми волнами на комп і якшо да то як можна від цього оберігтись крім того шоб відставити колонки подальше

На комп колонкі не впливають,а якшо в тебе TFT монітор також ніяких проблем не буде.

На CRT монітор може впливати субвуфер ,там стоїть силовий трансформатор і якщо він не закритий магнітним екраном.Якщо поставити субвуфер впритул до такого монітора то буде видно мерцаниє.

проще його переставити ,ніж самому робити магнітний екран на трасформатор.Тим більше на якість

звуку місце розположення субвуфера не впливає,і саме краще поставити його під стіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за CRT монітор???????

Монітор з електронно -лучевой трубкой ,проще з кінескопом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лічиться сетевим " хорошим" фільтром з обовязковим заземленям

- а як його заземлити? Кинути дротик на батарею??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я не можу знайти того мережевого фільтра, заходив у парочку магазинів там говорять шо в них є тільки UBS це забагато а просто мережевого фільтра немає, говорять шо можна на варшавці знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1

лічиться сетевим " хорошим" фільтром з обовязковим заземленям

- а як його заземлити? Кинути дротик на батарею??

2

Шось я не можу знайти того мережевого фільтра, заходив у парочку магазинів там говорять шо в них є тільки UBS це забагато а просто мережевого фільтра немає, говорять шо можна на варшавці знайти.

1.ЗАЗЕМЛЯТИ на батарею дуже не рекомендуєть,якщо будинок свій то проще закопати контур,або хотяби штир і завести в будинок дротика,а в багато поверхівках в підїзді є силовий щит ,він обовязково заземлений,поговорити з електриком :bayan: і можна провести в квартиру.

2.Подавці разом з тобою точно танкісти,продавці думають що тобі треба мережевого фільтра до КОМПЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ,а тобі треба до ЄЛЕКТРИЧНОЇ,це просто подовжувач з кнопкою,

але я писав HARDDRIVER

Під"єднай холодильник або підсилювач (не знаю, як краще вийде) через комповий "пілот-подовжувач" , там є фільтр імпульсних перешкод (помех по російськи). Тільки як будеш купляти пілота, то спитай, чи точно він там є, бо є дешеві моделі без нього. Самі продвінуті, що мені попадались - від фірми APC , що упси робить, розбирав один, був приємно вражений.

Cаме проще купити розетку з заземляючим контактом і підєднати заземлення.і удлинитель засвітиься зеленим кольором якщо все правільно зроблено ,і удлінітель правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...