Перейти до змісту

NFS Underground


Facktor

Рекомендовані повідомлення

Будемо надіятись...... хоча, з такими стараннями які демунструють адміністратори, скоріше можна в космос полетіти ніж дочикатися заміну сервера..... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Тоді скажи мені будь-ласка, чого ж вони так довго з цим возяться????????? :) ..... Тут дійсно в когось руки з одного місця ростуть :blink: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що сервак глюкавий вони могли і не знати. Для мене новиною сьогодні стало те що вони його запустили. Сумніваюсь що сервака після запуску тестили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....Сумніваюсь що сервака після запуску тестили

Ти знаєш, там обдаровані люди сидять, я не думаю шо вони могли до такого догадатися :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж сервер уже давно работал :blink:

topic

Ти ж сам сказав работал, потім його відключили, а зараз запустили знову, але так як треба він не робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте повідомлення від kmd?

"На даний момент трафік між мережами закрито.

На невизначений термін..."

Я майже в певнений, що причина по якій глючно працює сервер НФС може бути в цьому, поскількі мені вдавалось пограти тількі з Йожиком, якій знаходитться в тій самій підмережі, що і я. А з користувачами інших підмереж пограти не вдається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все добре те, що хорошим кінчається, і я надіюсь, що Адміни відкорегують роботу сервера НФС, і він запрацює на повну потужність без глюків і іншої фігні :blink: ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Админ:Если не имеете возможности создать новые сервера, то хотябы обновите "Underground" ... люди просят :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зовнішньому серваку мається на увазі, що сервер створюється на якомусь комп"ютері не з мережі фотаком, а користувачі фк можуть до нього підключатись і грати за рахунок зовнішнього трафіка. Дивно, але до сервера з ОГО підключитись не вдається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якби сьогодні була не субота то нелюд під ніком Jurassic

получив би рідонлі на місяць, за свої висказування.

І думаю якщо ще раз від нього побачу таку фігню, то перманент йому забезпечено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби сьогодні була не субота то нелюд під ніком Jurassic

получив би рідонлі на місяць, за свої висказування.

І думаю якщо ще раз від нього побачу таку фігню, то перманент йому забезпечено.

:glare::glare::smile-zachot: Ой РжуНімагу:D)))))))))))

Скажу чесно, навіть і не думав шо в модерів є ємоції:)))) Як шо я когось вже так сильно обідив, то може мені морду набити:))))))))))))))))) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ok::lol: Ой РжуНімагу :) )))))))))))

Скажу чесно, навіть і не думав шо в модерів є ємоції :) ))) Як шо я когось вже так сильно обідив, то може мені морду набити :) )))))))))))))))) :lol:

:smile-zachot: Ой і д*рак! :smile-zachot:

ЗИ: По-перше - це не модер, а адмін, а по-друге - навчися поважати оточуючих! :smile-zachot::ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗИ: По-перше - це не модер, а адмін, а по-друге - навчися поважати оточуючих! :):)

Адмін, модер, вони всі на одне лице... А на рахунок того щоб когось поважати, ти мені не говори, я сам знаю кого поважати а кого ні! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗИ: По-перше - це не модер, а адмін, а по-друге - навчися поважати оточуючих! :):)

Адмін, модер, вони всі на одне лице... А на рахунок того щоб когось поважати, ти мені не говори, я сам знаю кого поважати а кого ні! :)

:):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну шо ж ти поробиш.

І такі люди бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю можливості перевірити чи працює зараз сервак Андера на ФК :) Перевірте хто небудь стан сервера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...