Перейти до змісту

Потрібно розблокувати СІМ-карту


Рекомендовані повідомлення

Товариш купив нового телефонного апарата і тричі невірно ввів ПІН-код, а ПУКів СІМки звісно не пам"ятає і пакет з ними загубив (користується номером близько 6 років). Справа відбувається в МТС. Як він каже, там задають 8 питань, на які потрібно дати 5 точних відповідей, а він навіть точно не знає назви свого тарифного плану.

Хтось може допомогти розблокувати СІМ-карту, точніше номер за нею закріплений?

===

Відповідати краще в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он звонил в сапорт или побоялся?

если не звонил - однозначно звонить, и отвечать на вопросы

p.s. батя тож забыл ПУК, позвонили, спрашивали что-то вида - какой остаток, кому звонили, кто вам звонил, как давно пополнялись, на сколько и т.д.

на что знали - ответили, девочка стой стороны сказа ПУК, подошел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання закрито, але довелось йти в сервісний центр.

Там з"єднали по внутрішньому телефону з оператором і довелось відповідати на ті ж 8 питань, але ставлення набагато доброзичливіше (мабуть тому що з вкраденою карточкою палитись туди не підеш, значить, в людини дійсно проблеми зі своєю карточкою. Але це з області доргадок).

На відміну від того першої тітки, яка всіляко демонструвала, що це мої проблеми, ця дівчина ДУЖЕ старалась допомогти мені.

Питання прибализно такі :

1) який зараз тариф (якщо не впевнений, просять розказати умови) - тарифи і їх історію в архіві можна глянуть на сайті МТС.

2) коли приблизно була активована сімка в мережі

3) які були тарифи раніше (перша операторша сказала, що потрібно вказувать місяць-рік переходу на новий тариф, в сервісному центрі я просто перечислив кілька, якими користувався, перед тим глянувши на архів тарифів)

4) коли поповнювався останній раз рахунок і на яку суму

5) який зараз залишок на рахунку

6) якщо тариф із послугою Сім`я, то кілька номерів, занесених в Сім`ю.

7) Дата останнього дзвінка (на який абонент відповів) та номер абонента

8) Кілька останніх номерів, на які дзвонив

9) Кілька номерів, на які дзвониш найчастіше

= Після цього оператор повідомила новий ПУК

viannen_102.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...