Перейти до змісту

Гараж своими силами


akafaka82

Рекомендовані повідомлення

В планах строительство гаража на участке, для легковой машины. в планах д*ш*в 6*4*2.2

вопрос: из какого материала лучше и конечно дешевле построить. в планах построить из пеноблока(Белорусия).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В планах строительство гаража на участке, для легковой машины. в планах д*ш*в 6*4*2.2

вопрос: из какого материала лучше и конечно дешевле построить. в планах построить из пеноблока(Белорусия).

саме лучше то з цегли можна з бітонних блоків (буде дешевше чим з піноблока) і навіть знаю де можна їх придбати за помірну ціні .тимбільш якщо з бітонних то їх можна гарно під розшивку покласти і ненада буде потім фасад робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В планах строительство гаража на участке, для легковой машины. в планах д*ш*в 6*4*2.2

вопрос: из какого материала лучше и конечно дешевле построить. в планах построить из пеноблока(Белорусия).

саме лучше то з цегли можна з бітонних блоків (буде дешевше чим з піноблока) і навіть знаю де можна їх придбати за помірну ціні .тимбільш якщо з бітонних то їх можна гарно під розшивку покласти і ненада буде потім фасад робити.

можно рассмотреть и такой вариант. по возможности наберите 05052839 два шесть 06736149 два ноль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно рассмотреть и такой вариант. по возможности наберите 05052839 два шесть 06736149 два ноль

Якщо вас щось зацікавело то лучше ви мене наберіть 0993647234 (можу сам вам построїти )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ЗацікавЕло? А бІтонні блоки в тебе є :)?

ps: Вибачайте, але ріже око.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...