Перейти до змісту

Де в Луцьку можуть замінити підошви взуття?


father

Рекомендовані повідомлення

Хтось може підказати де можна замінити підошви взуття. Колись таке робили на взуттєвій фабриці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже широкий спектр послуг по ремонту взуттю надають в приміщенні обласної лікарні на пр-ті Грушевського (заходиш в центральні ворота, повертаєш наліво, потім направо під проходом - аркою, ідеш прямо в кінець приміщення лікарні, яка получається в тебе зліва, доходиш до підвального приміщення, заходиш в нього і знову наліво, побачиш. Пояснюю тобі, бо сам довго шукав). І ще є ремонт в будинку побуту на Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонт взуття в приміщенні Континіуму на Київському майдані, пройти біля охорони і спуститися в підвал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти 5 школи через дорогу магазин взуттєвої фурнітури і майстерня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 2 тижня потому...

мама здала на ГПЗ в 3-му гуртожитку на заміну підошв, я там кросовки клеїв- задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку саме класно роблять на взуттєвій фабриці. Мені відремонтували черевики, за які не хотіли братись три майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку саме класно роблять на взуттєвій фабриці. Мені зроюили черевики, за які не хотіли братись три майстри.

підтримую, там беруться навіть за самі безнадійні варіанти. І ціна роботи завжди адекватна. Терміни виконання теж нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...