Перейти до змісту

Fallout II Forever!!!


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Для шанувальників РПГ-шок старого типу (покрокових, 2D, в ізометрії) можу порадити Geneforge (1-3). Качається звідси: http://www.spiderwebsoftware.com (по 10-20 мегабайт кожна), потім кряк в інеті находим і розлочуєм. Все є що ми цінили в фалаутах - можливість проходити квести по-різному, продвинуті діалоги, сюжет і врешті-решт ІГРОВИЙ СВІТ - якщо можна так назвати, наукове фентезі! З величезним задоволенням пройшов 1 і 2 частини в свій час!

Обзор можна прочитати наприклад тут: http://www.kmzpub.ru/gamesreview.asp?stat=54

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

какой то глюк у меня на воен. базе когда на компе выбираеш команду ( самоуничтож)и выкидует ((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті ти це сказав! Відомий глюк. Знайди відповідний текстовий файлік серед розпакованих ресурсів (можна шукати по якомусь специфічному слову з "діалога") - в ньому один рядок задовгий, тому й викидає. Скороти його, збережи і знову запусти гру. В мене це допомогло в свій час.

Якщо все ж таки не получається, то просто підірви цей комп динамітом! План "Б" - це завжди боляче ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ван бурен кинул на фтп - :smile3: коряво конечно - ето должен был быть фолл... третий .... жаль ...

ftp://lm:[email protected]/Games/VAN%20Buren%20Demo.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нароботки. І це стажем так 1% від гри яка мала бути. Зараз їх відкинули і почали з нуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

остается надеятся что при етом они не откинули "дух" великой игры

дай бог им мудрости...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sku чето я не нашол там етот файл мож подробней плз

1. Має бути встановлено ПОВНА версія гри

2. Запускаєш гру, юзаєш того злополучного компа, блукаєш по діалогам, знаходиш якесь специфічне слово.

3. Шукаєш файлик з цим словом серед текстових файлів гри

4. Модифікуєш його, запускаєш гру...

P.S. Якщо файліка все ж не знайшов, спробуй розпакувати ресурси гри (файл master.dat) і знайти там (там точно має бути), а потім "підкласти" його в гру, до решти

Розпаковщик можна взяти, наприклад, на http://www.fallout.ru/fallout/files/index.shtml

До речі там ця пролблема описана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринцыпи демо 3 фола нормальная, но я думал что 3 фол будет как 1 и2 пошаговый

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ, може хто сказати в чому там суть гри, бо в мну роліки порізані :) . якщо не помиляюсь перший фол починався в Сховищі13, де зламався водяний чіп... а другий? я там пройшов храм, домовився з чудаком, який на виході стояв і пішов в місто... Але НАВІЩО? за чим я йду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не до шамана - до Старійшини треба йти (мудра бабка палатка котрої в центрі села). Якщо коротко - все навколо засихає і вимирає, щоб відновити екосистему треба мати GECK (Garden Eden Creation Kit), він же ГЭКК (Группа Эдемских Конструкционных Компонентов), він же КоСоГор (Комплект по Созданию Города-Рая), він же ЯЩЭР (Ящик Эдемского Рая) - довоєнна чудо-технологія життя в єдиному чемоданчику. Накопавши дані в Pip-Boy Великого Предка (головного героя першого Фалаута), стало відомо що такий девайс має бути в священному Сховищі-13! Пошук починається...

А взагалі на ЛМ є обидва Фалаути від Фаргуса цілі, не порізані: http://game.lutsk.ua/games/RPG/FALLOUT/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На оффсайті 3го фоллаута вже доступний тізер!!! Як і обіцяли розробники:

05.06.07

Я вже качаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є скачаний.

не забуду принесу.

ІМХО - не гарний ;) трохи дикий.

2-й Форева! (хоча що напред гадати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЙ ДАЙ ДАЙ

Вибач друже, ті диски виявляється в мене загамали :) :)

Знаю навіть в кого, але не знаю де цього кадра розп%здяя шукати ;(

років 5 уже його не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOLO

У мене є "Братство стали", переклад від Неогейм здається.

Правда гра уже в розгорнутому стані забисана на ДВД болванку, але ніби працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто не играл мод к фолл 2 где можна на верталете летать то что на базе анкалава,и там куча новых мисий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...