Перейти до змісту

Кличко пообіцяв нокаутувати Хея за чотири раунди


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

1221305140.jpg

Український боксер-важкоатлет Віталій Кличко заявив, що у випадку, якщо він зустрінеться на рингу з англійцем Девідом Хеєм, цей бій триватиме не більше чотирьох раундів. Кличко пообіцяв нокаутувати Хея в другому, третьому або, в крайньому випадку, в четвертому раунді. Про це повідомляє інтернет-видання Boxingscene.

Віталій Кличко носить звання чемпіона світу за версією WBC (Всесвітня боксерська рада). Хею належить чемпіонський титул WBA (Всесвітня боксерська асоціація). Ще два титули - IBF (Міжнародна боксерська федерація) і WBO (Всесвітня боксерська організація) - належать молодшому братові Віталія Володимирові Кличку.

Володимир Кличко в квітні 2010 року офіційно кинув виклик Хею. У травні Кличко-молодший запропонував англійцеві зустрітися на рингу у вересні або жовтні 2010 року. Поки незрозуміло, чим закінчаться переговори Кличка з Хеєм, проте швидше за все свій наступний бій Володимир Кличко проведе з росіянином Олександром Повєткіним, який є обов`язковим претендентом на титул IBF.

Кличко-молодший раніше говорив, що він має намір бити Хея впродовж дванадцяти раундів, а в кінці поєдинку відправити його в нокаут. Віталій Кличко підкреслив, що, на відміну від брата, він не планує затягувати бій з Хеєм.

Віталій Кличко 29 травня 2010 року захищатиме свій титул у поєдинку з польським боксером Альбертом Сосновські. Цей бій відбудеться в німецькому Гельзенкірхені на арені футбольного клубу "Шальке".

оригінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю коли кажуть "гоп" не перескочивши. Це звичка американських боксерів вихвалятись: "я його завалю" ітд. за Кличком раніше такого не помічав. :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоде самое хотел написать ))) не люблю когда не перед говорят. Хотя братья этим никогда не страдали за что им респект. Будем болеть за наших ребят в эту субботу )). И будем надеется что этими словами они просто набивают цену поединку чтобы наконецто бой с Хеем состоялся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сначала нада Хея в ринг затолкать, а потом уже и планы строить. Врядли бой состоится в этом году.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю коли кажуть "гоп" не перескочивши. Це звичка американських боксерів вихвалятись: "я його завалю" ітд. за Кличком раніше такого не помічав. :0002:
Якщо каже що завалить, значить завалить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сначала нада Хея в ринг затолкать, а потом уже и планы строить. Врядли бой состоится в этом году.

цілком погоджуюсь, спочатку потрібно домовитись за бій, а тоді вже бити себе в груди, хоча можливо в Кличків така стратегія виманити Хея на бій. Якщо це так то їм респект, а якщо вони починають косити під америкосів тоді вони мене розчарували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так наверняка он так заявил с целью провокации Хея... так сказать - задеть за живое... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так наверняка он так заявил с целью провокации Хея... так сказать - задеть за живое... ;)

і я так думаю,але Хей сцикло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...