Перейти до змісту

Мій перший акваріум


pura

Рекомендовані повідомлення

І так акваріум 65 л (60*30*36), запущений 15.04.2010р.

З обладнання: нагрівач Atman 50Вт, фільтр внутрішній SunSun, компрессор Atman 2500, розпилювач зелений довгий (50см.)

Процес запуску:

1. Акваріум вимитий содою, наклеїв чорний фон на гліцерин (довго ганяв повітря карткою :rolleyes: )

2. Встановлений на тумбу, підложка лінолеум.

3. Засипав попередньо вимитий грунт чорний базальт фракція 3-5 мм.

4. Встановив обладнання.

5. Почав заливати воду в акву на тарілку.

6. Увімкнув нагрівач (26 С), фільтр і компрессор.

7. 17.04.10 посадив трохи валіснерії спіральної і поклав корягу, яку сам знайшов і підготував.

8. 19.04.10 посадив ще пару криптокорин.

9. 23.04.10 запустив 2 анциструса і 2 крапчатих сомика!

Світло на даний момент: 2 енергозберігалки по 13 Вт Maxus 4100К

Завтра планую добавити ще трохи рибок!

372901_365e7eeafd3728ff3be3d94f3b1a7471.jpg

372902_aa0f0cb729c16282405831fffe8cedef.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фото більше схоже, що лампи 6500К :) видно так фотоапарат виставив баланс.

наклеїв чорний фон на гліцерин (довго ганяв повітря карткою )

саме тому я все більше стаю прихильником фарбованих задніх стінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі забув написати, що акваріум і кришка "дело рук" keepo, за що йому дякую!

Сфоткати щось нормально не виходить, а лямпочку одну на 6500К планую добавити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

Оце на вихідних заколотив я бражку по цьому рецепту http://www.aqa.ru/forum/vt71907 ,розпилювач зліпив з обрізаного шприця і гілочки горобини (з тієї сторони де має бути голка, вставляється шланг, з іншої гілка).

Булькати почало зразу і конкретно, навіть мені здається забагато як на мій літраж. На ніч виключаю.

Рослини після подачі СО2 і уввімкнення світла починають булькати конкретно.

Так от думаю як то контролювати вміст СО2 в акві, щоб часом забагато не було, може поставити лічильник бульбашок, пробував ставити краник для регулювання, типу щоб стравлював трохи, але щось не можна налаштувати нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то контролювати вміст СО2 в акві

Можна спробувати простий дропчекер зварганити. Найпростіше - спостерігай за креветками, якщо під верх йдуть - значить забагато. Але перенаситити таким реактором воду СО2 важко.

А те що забагато, то не переживай - за декілька днів воно заспокоється, або просто перебродить :)

ЗІ Я скільки не пробував - брага через гілочку ніяк не продавлювала СО2. Толі горобина не така, толі зараз знову спробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Я скільки не пробував - брага через гілочку ніяк не продавлювала СО2. Толі горобина не така, толі зараз знову спробувати :)

Чесно кажучи я тоже думав, що не продавить, сам я продути гілку не зміг, потім для цікавості підключив компресор, то продувало, але бульбашки були великуваті, а коли приєднав до бутля з брагою то був чесно кажучи дуже задоволений результатом, дуже малесенькі бульки.

Правда довго підбирав діаметр гілки, не міг вгадати, добре шо горобини купа росте не далеко від дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче така ситуація, мені зовсім не подобається вигляд моїх рослин.

Купляючи рослину, вона має нормальний, здоровий вигляд і колір, через деякий час перебування в мому аквасі вона стає жовтіти, появляються дірки, короче помаленько загинається...

На даний момент світло: 2 енергозберігалки по 13 Вт 4100К і одна 15 Вт 6500К.

Со2(бражка)- тільки недавно почав подавати.

В чому може бути причина? Вода? Які тести води зробити? Можливо грунт? Він пустий, тобто без добривної підложки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора якраз про дірки читав. В мене в анубіаса (нана) листки* жовтіють, робляться коричневі і потім дірявляться. Написали що це нехватка заліза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора якраз про дірки читав. В мене в анубіаса (нана) листки* жовтіють, робляться коричневі і потім дірявляться. Написали що це нехватка заліза.

Дірок в мене може і не бути,але загальний стан рослини ппц, наприклад ті рослини, що я в тебе брав мали класний вигляд і зелений колір, а в мене стали з часом якісь коричневі і взагалі мало шо лишилось від них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче така ситуація, мені зовсім не подобається вигляд моїх рослин.

Купляючи рослину, вона має нормальний, здоровий вигляд і колір, через деякий час перебування в мому аквасі вона стає жовтіти, появляються дірки, короче помаленько загинається...

На даний момент світло: 2 енергозберігалки по 13 Вт 4100К і одна 15 Вт 6500К.

Со2(бражка)- тільки недавно почав подавати.

В чому може бути причина? Вода? Які тести води зробити? Можливо грунт? Він пустий, тобто без добривної підложки.

Причина до банального проста: 98% рослин росли в мякій воді, з хорошим світлом, СО та добривами. Зроби схожі умови і все буде ОК.

Я вчора якраз про дірки читав. В мене в анубіаса (нана) листки* жовтіють, робляться коричневі і потім дірявляться. Написали що це нехватка заліза.

Не тільки, взагалі мало макро і мікроелементів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина до банального проста: 98% рослин росли в мякій воді, з хорошим світлом, СО та добривами. Зроби схожі умови і все буде ОК.

Тобто першим ділом потрібно зробити тест на жорсткість води?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй замінити лампу 6500 на 2700, якщо є десь дома.

А поміряти бажано все що зможеш - нітрати, нітріти, фосфати. Думаю в цих трьох складових криється причина, якщо лампа не допоможе.

Якщо я не помиляюсь, то втебе є ще вільні патрони, спробуй лампу добавити на декілька днів, щоб подививтись динаміку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина до банального проста: 98% рослин росли в мякій воді, з хорошим світлом, СО та добривами. Зроби схожі умови і все буде ОК.

це крипти і валіснерія в хороших умовах тільки ростуть? :)

Добрива pura теж взяв, треба тепер лити по інструкції, якщо підозра на відсутність мікроелементів.

Юр, давай но фото рослин і акваріума в цілому, будемо розбиратись. Яке зараз обслуговування акваріума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй замінити лампу 6500 на 2700, якщо є десь дома.

А поміряти бажано все що зможеш - нітрати, нітріти, фосфати. Думаю в цих трьох складових криється причина, якщо лампа не допоможе.

Якщо я не помиляюсь, то втебе є ще вільні патрони, спробуй лампу добавити на декілька днів, щоб подививтись динаміку.

Патрони всього 3, тому вільного нема, але лампа мені здається тут не винна, деякий час на її місці була інша, різниці не відчув.

А щоб міряти то треба тести купувати, от і думаю з чого почати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патрони всього 3, тому вільного нема

звиняй, щось пропустив що на 4100 2 лампи :)

Давай фото, бажано крупним планом. І що там по обслуговуванню? Як часто підміни, скільки кормиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина до банального проста: 98% рослин росли в мякій воді, з хорошим світлом, СО та добривами. Зроби схожі умови і все буде ОК.

це крипти і валіснерія в хороших умовах тільки ростуть? :)

Добрива pura теж взяв, треба тепер лити по інструкції, якщо підозра на відсутність мікроелементів.

Юр, давай но фото рослин і акваріума в цілому, будемо розбиратись. Яке зараз обслуговування акваріума?

Добрива недавно тільки взяв, тому заливав тільки один раз по інструкції після підміни води, тепер думаю взагалі чи потрібно їх лити в даний момент, бо є трохи бороди.

Обслуговування зараз таке: 2 рази в тиждень заміна води по 30% разом з сифонкою дна (пробую боротись з бородою), перед тим заміну і сифонку робив 1 раз в тиждень, також промивка фільтра 1 раз на тиждень/два.

Кормити зараз стараюсь дуууже мало,навіть буває, що не кожен день.

Фото викладу вечерком.

З.І. На склі зверху де рівень води присутній ніби білий накип, можливо дійсно вода дуже жорстка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода в Луцьку - 20-22 gH

"накип" зверху буде утворюватись - проти фізики не попреш.

Яка температура в акваріумі зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зелені обростання на грунті - явно пересвіт, або розбалансованість по макро.

"Бороди" в акваріумі не побачив. Нитчатку підмінами і сифонкою не виведеш, там треба потужний ріст рослин, або баланс по їх живленню.

Цікаво чому так закис грунт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зелені обростання на грунті - явно пересвіт, або розбалансованість по макро.

"Бороди" в акваріумі не побачив. Нитчатку підмінами і сифонкою не виведеш, там треба потужний ріст рослин, або баланс по їх живленню.

Цікаво чому так закис грунт...

Скоріше всього пересвіт, останніми днями по 12год. світить, значить зменшуєм.

На рахунок нитчатки чи бороди я хз, вона містями чорного, коричневого, світлого кольру, що це?

Що значить грунт закис і "шо дєлать?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить грунт закис і "шо дєлать?"

просто мені не дуже подобається коричнева жижа під грунтом, хоча вона не завжди негативно впливає, але були випадки.

Коли запхати палочку в грунт, або садити нові рослини, пухирці з грунту не вириваються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке зауваження:

криптокорини люблять "стару" воду, а під підміни 2 рази в тиждень довго будуть підстроюватись, тому зважай і на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина до банального проста: 98% рослин росли в мякій воді, з хорошим світлом, СО та добривами. Зроби схожі умови і все буде ОК.

це крипти і валіснерія в хороших умовах тільки ростуть? :)

Добрива pura теж взяв, треба тепер лити по інструкції, якщо підозра на відсутність мікроелементів.

Юр, давай но фото рослин і акваріума в цілому, будемо розбиратись. Яке зараз обслуговування акваріума?

Добрива недавно тільки взяв, тому заливав тільки один раз по інструкції після підміни води, тепер думаю взагалі чи потрібно їх лити в даний момент, бо є трохи бороди.

Обслуговування зараз таке: 2 рази в тиждень заміна води по 30% разом з сифонкою дна (пробую боротись з бородою), перед тим заміну і сифонку робив 1 раз в тиждень, також промивка фільтра 1 раз на тиждень/два.

Кормити зараз стараюсь дуууже мало,навіть буває, що не кожен день.

Фото викладу вечерком.

З.І. На склі зверху де рівень води присутній ніби білий накип, можливо дійсно вода дуже жорстка?

Фільтр мити 1 - 2 рази на тиждень, це взагалі абсурд, порушуєш всю біологію. Фільтр потрібно мити по мірі забрудненості (дуже малий ток води) і окремо від підміни води ( сьгодні промив фільтр, а післязавтра підмінив воду). Тепер по бороді: http://aqarium.ru/algae/ http://www.aquafanat.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...