Перейти до змісту

Міні АТС


Tarantello

Рекомендовані повідомлення

Є в Луцьку організації які займаются продажом та налаштуванням офісних АТС (професіонали)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку організації які займаются продажом та налаштуванням офісних АТС (професіонали)?

Сталкер. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка саме АТС цікавить (виробник, модель, або яка кількість абонентів планується)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад DataGroup

там точно спецалісти є.

а запрограмувати самсунга - і я можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка саме АТС цікавить (виробник, модель, або яка кількість абонентів планується)?

Та особливо різниці нема головне щоб надійна була, у нас офіс 3 поверхи і всюди телефони стоять. На старій атс всже нема портів вільних от і треба міняти. Абонентів 50+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, можливо хтось порадить щось невелике на декілька номерів (6 поки що планується)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку організації які займаются продажом та налаштуванням офісних АТС (професіонали)?

Звертайся - допоможу придбати за цінами Київських реалізаторів, встановити. та можу обслуговувати. Після встановлення - обслуговування протягом 3 міс - безкоштовне. тел. (0-63)700-79-07; Ася - 91-93-52-95

наприклад DataGroup

там точно спецалісти є.

а запрограмувати самсунга - і я можу :)

Датагруп продажем АТС вже не займається. А спеціалістів - там вже рівно на одного менше. Я звільнився :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, можливо хтось порадить щось невелике на декілька номерів (6 поки що планується)?

LG Aria Soho. Допоможу придбати та встановити. В базі 3 вхідних лінії, 8 внутрішніх + 1 сист. апарат. Розширюється до 12 вхідних ліній та 32 внутрішніх. Тел. (063)7007907

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку організації які займаются продажом та налаштуванням офісних АТС (професіонали)?

Звертайся - допоможу придбати за цінами Київських реалізаторів, встановити. та можу обслуговувати. Після встановлення - обслуговування протягом 3 міс - безкоштовне. тел. (0-63)700-79-07; Ася - 91-93-52-95

наприклад DataGroup

там точно спецалісти є.

а запрограмувати самсунга - і я можу :)

Датагруп продажем АТС вже не займається. А спеціалістів - там вже рівно на одного менше. Я звільнився :))))

Щось я звоню-звоню як в рельсу, ви хоть трубку беріть коли вже номер залишаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...