Перейти до змісту

Львіушька інтеліґенчія. ВІДЕО. Увага, багато матюків


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Ха-ха-ха!!!

Мені сподобалось, що коли він до якоїсь жінки звертається "Пані", і тут же криє матюком. Після граду матюків - Сідайте, пані. Дійсно, інтелігенція.

Нагадало: Не рухайте руками мої речі!!!! Може це той самий хлопак? :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно каже чолов'яга. Стоїть, нікого не трогає, а старій порхавці не сподобалось, що від нього горілкою чути. Ну не подобається - вийди і діждись іншої маршрутки. Або пересядь. Громадський транспорт то таке місце, де люди вимушені миритись з тіснотою спільного існування. Може від тієї бабки чимось іншим смердить. Їй же ніхто нічого не скаже. Всі будуть мовчки терпіти. А теза "випив - їдь на таксі" взагалі добила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б смішно, якби не було так сумно. На жаль.

Правильно каже чолов'яга. Стоїть, нікого не трогає, а старій порхавці не сподобалось, що від нього горілкою чути.

Неправильно каже чолов'яга. За законом про пасажирські перевезення, їздити в громадському транспорті в нетверезому стані ЗАБОРОНЕНО. Бидло - воно скрізь бидло, і в Львові і в Донецьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що хлопаку ніхто не зафігашив, всі уважно слухали, видно мудрі речі казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що хлопаку ніхто не зафігашив, всі уважно слухали, видно мудрі речі казав.

:D :D :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дивно чого він ту бабу не зафігашив... Не можу сказати, що на його місці я б так і зробив (швидше всього я би просто вийшов - не люблю бабських криків і шкандалю), але якби при мені таке сталось, то я б ту бабу точно не захищав би.

Неправильно каже чолов'яга. За законом про пасажирські перевезення, їздити в громадському транспорті в нетверезому стані ЗАБОРОНЕНО. Бидло - воно скрізь бидло, і в Львові і в Донецьку.

чювак! Та чим же він бидло. Стоїть собі, за поручень тримається, нікого не чіпає, ніби акуратний, ніде не вимазаний. Випив - так з ким же не буває. Він же не засраний якийсь... Шось я не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з коментів видно, що не все так однозначно як здавалось спочатку :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з eNyk. Друга справа була коли я їхав у маршрутці, а "п'яний в стельку" хлопець відригував на весь автобус перегар, а потім обригався по коліна. Б-е-е :mdr: А чоловік дісно спокійно стояв, не чіпав нікого.

За законом про пасажирські перевезення, їздити в громадському транспорті в нетверезому стані ЗАБОРОНЕНО. Це коли уже тіло не слухається мозку - це нетверезий стан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чювак! Та чим же він бидло. Стоїть собі, за поручень тримається, нікого не чіпає, ніби акуратний, ніде не вимазаний. Випив - так з ким же не буває. Він же не засраний якийсь... Шось я не розумію

Стояла б замість тої жінки твоя мати або дівчина, і попросила "тєло" не дихати в її сторону перегаром - а в відповідь трьохповерховий мат. Як тобі таке? "Розуміння" з'явилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну думаю на мат він аж ніяк не зразу перейшов - відео ж не відразу почалось зніматись, а коли вже добряче дозрів конфлікт.

і здається мені, що всі добре знають як ті бабИ на пустому місці можуть доєднатись (бачте-но сумно їм живеться)... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і напився він спеціально щоб перевірити, чи точно якась дурна баба до нього чепиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю шо неправі обоє, але більше неправий мужик, бо на мати переходити це низько і неправильно, йому ж мабуть ніхто не грубив, а попросили не дихати на лице а він і завівся. А теза "випив - їдь на таксі" то просто баба зі злості ляпнула))

а взагалі, це і є українська культура, і нажаль не знайшлось того, хто б вивів мужика "за бари" звідти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ндя, якби в моїй маршутці такє чудо шось виступало, на першій же зупинці вивалив би його на вулицю! :mdr:

Це показує який там сцикун "пан водій", шо дозволяє у власному транспортному засобі такий балаган... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну думаю на мат він аж ніяк не зразу перейшов - відео ж не відразу почалось зніматись, а коли вже добряче дозрів конфлікт.

і здається мені, що всі добре знають як ті бабИ на пустому місці можуть доєднатись (бачте-но сумно їм живеться)... dry.gif

тобто, ти себе чотко асоціюєш з цим персонажем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анікраплі не розділяю захоплення більшості персонажем.

Щодо поведінки суб'єкта в маршрутному транспорті, то подібна поїздка нічим добрим для когось би точно не закінчилась. Вже є схожий досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно місяць назад бачив подібну ситуацію: сів у 17-тку і відчув, що шось дуже смердить - подумав якась стара людина не милася рік чи два. Потім подивився в кінець автобусу - там п'яна обоссана бомжара (жінка хз скільки років). Сморід був настільки нестерпним, що дехто виходив із автобуса, щойно зайшовши. Пасажири начали возмущатися водієві, він зупинився біля Золотого Дракону, кричав шоб вона вийшла. Але пасажир почав чуть-не плакати. Воділа постояв хвилин 3 - безрезультатно, бомжара не вийшла. Коли доїхали до Лучеська, то шофер зробив другу спробу: довго вмовляв її вийти, та не реагувала. Всі пасажири почали також виганяти її словами, і якось вона всеж-таки вийшла. Хоча штин в маршутці ще довго тримався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто якісь п"янючі недоумки в маршрутках чи автобусах хочуть поговорити, і найбільше злить, що ніхто ніколи їм не скаже вийти, ні водій, ні кондуктор, ні пасажири. Вибере та п"яниця якусь жертву, мучить її своїми непотрібними розмовами і випитуваннями, а решта тільки співчутливо дивиться :(

А те, що тема називається "львівська інтелігенція", то трохи неправильно - такі люди є скрізь, а якщо порівняти забиті львівські маршрутки з нашими, бо нам ще далеко до їх вихованості і культури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля,... оператор і той хто виклав відео, це та сама персона? Якщо так - то піздєць просто. Сидіти і тупо мовчки знімати відео, коли бидло матюкає старших жіночок, це круто , канєшно .... нема слів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, ну так це ж і є львівська інтелігенція - освічені люди, навчені користуватись сучасними гаджетами та інтернетами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все це був якийсь соціальний проект, флеш-моб, так-сказать :g05: який оголив проблеми суспільства третього тисячоліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто якісь п"янючі недоумки в маршрутках чи автобусах хочуть поговорити, і найбільше злить, що ніхто ніколи їм не скаже вийти, ні водій, ні кондуктор, ні пасажири. Вибере та п"яниця якусь жертву, мучить її своїми непотрібними розмовами і випитуваннями, а решта тільки співчутливо дивиться :(

А те, що тема називається "львівська інтелігенція", то трохи неправильно - такі люди є скрізь, а якщо порівняти забиті львівські маршрутки з нашими, бо нам ще далеко до їх вихованості і культури.

Навушники + плеєр збереже нервові клітини, а в деяких випадках комусь і здоров'я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто якісь п"янючі недоумки в маршрутках чи автобусах хочуть поговорити, і найбільше злить, що ніхто ніколи їм не скаже вийти, ні водій, ні кондуктор, ні пасажири. Вибере та п"яниця якусь жертву, мучить її своїми непотрібними розмовами і випитуваннями, а решта тільки співчутливо дивиться :(

А те, що тема називається "львівська інтелігенція", то трохи неправильно - такі люди є скрізь, а якщо порівняти забиті львівські маршрутки з нашими, бо нам ще далеко до їх вихованості і культури.

Навушники + плеєр збереже нервові клітини, а в деяких випадках комусь і здоров'я :)

якраз те, що ти відмовишся відповідати на ті дурнуваті запитання п"яного придурка, його найбільше розізлить, на жаль (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...