Перейти до змісту

Продам нетбук дешево


Elgernon

Рекомендовані повідомлення

На скільки я зрозумів, крім пустих слів в Victoriusа більш нема аргументів.

Оскільки причин для пониження ціни не надано, продовжуєм продаж по ціні 2230 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і? шо я зрозумів, що за 457 км від Луцька, в місті Обухові Київської області хтось продавав такий нетбук за 1950 грн. Якщо перешукати весь інтернет, я впевнений, що можна найти і ще дешевше в якомусь куточку України, або і за межами. А можна взагалі крадений взяти, я впевнений, що і за 1000 тоді вкладешся.

Я дуже прошу писати конкретні речі в моїй темі. Якщо когось цікавить, тоді вказуйте що Ви хочете досягнути. Скидаєте ссилки з іншими цінами, то пишіть, що у звязку з цим хочу взяти за стільки і за стільки. А просто скидати ссилки нетбука, який 23 квітня продавався десь не потрібно.

Коли людина висловить мені свої наміри, я впевнений, що ми дійдемо до розумної, взаємовигідної ціни.

Прошу на майбутнє, людей не зацікавлених, або без яких небуть цілей в моїй темі не писати.

Слідкую за аукціоном як можливий покупець :0123:

як можливому покупцю готовий піти на уступки, не чекаючи закінчення аукціону :-). скиньте свій номер або позвоніть, можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозумів, крім пустих слів в Victoriusа

Не маю жодного бажання сперечатися з людиною, яка так нагло "впарює" товар.

Тому просто факти:

1) модель Acer Aspire One A110 коштувала 1650 грн. (це синій; білий коштував десь 1500 грн)

2) модель A150, що продає автор, вартувала трохи дорожче (десь до 2к грн)

Характеристики не важко нагуглити...

Я все сказав. Вдалих торгів...

post-1795-1272490476,05_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозумів, крім пустих слів в Victoriusа

Не маю жодного бажання сперечатися з людиною, яка так нагло "впарює" товар.

Тому просто факти:

1) модель Acer Aspire One A110 коштувала 1650 грн. (це синій; білий коштував десь 1500 грн)

2) модель A150, що продає автор, вартувала трохи дорожче (десь до 2к грн)

Характеристики не важко нагуглити...

Я все сказав. Вдалих торгів...

В мене складається враження, що ти або не розумієш шо говориш, або не можеш переварити інформацію. Ти взагалі вкурсі, що з цієї моделі нетбуки йшли в зовсім різних комплектаціях?

а на рахунок нагуглити, то от тобі ссилка на нетбук з 8гб вінчестером, 512 оперативки і всім всім не таким як в мене. Ти можеш сказати який в тебе???

ти відповідаєш за свої слова, що в тебе такий як в мене?, і що ти за свої 1650 грн купив не калькулятор з 8гб вінчестером? і місцем для розширення памяті (за рахунок карт памяті) якщо ти кажеш що моя ціна надумана, і я впарюю, то покажи хто з людей, в яких ти можеш реально купити будь-якої моделі нетбук з подібними характеристиками продасть тобі його за написану тобою ціну?

за 4 дні спору я побачив від тебе лише емоції, а те що ти написав назвавши фактами це, як і раніше лише пусті слова.

І що це взагалі таке, що спочатку ти пишеш, що в тебе такий як в мене, потім пишеш що в тебе модель Acer Aspire One A110, а моя модель A150, і ціну я повинен встаногвлювати користуючись інформацією про твою ціну. Брєд. Може я повинен продавати свою трьохкімнатну квартиру, з огляду на вартість твоєї однокімнатної? вкажи мені на смисл твоїх слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здраствуйте!

Мне уже завтра нужен нетбук.

вопрос: есть в комлекте опт.мыш, чохол?

и готовы ли вы отдать его за 1800грн. я так подозреваю что гарантия с вашей стороны только 3дня.

ожидаю ответ к 14-00 часам. 08.05.10р.

Если нет, пойду по магазинам =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здраствуйте!

Мне уже завтра нужен нетбук.

вопрос: есть в комлекте опт.мыш, чохол?

и готовы ли вы отдать его за 1800грн. я так подозреваю что гарантия с вашей стороны только 3дня.

ожидаю ответ к 14-00 часам. 08.05.10р.

Если нет, пойду по магазинам =)

За 1800 не готовий, чехол э, мишки нема. Гарантыя дыйсно 3 дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставь в резерв за мной до вечера. перезвоню в районе полудня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

1750 грн більше він не вартий

Це твоя суб’єктивна думка

Нетбук продано, тему прохання закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...