Перейти до змісту

iPad — новый старт


Vint

Рекомендовані повідомлення

28.05.2010, Германия | С сегодняшнего дня iPad можно официально купить в Австралии, Великобритании, Канаде, Франции, Германии, Италии, Японии, Испании и Швейцарии.

На снимке: покупатели выстроились в очередь во время открытия магазина Apple в Берлине (стоимость 16Gb версии — 499 евро).

Напомню, что в минувшую среду Apple стала самой дорогой IT-компанией в мире, обойдя по рыночной капитализации Microsoft.

post-18-1275047011,06_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грався цим дивайсом.

Річ прикольна для серфінга і досить зручна.

Єдине що напрягло так це те що це платформа епл з усіми витікаючими.

Ні тобі нормального вибору ПЗ, ні підтримкі флешу браузером.

ІМХО надто дорого для такоро узко спеціалізованого дивайсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скажіть же мені, шановні, ітіть-калатіть, з яких пір компутер став вузькоспеціалізованим девайсом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В недавніх журналах читав інтерв'ю з Джобсом, так от він рахує флеш-технологію засатарілою і такою що використовує занадто ресурсів, далі умнічати не буду бо слабо розбираюсь.

Перше враження від девайсу: кіч, типу у мене найдорожча читалка книг.

Хоча, коли тримаєш в руках річ від Apple, зразу виникає магнетичне бажання купити ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скажіть же мені, шановні, ітіть-калатіть, з яких пір компутер став вузькоспеціалізованим девайсом?

Ти Ipad називаєш комп'ютером? :blink: Мда . . . Спершу раджу почитати спеціалізовані видання і тоді уже щось писати стосовно технічної частини та визначення приналежності до одного з багатьох видів цих девайсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти Ipad називаєш комп'ютером?

Компью́тер (англ. computer — «вычислитель»), электро́нная вычисли́тельная маши́на (ЭВМ) — вычислительная машина, предназначенная для передачи, хранения и обработки информации.

Под что, из вышеперечисленного, не подпадает Ipad ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, умнік, повчи спочатку матчасть, тоді мдакай... Мені не треба читати видання, щоб розуміти, що там всередині у плані програмного і апаратного забезпечення.

Я з айфона можу сидіти в терміналі (віндовому), тріпатись по асьці, по скайпу, лазити по нету, слухати музику, і навіть гамитись і це все одночасно. Інше питання, що не все з перечисленого зручно робити на такому маленькому девайсі, ну і батарея не резинова.

А на айпаді, я гребу, ракєти можна в космос запускати.

Де він, млять, вузькоспеціалізований, га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під узькою спеціалізацію малось на увазі заточка під певні речі.

Те що зубною щіткою можна чистить підлогу, туалет, полірувать столове срібло, чисать спину, кувирятись в вусі і ще кучу чого робить не мішає їй буть вузько заточеним дивайсом.

Називать іпад компом це занадто голосно.

Свої вузькі функції він виконує на ура але далі вже так собі.

Відсутня багато поточність і багато задачність.

Гратись на ньому можна, але не особо зручно. ітд ітп.

Це тупо великий яфон без можливості позвонить

parodii-na-ipad2.jpg

iPadvsStone.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Управляем мини-дирижаблем прямо с iPad

Ребятами из команды Breakfast NY был создан дирижабль, полностью управляемый с Apple iPad. На самом дирижабле установлена камера, транслирующая изображение на дисплей iPad'а. Управление происходит акселерометром, то есть в какую сторону Вы поворачиваете планшет, туда и полетит дирижабль.

Вещица вызывает большой интерес, так что, возможно, в скором времени мы увидим подобные игрушки для мобильных устройств уже на прилавках магазинов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Називать іпад компом це занадто голосно.

Не компом, а компютером. Я не чіпляюсь до сленгу, але ми зараз про різне розміння цього слова говоримо.

Відсутня багато поточність і багато задачність.

Та ти шо? Ну ти, цуко, аццкій спеціаліст. Я б ніколи не подумав, що можна одночасно слухати музику і перевіряти пошту без багатозадачності.

Гратись на ньому можна, але не особо зручно. ітд ітп.

Ну, на компі теж нецікаво букашок давити, гратись в лабіринт з кулькою і вудочку закидати? Канешно, там незручно

Нє, ну чесне слово, як же ви дістали своїми безпідставними, тупими і недалекими судженнями.

(звиняйте, медія не лаботає)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ну да, забув написати, не всі ж знають, хто такий Джордан Рудесс.)

Це клавішник гурту Dream Theater.

То вам не булька з носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фанат яблок детектед

Ти ще начни кричать що те що йде годиник покі ти серфиш нет це теж багатозадачність.

В мене колись був СД привод якій проігрував музичні діскі чуть лі не при виключеному компі і це не мішало мені сидіти в однозадачному досі під час цього.

Попробуй на паді запусти одночасно два браузера і поальтабся між ними.

Попробуй те саме з двома іграми.

Тут просто нема такого поняття як вікно. Тут все одразу в фулскріні і щоб відкрить щось інше потрібно закрить це що юзаєш зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, а по аватарці тіпа не ясно було чого я фанат?))

Шо за брєд? Яке відношення мають вікна до багатозадачності? Ти хоч розумієш що це?

І так, годинник і браузер - це теж багатозадачність, прикинь?

На паді не запущу, бо у мене його нема, а на айфоні - запросто, я ж написав, вроді, нє?

Може, спочатку варто включити моск, а тоді дискутувати?

П. С. До речі, а в лінукса без графіки теж вікон ніфіга нема, значить, у ньому теж нема багатозадачності, правда?

Нафіга взагалі спорити, коли навіть не розумієш що пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про різні застосування до айфона айпода ітд це все чуднозвичайно.

На основі ігрових приставок іноді збирають суперкомпютери, на основі 3 бензопил дружба лісник склав вертоліт, на основі запорожця роблять тюнінг кар, але це не міняє суті цих девайсів.

Суперкомпютер зібраний за стандартом буде працювать краще, бюджетний вертоліт буде краще і надійніше працювати ніж на бензопилах, в мерсі буде набагато комфортніше і приємніше їздить чим на такому запорожцю.

Про потужності і запускі ракет взагалі смішно.

Любий компютер зібраний в 2009-2010му році в два - три рази потужніший за всі електонно обчислювальні системи разом взяті в винищувачі нового покоління який тільки повинен поступить на озброєння армії США.

Любий дитячий калькулятор зараз має більшу потужність чим компютер зо допомогою якого відправляли людей на місяць.

Люди просніться.

Яката фірма вішає на шота ярличок і ви готові за це йти в бій з бризгами слюней.

Я не хотів холівара тут а просто відписав свої враження від дивайсу який реально вертів в своїх руках, ви ж начинаєте циплятись до слів і обсуждати сферичних коней в кубі коли самі ще не користувались цією планшеткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дядя Неадекват, привет.

Ігнорування питань - афігєнний метод ведення дискусії, молодець.)

Ну що ж, питань більше нема.

Яката фірма вішає якіта ярлики, а я девайс навіть в руках не тримав.) В тебе взагалі моск поплавився від ігор, бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, годинник і браузер - це теж багатозадачність, прикинь?

Не путай грішне з правидним ;)

Для того щоб розділить вбудований плеєр і решту фунцій багато ума не потрібно.

1н малюсінькій чіп відповідає за 1ну малюсіньку фунцію і цього достатньо, для цього не потрібна багатозадачна операційка, це реалізовано на рівні заліза.

вобщем дитя тобі ще в школу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігнорування питань - афігєнний метод ведення дискусії, молодець.)

Я трохі зайнятий просто і пишу пости довго з переключкою на різні інші задачі.

Пости писались пока ще не було ні твого каменту ні запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sq_ye:

Народ, перекладіть мені хтось, що він написав, бо я як не старався, ніфіга не поняв.

Да-да, дядя, я піду у школу, а за твої теорії про багатозадачність тобі нобелівську премію дадуть, це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то перечитай все уважненько і вдумайся)

Я з айфона можу сидіти в терміналі (віндовому), тріпатись по асьці, по скайпу, лазити по нету, слухати музику, і навіть гамитись і це все одночасно.

Цього, значиться, недостатньо для багатозадачності, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sq_ye:

Народ, перекладіть мені хтось, що він написав, бо я як не старався, ніфіга не поняв.

Да-да, дядя, я піду у школу, а за твої теорії про багатозадачність тобі нобелівську премію дадуть, це точно.

Ти мене звичайно вибач, що встряю у вашу розмову, але якісь ти нервовий дуже.Особисто мені все ясно шо він написав.

Малось на увазі що він вже написав свій комент, перш ніж побачив твої питання.Глянь скількі разів редактувались твої пости.Будь спокійнішим.

Peace.

АйПад кльова штука, але тількі тоді коли вона дійсно потрібна.Тобто коли ти на ній збираєшся дійсно читати електронні документи.а раді забавки Простий айпод краще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він встиг написати ще один пост, поки я писав. То відноситься до попереднього поста, там де про малюсінькі чіпи.)

Нє, а ви реально думаєте, що на айпаді крім читання книжок більше нічого робити не мона?

Ну то поки ви так думаєте, люди, які не прогулювали школу, запускають касмічєскі караблі з айпада, а у фоні висить аська, борда і скайп. Ггг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ipad заточений сугубо під інтернет браузинг, читання електронних книг (на екрані, що створений не за технологією E-link у вас просто очі повилазять через декілька годин читання)Це просто здорова копія Ipod touch. Ще можливий перспективний розвиток ігр. Багатозадачність з'явиться у Iphone 4 покоління. Ранніше не додумались? (Якраз багатозадачність рахується одним із пріоритетів сучасного повноцінного комп'ютера) Дико рахувати творіння Джобса - повноцінним комп'ютером, тільки тому, що у ньому операційна система як яйця у кастрованого кота. «Mac OS X» схрещена з «iPhone OS»

Чому він має такий великий успіх у США? Люди, що купують Ipad - купують не багатоцільовий ПК, а всього лише окремий пристрій, що розширює функціональність Iphone, Ipod touch. Сам Джобс наголосив, що це більш для читання книг та перегляду веб сторінок, а не повноцінний ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, а ви реально думаєте, що на айпаді крім читання книжок більше нічого робити не мона?

ще можна замість ракетки в пінг-понг грати, або ще можна об стіну шарахунти, а ще накласти на нього купу кєкєх... "Багатозадачність", как ґаваріцца, на ліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да за такие деньги сколько стоит етот планшетник можна довольно серьезный ноут купить.а вываливать столько денег за крутую записную книжку имхо не стоит.в нете столько отрицательных отзывов,что я даже не буду обращать на него внмания когда он будет лежать на прилавке компьютерных салонов

и в довесок к ярой дискуссии:

Важно понимать, что он НЕ предназначен для замены ноутбука, поэтому странно от него требовать возможностей полноценного ноута, но с точки зрения устройства для потребления контента (веб, аудио, фото, видео) это очень интересное и замечательное устройство. Просто не для всех.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...