Перейти до змісту

Робота в США (H2B)


Hank

Рекомендовані повідомлення

З'явилися нова прорама, є 2 вакансіїї з Червня

У програмі можуть брати участь претенденти віком від 18 до 40 років, які володіють англійською мовою (не нижче базового рівня, залежно від вимог окремого роботодавця) і мають бажання та можливість працювати в США до 10 місяців.

ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ. Витрати учасників програми. Зважаючи на те, що внески мають перераховуватися американському партнеру, далі суми зазначені в умовних одиницях, до дорівнюють долару США. Всі внески робляться в гривнях по комерційному курсу долара США.

Реєстраційний внесок = 20

1й внесок (бронювання вакансії) 300

2й внесок = 795

Медична страховка = 675

Консульський збір та запис на візову співбесіду = 143 Або інша сума, якщо стануться зміни з боку консульства США

Загальна вартість програми = 1933

Авіаквиток = від 750 В дві сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова смс гра "Я не лох!"

Якщо ти не лох, то відправ смс на номер ХХХХ з текстом "Я не лох". Чим більше смс ти відправиш тим більший "не лох" ти будеш.

Назву компанії яка розмістила вакантні посади ф студію.

Назву компанії посередника теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2683 баксів - дорого зараз бути "не лохом".

Тема для зацікавлених осіб, є відповідна ліцензія Міністерства праці та соціальної політики № АВ298038 від 11/01/2007 р. Кому побалакати, проходимо мимо...

Хто знайде дешевше, точно розведуть. Все розписано за що платиться. Конкретні вакансії з конкретних дат, а не дайте гроші а ми вам підшукаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Хто знайде дешевше, точно розведуть...

Хм... Чому така впевненість? Минулого літа програма обійшлась мені без малого 2200 зелених, разом з білетами! А цього року, враховуючи, що я вже ніби "постійний" клієнт, то є знижка аж цілих :) 50 доларів, тому все буде менш ніж 2150, ну і плюс я вже джоб офер не купляю, оскільки маю власний, з попереднього місця роботи, тому це все діло буде ще дешевше ;)

п.с. хто шукає, той завжди найде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Хто знайде дешевше, точно розведуть...

Хм... Чому така впевненість? Минулого літа програма обійшлась мені без малого 2200 зелених, разом з білетами! А цього року, враховуючи, що я вже ніби "постійний" клієнт, то є знижка аж цілих :) 50 доларів, тому все буде ще менш ніж 2150, ну і плюс я вже джоб офер не купляю, оскільки маю власний, з попереднього місця роботи, тому це все діло буде ще дешевше ;)

Для тих хто погано читає - це робоча віза H2B на 10 місяців, а не Work and Travel для студентів на літо

А Work and Travel у нас 1178 $ + квиток, от і рахуй, хто переплатив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто погано читає - це робоча віза H2B на 10 місяців, а не Work and Travel для студентів на літо

А Work and Travel у нас 1178 $ + квиток, от і рахуй, хто переплатив :)

А я і не казав що це була J1 на літо, я сказав минулим літом - це речі різні. Це була робоча віза H2B, оскільки я не є\не був студентом стаціонару!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Хто знайде дешевше, точно розведуть...

Хм... Чому така впевненість? Минулого літа програма обійшлась мені без малого 2200 зелених, разом з білетами! А цього року, враховуючи, що я вже ніби "постійний" клієнт, то є знижка аж цілих :) 50 доларів, тому все буде ще менш ніж 2150, ну і плюс я вже джоб офер не купляю, оскільки маю власний, з попереднього місця роботи, тому це все діло буде ще дешевше ;)

Для тих хто погано читає - це робоча віза H2B на 10 місяців, а не Work and Travel для студентів на літо

А Work and Travel у нас 1178 $ + квиток, от і рахуй, хто переплатив :)

а при оформенні візи по програмі Work and Travel там є гарантія того що гроші не прогорять, і вкінці вам скажуть "Вибачте, ви не пройшли по конкурсу", який відсоток гарантії того що вложивши 1178 $+ ви не пролитете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто погано читає - це робоча віза H2B на 10 місяців, а не Work and Travel для студентів на літо

А Work and Travel у нас 1178 $ + квиток, от і рахуй, хто переплатив :)

А я і не казав що це була J1 на літо, я сказав минулим літом - це речі різні. Це була робоча віза H2B, оскільки я не є\не був студентом стаціонару!!!

добре, все включено було в твою суму? наприклад страховка на весь термін (10 місяців)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, все включено було в твою суму? наприклад страховка на весь термін (10 місяців)?

Абсолютно все, вартість страховки була чи то 340, чи то 350 зелених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Хто знайде дешевше, точно розведуть...

Хм... Чому така впевненість? Минулого літа програма обійшлась мені без малого 2200 зелених, разом з білетами! А цього року, враховуючи, що я вже ніби "постійний" клієнт, то є знижка аж цілих :) 50 доларів, тому все буде ще менш ніж 2150, ну і плюс я вже джоб офер не купляю, оскільки маю власний, з попереднього місця роботи, тому це все діло буде ще дешевше ;)

Для тих хто погано читає - це робоча віза H2B на 10 місяців, а не Work and Travel для студентів на літо

А Work and Travel у нас 1178 $ + квиток, от і рахуй, хто переплатив :)

а при оформенні візи по програмі Work and Travel там є гарантія того що гроші не прогорять, і вкінці вам скажуть "Вибачте, ви не пройшли по конкурсу", який відсоток гарантії того що вложивши 1178 $+ ви не пролитете?

Тут такі самі гарантіїї, як і по Work and Travel. Приходь прочитай договір. Я займаєсь програмами більше 10 років і маю певну репутацію, тому все чесно і відкрито без прихованих нюансів і платежів...

добре, все включено було в твою суму? наприклад страховка на весь термін (10 місяців)?

Абсолютно все, вартість страховки була чи то 340, чи то 350 зелених.

на який період була страховка?

Ось ще інфо для повноти роуміння програми:

Що отримує учасник програми.

· Постійні консультації та допомогу в підготовці документів

· Контракт на роботу в США на термін до 10 місяців

· Документи для звернення по візу H2B, яка дозволяє працювати в США під час терміну контракту ТІЛЬКИ У ЗАЗНАЧЕНОГО РОБОТОДАВЦЯ

· Квиток до США і назад (назад – за умови закінчення повного терміну контракту)

· Зустріч в аеропорту в США та транспортування до місця роботи і проживання

· Погодинна оплата праці, згідно умов контракту

· Допомогу щодо оформлення social security card

· Медичне страхування на час контракту

· Учасникам виплачується бонус в розмірі 690у.о. за умови закінчення повного терміну контракту та повернення на Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На весь термін. Навіщо ці питання, хочеш знайти де мене кинули? Не намагайся, бо ніде!

п.с. і харош оверквотити, ато влетить від модерів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не питаю які гарантії тут, мене цікавить Work and Travel, якщо не в ту тему поставив запитання то вибачаюсь, але справді хочеться знати щоб в разі чього не пролетіти,

да і ще питання, можливо вже до Hank, якщо я не студент вузу і вже зікінчив 2 роки тому, які варіанти можливі для мене? - я так розумію work&travel вже не для мене? =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На весь термін. Навіщо ці питання, хочеш знайти де мене кинули? Не намагайся, бо ніде!

п.с. і харош оверквотити, ато влетить від модерів!

не намагаюсь, просто під різнмим сумами включено різний обєм послуг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не питаю які гарантії тут, мене цікавить Work and Travel, якщо не в ту тему поставив запитання то вибачаюсь, але справді хочеться знати щоб в разі чього не пролетіти,

да і ще питання, можливо вже до Hank, якщо я не студент вузу і вже зікінчив 2 роки тому, які варіанти можливі для мене? - я так розумію work&travel вже не для мене? =(

Можу відповісти, не проблема. Нажаль по work&travel лише для студентів стаціонару. Якщо поступиш і будеш вчитися на стаціонарі вписуватись до 29 років то можна поїхати, але думаю шанси 50/50 оскільки в цьому році консульство шаленіє і шукає придирки щоб відмовити :( . А варіант поїхати той що озвучений в першому пості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо роботодавцям в США треба дуже дешева робоча сила, то хай самі ото всьо і проплатять. А Я вже інглішь підівчу)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо роботодавцям в США треба дуже дешева робоча сила, то хай самі ото всьо і проплатять. А Я вже інглішь підівчу)))))

11,50 $ в годину до 40 год в тижень і, якщо більше 40 годин то по 14.25$ при безкоштовному проживанні - не дешева робоча сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поступиш і будеш вчитися на стаціонарі вписуватись до 29 років то можна поїхати, але думаю шанси 50/50 оскільки в цьому році консульство шаленіє і шукає придирки щоб відмовити :( .

поступати не збираюсь, максимум - зроблю такий вигляд :)

в разі відмови гроші повертаються в повному обсязі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поступиш і будеш вчитися на стаціонарі вписуватись до 29 років то можна поїхати, але думаю шанси 50/50 оскільки в цьому році консульство шаленіє і шукає придирки щоб відмовити :( .

поступати не збираюсь, максимум - зроблю такий вигляд :)

в разі відмови гроші повертаються в повному обсязі?

при умові заключення страховки "на випадок відмови у візі" яка входить у вартість прорами, але за бажанням, повертаються всі крім консульського внеску і 20 долларів, якщо не було відмов раніше. Але нажаль ми з такими клієнтамит не працюємо :) ("поступати не збираюсь, максимум - зроблю такий вигляд")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясненько )

маю в паспорті 5 віз, 2 англійских по програмі HOPS і 3 шенгенських,

в т.ч. одна ще не вийшла зі сроку, до серпня місяця маю можливість виїхати кудись в Європу на 3 місяці, тобто треба вже 1 червня бути закордоном, в іншому випадку віза почне закінчуватись а я ще тут, по всім візам проблем не було, вертався вчасно, не пересиджував, тому і кручусь зарас - підшукую якусь роботу в Європі, а по даній програмі то просто поцікавився в умовах, правда мені work&travels неколи не подобався - де якійсь гарантії - я вважаю що програма повина будуватись наступним чином:

є певний набір вакансії, іде консурсний набір з консультацією в консульстві (чи в якійсь іншій установі), там можливий збір (але 143 то завелика сума для співбесіди, можливо 10$-30$), якщо ти пройшов консультацію, вакансія закріпленна за тобою і вже все залежить тільки від тебе - оце для мене гарантія! а те що пропонуюсь в work&travels то це безглуздо - чьому я повинен платити якійсь там внески

(1й внесок (бронювання вакансії) 300 2й внесок = 795 )
коли немає впевненості що я пройду по програмі і виложивши кучу грошей не отримаю відмову...

З.І. як проходив по программі HOPS то там було саме так як я описав, після співбесіди поїхав на базар за чемоданом і вже був впевнений що в травні мене в Україні вже не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясненько )

маю в паспорті 5 віз, 2 англійских по програмі HOPS і 3 шенгенських,

в т.ч. одна ще не вийшла зі сроку, до серпня місяця маю можливість виїхати кудись в Європу на 3 місяці, тобто треба вже 1 червня бути закордоном, в іншому випадку віза почне закінчуватись а я ще тут, по всім візам проблем не було, вертався вчасно, не пересиджував, тому і кручусь зарас - підшукую якусь роботу в Європі, а по даній програмі то просто поцікавився в умовах, правда мені work&travels неколи не подобався - де якійсь гарантії - я вважаю що програма повина будуватись наступним чином:

є певний набір вакансії, іде консурсний набір з консультацією в консульстві (чи в якійсь іншій установі), там можливий збір (але 143 то завелика сума для співбесіди, можливо 10$-30$), якщо ти пройшов консультацію, вакансія закріпленна за тобою і вже все залежить тільки від тебе - оце для мене гарантія! а те що пропонуюсь в work&travels то це безглуздо - чьому я повинен платити якійсь там внески

(1й внесок (бронювання вакансії) 300 2й внесок = 795 )
коли немає впевненості що я пройду по програмі і виложивши кучу грошей не отримаю відмову...

З.І. як проходив по программі HOPS то там було саме так як я описав, після співбесіди поїхав на базар за чемоданом і вже був впевнений що в травні мене в Україні вже не буде

ТЕОРІЯ !!! Нажаль, жодне консульство, навіть при акредитаціїї фірми не дає гаарантіїї отримання візи!!! Це було завжди і так буде! А щодо американського консулького збору в розмірі 143 - так це офіційно без накруток. А в американському консульстві зразу знаєш в день співбесіди, чи є віза чи немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕОРІЯ !!! Нажаль, жодне консульство, навіть при акредитаціїї фірми не дає гаарантіїї отримання візи!!! Це було завжди і так буде! А щодо американського консулького збору в розмірі 143 - так це офіційно без накруток.

що значить теорія? до моменту отримання візи я виклав сумму в розмірі 150 доларів.

36 фунтiв консульскій збір в Великобританії.

з тих 60 чоловік, що проходили з мого університету по цій програмі, не один не отримав відмову після консультації на акредитованій фірмі - фірма сама перевіряє усі документи, якщо проблем немає - значить і віза буде відкрита, в Київ даже не їздив - все було зроблено за мене...

наскільки мені відомо аналогічні програми в Німечину і в Норвегію(останні правда скоротили кіл-сть місць в 10 раз) працюють аналогічно, пройшов консультацію - вважай що ти вже закордоном.

Тільки work&travels і подібній їй фірми грають з тобою в рулетку накручуюючи собі на бідних студентах гроші :( ...

хоча хто-зна який там відсоток, но судячи з ваших слів, coin flip: "50/50"

зарас маю тільки 1 єдиний варіант, поки все не пройде не буду говорити - щоб не наврочити :) ,

хоча і в Луцьку можна заробити, але працювати заради того щоб просто жити, не відкладуючи не копійки, я не бачу смислу, нажаль в Україні по іншому не можна ( хіба підприємницька діяльність ) - тому і кручусь поки можу, бо паро років пройде і вже не буде можливості, затяне в наше болото і допобачення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"консультації на акредитованій фірмі - фірма сама перевіряє усі документи, якщо проблем немає - значить і віза буде відкрита" - лапша на вуха. Доре, що все добре пройшло

Ми перевіряємо теж і не допускаємо аплікантів якщо шось не так. Але ж останнє слово за консульством..., і тут ніхто немає впливу!

Щодо відмов по Work and travel у нас, так це 1-2 відсотки !!! вибачайте за не скромність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо відмов по Work and travel у нас, так це 1-2 відсотки !!!

1-2% це досить високий показник, нажаль при великій кількості підпільних фірм-кидал, люди в нас пробують виїжати за кордон, тільки якщо до них вже хтось зі знайомих, родичів чи сусідів, мав такий досвід, і може рекомендувати якуйсь акредитовану-фірму... якщо у вас велика клієнтська база то і відповідно нових звернень теж буде вдосталь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...