Перейти до змісту

Знайдено планету, котру поступово з'їдає власна зірка


Рекомендовані повідомлення

Знайдено планету, котру поступово з'їдає її власна зірка

Орбіта WASP 12B пролягає на відстані лише 2 мільйонів миль від його зірки, це означає, що поверхня планети досягає температури понад 2,800°F. Гравітаційне поле сонця сильніше на передній поверхні планети, ніж на зворотній стороні, тому планета витянулась як м'яч для регбі. Сонце на небосхилі цієї планети займає все небо. І за наступні 10 мільйонів років, зірка, яка так превалює над планетою, знищить її...

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Землю я трохи поспішив :)

Тут буде інший механізм руйнування, так як гравітація Сонця та Землі зрівнюються досить далеко від поверхні планети. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно какая орбитальная скорость у этой планеты?

а тут читал недавно про экзопланеты , которые обращаются вокруг звезды раз на 30-45 минут(не помню)

вот нашел про планету у которой год, что наших 2 часа, температура 2000 фаренгейта

тут

скорость 750 тысяч километров в час(208 км\с), вот у нас смотришь на небо, вроде все статическое, но потихоньку-незаметно движеться, думаю для этой планеты визуально такое движение будет видно не вооруженным взгядом, круто наверное лунатикам там, красота =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно какая орбитальная скорость у этой планеты?

а тут читал недавно про экзопланеты , которые обращаются вокруг звезды раз на 30-45 минут(не помню)

вот нашел про планету у которой год, что наших 2 часа, температура 2000 фаренгейта

тут

скорость 750 тысяч километров в час(208 км\с), вот у нас смотришь на небо, вроде все статическое, но потихоньку-незаметно движеться, думаю для этой планеты визуально такое движение будет видно не вооруженным взгядом, круто наверное лунатикам там, красота =)

Мдя ... вот это там "укачивает" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но нам там не выжить некогда, не то чтобы 2000 по Фарегейту, это не самое главное, просто если каждых 2 часа поднимать бокал шампанского за Новый Год то печень откажет уже за погдота t0333.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...