Перейти до змісту

Вибір цифрового фотоапарата з повним ручним управлінням


Рекомендовані повідомлення

отож, стоїть питання вибору. на сьогоднішній день в такому ціновому діапазоні у продажі нарив лише один, що відповідає вимогам, Fujifilm S1500. але ціна його враховуючи фінансові можливості трохи кусається і майже наближається до цінової планки.як варіант ще розглядається Kodak Z8612 IS, але двоякі відгуки про нього, проблема з елементами живлення, та і не зовсім повне ручне управління трохи відбивають бажання купувати цей апарат. хто що ще може порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери Canon PowerShot SX110 IS

Не пожалієш, сам маю і керувати ним можеш, як сам захочеш :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери Canon PowerShot SX110 IS

Не пожалієш, сам маю і керувати ним можеш, як сам захочеш :ok:

знятий з виробництва і його вже ніде зараз не купити, хіба б/в, але мене такий варіант не влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотокамера Canon PowerShot SX120_ IS Black (10,1Mpx, 10x zoom, LCD- 3,0``, SD/SDHC/MMC, USB 2.0 Hi-Speed , 245 г, DCC-750) - 240 уе

Фотокамера Canon PowerShot A490 Silver (10.0Mpx, LCD-2.5``, 3,3x/4x- zoom, SD/SDHC/MMC, DCC-480, 175 г, USB 2.0 Hi-Speed ) - 130 уе

є і інші пиши в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший по функціоналу підходить, а от якість фоток мені абсолютно не подобається. другий - це вже "мильниця" така шо далі нікуди. взагалі Canon мені зараз не подобається. їх бюджетна серія "Powershot A", яка раніше дуже радувала своєю якістю і досить широким функціоналом, як для такої цінової категорії (500-і, 600-і, 700-і моделі) взагалі стала ще тим барахлом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож, стоїть питання вибору. на сьогоднішній день в такому ціновому діапазоні у продажі нарив лише один, що відповідає вимогам, Fujifilm S1500. але ціна його враховуючи фінансові можливості трохи кусається і майже наближається до цінової планки.як варіант ще розглядається Kodak Z8612 IS, але двоякі відгуки про нього, проблема з елементами живлення, та і не зовсім повне ручне управління трохи відбивають бажання купувати цей апарат. хто що ще може порадити?

Як варіант можна розглядати ще й б/у зеркалку типу Canon 300D, 350D, Olympus E-400, E-410, E-330 з Kit'овим об'єктивом - можна знайти за 300-350у.о. (аби пробіг не перевищував 20-30тис.) Гіперзуму не буде, але якість фото - буде. Звісно, з ручними настройками PASM.

Свого часу оглядався на новий Canon SX110 (100), але взяв таки зеркалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я не проти зеркалки, але от фінанси проти, категорично проти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...