Перейти до змісту

NFS Underground


Facktor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибачайте. Просто не помітив нових повідомлень на форумі :smile-zachot:

Завтра поїздимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз іду по справах і буду десь в годин 5. Якщо хочеш запущу сервак і комп залишу включеним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, пробували пограти в андер, але нічого не получилось! Весь час вибивало гру, а грати разом міг тільки я і XDE, хоча бажаючих було чимало! В чому причина??? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина в тому шо на Фотакомі ламери сидять, які не можуть нормально сервер включити..... ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile-zachot:

Сильно! Потри, бо якшо хтось з адмінів побачить, я тобі не завідую! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина в тому шо на Фотакомі ламери сидять, які не можуть нормально сервер включити..... ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile-zachot:

Сильно! Потри, бо якшо хтось з адмінів побачить, я тобі не завідую! :smile-zachot:

Ти знаєш, стирати навіть і не збираюсь... Я ж не виноватий шо в них руки з одного місця ростуть... Тим більше ми просимо їх "нарешті" включити цей сервер вже не один день... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер включили але він глючить :smile-zachot:

дивись сюди http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6850

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді дуже дивно... Як вони його так включали?... Раніше сервер працював нормально, тільки комусь шось і десь зачухалось і він вирішив вирубати сєрвак, тільки я не зрозумію нашо це потрібно було робити... А зарас правильно, глючить... Дякуємо вельмишановним адмінам за неупосередковене втручання.... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і раніше помічав лаги на цьому сервері, але вони були незначними і їздити не заважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нема іншого вибора як ссилатися на роботу адмінів... Вони керують усім процесом і глюки на сервері це їхня проблема, яку потрібно усовувати... А некомпетентна робота, яку вони в даному випадку демонструють, засуджується....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому топіку http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6850 я вже попросив замінити сервер на інший. По плану має допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...