Перейти до змісту

Як себе нищить наш український народ!


ronya

Рекомендовані повідомлення

Як себе нищить наш український народ...

тут і тут

P.S. Не для слабохарактерних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібні фото можна зробити в ЛЮБІЙ країні... Типу наркоманія тільки у нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібні фото можна зробити в ЛЮБІЙ країні... Типу наркоманія тільки у нас...

негры в гарлеме это одно..... а у нас другое....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, точно, секс, наркоманія, бідність і СНІД є тільки в Україні, і більше себе так ніхто не нищить. Про це і коментах там одразу згадують. Може, і не надто об’єктивно, але принаймні, не тільки я помітив такий акцент.

І, взагалі-то, хто не в курсі: ми самі ковалі свого щастя, а не секс, гроші чи болячки, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна так само нафотографувати порядок на вулицях в центрах міст, гарні машини, дорогі будиночки... і зробити статтю що ми, українці, дуже класно живемо :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, точно, секс, наркоманія, бідність і СНІД є тільки в Україні, і більше себе так ніхто не нищить. Про це і коментах там одразу згадують. Може, і не надто об’єктивно, але принаймні, не тільки я помітив такий акцент.

І, взагалі-то, хто не в курсі: ми самі ковалі свого щастя, а не секс, гроші чи болячки, ага.

На рахунок акценту: джерело російське, тому його треба відповідно і сприймати, тобто профільтровувати.

Але, проблема дуже реальна, візьми наприклад Нововолинськ, то там половина молодого покоління висить на наркоті...

В Луцьку теж хватає.

Можна так само нафотографувати порядок на вулицях в центрах міст, гарні машини, дорогі будиночки...

Можна зробити багато чого, питання в тому чи це допоможе вирішити досить серйозну вищезгадану проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов"язково таке постити в свято?

Звиняйте, якщо комусь зіпсував настрій :unsure:

До речі біля зсилок є примітка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема реальна. Я вважаю, що її слід розглядати як проблему суспільства взагалі і зогляду на це вибирати і методи вирішення. З іншого боку, коли людина справді до чогось прагне, вона свого так чи інакше добивається. Суть у тому, що якщо комусь таке життя ближче, то йому нічия допомога, власне, і не потрібна. А усіх посадити в клітку, думаю, не вихід. Тим більше, що є різні точки зору. Для когось це і є нормальне життя, і на це треба зважати, бо в таких питаннях зазвичай не буває єдиної істинної точки зору.

В будь-якому випадку до таких явищ треба підходити тверезо, а такий фокус покликаний якраз цьому з усіх сил заважати.

Взагалі не схвалюю погляд на життя "ми всє умрьом". По-моєму, доросла людина так не мислить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке є скрізь - і не потрібно тут..

Не захочеш - не зіп'єшся і не станеш наріком.

І тільки я звернув увагу, що більшість фоток - фотки "отсидевшых". Для них наркоманія - звичне явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

…І тільки я звернув увагу, що більшість фоток - фотки "отсидевшых". Для них наркоманія - звичне явище.

Не правда. Не більш звичне, ніж для нас з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що в нас у Луцьку є центр "Фіміам". Вони реально багатьох місцевих наркоманів вилікували. З допомогою релігії звичайно!

Фільми документальтні створюють для молоді.

Одним словом, респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не захочеш - не зіп'єшся і не станеш наріком.

Це ти можеш не захотіти як свідома сформована особистість.

А коли 13 річний підліток тусується в середовищі, де багато наркоманів, де наркотики виставляються в дуже привабливому світлі,

то він навіть і не думає.

В більшості випадків він просто пробує, а для сильних опіумних наркотиків психічна залежність виникає вже після першого разу вживання.

А потім ще раз пробує і ще раз, і потрохи залазить в систему і одного ранку встає і розуміє що вже без цього не може.

Якби не було б багато зацікавлених сторін і почалась свідома боротьба з цією бідою на рівні держави, то можна було б наркоманію знизити в рази.

Спочатку перекрили б основний потік наркоти.

Старі наркомани би конкретно мучались, навіть грабували би аптеки і не тільки, дехто може б і спригнув.

Але молодих вже б не загянували масово. І результат був би відчутний не відразу, а через роки. І то була б перемога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що в нас у Луцьку є центр "Фіміам". Вони реально багатьох місцевих наркоманів вилікували. З допомогою релігії звичайно!

Фільми документальтні створюють для молоді.

Одним словом, респект.

Наркоманію потрібно лікувати, а не міняти її на інший наркотик, в даному випадку на релігію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в першу чергу в тому - що наше суспільство потрохи загинається, кожній людині в житті потрібна ціль, які на вашу думку цілі в майбутнього покоління? Сімейні цінності майже зруйновані, матеріальні цінності фіктивні за визначенням і тому тупікові, духовні цінності зруйновані давно. Людям залишається лише самознищуватись доступними їм методами... Ну а засоби найдуться завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли 13 річний підліток тусується в середовищі, де багато наркоманів, де наркотики виставляються в дуже привабливому світлі,

то він навіть і не думає.

В більшості випадків він просто пробує, а для сильних опіумних наркотиків психічна залежність виникає вже після першого разу вживання.

А потім ще раз пробує і ще раз, і потрохи залазить в систему і одного ранку встає і розуміє що вже без цього не може.

Почнемо з виховання. Якщо я, як нормальний тверезомислячий батько, розкажу своєму чаду про всі "достоїнства" наркотиків та алкоголю, і подам це у відповідному світлі. То повір, шанси на те, що моя дитина не захоче їх вживати - зростуть в рази. (Я , для прикладу не вживаю ніяких наркотиеів, (про алкоголь змовчали всі!) заслуга батьків, хоча і середовище в якому я ріс, було дуже "цікавим"... )

Якби не було б багато зацікавлених сторін і почалась свідома боротьба з цією бідою на рівні держави, то можна було б наркоманію знизити в рази.

Спочатку перекрили б основний потік наркоти.

Старі наркомани би конкретно мучались, навіть грабували би аптеки і не тільки, дехто може б і спригнув.

Але молодих вже б не загянували масово. І результат був би відчутний не відразу, а через роки. І то була б перемога.

Скількох наркоманів ти знаєш, що "спригнули" ?? Я знаю. З них живих лишилося 2-є може 3-є. Один Став качок. Реально здоровий чувак, втулить так, що потім ніяка бабулька не відшепоче. Інший із тяжчих ледь зліз на легші. І то я не впевнений, бо не контактую з ним. Всі решта гниють в землі.. Хоча "кинули".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наркоманію потрібно лікувати, а не міняти її на інший наркотик, в даному випадку на релігію.

От дивись: Ходили вони злі і сердиті на весь світ, готові всіх порвати, всі в язвах і ранах, одним словом Жах.

Тут їм допомогли і відкрили їм Бога.

І зараз їхні обличчя світяться посмішкою і вони наповнені радістю і вони готові допомагати іншим і вони розповідають іншим про біду, яка з ними сталася, щоб ніхто не повторював цей шлях. Вони намагаються допомогти іншим, зокрема підростаючому поколінню.

То в якому випадку вони більш щасливі і корисні суспільству?

Звичайні реабілітаційні центри дають реально 1% виліковування.

А центри, побудовані на релігійних засадах, дають до 50%.

Релігія і є тими ліками, якими наркоманів реально вилікувати.

2 Женя:

Спригують одиниці, і то це в основному сильні люди, які були затягнуті не в підлітковому віці, а коли вже були сформовані.

Ти дуже добре робиш, що розповідаєш про це дітям.

Але багато хто з бітьків цього не робить. Багато хто навіть не може собі уявити, що може таке статися з їхніми чадами. І деколи воно дійсно стає :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://shocked.od.ua/besposhhadnaya-rasprava-s-narkotorgovcami-v-kitae-foto/

за статистикою один наркоман за своє наркоманське життя підсажує до 100 людей :mdr::mdr::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібні фото можна зробити в ЛЮБІЙ країні... Типу наркоманія тільки у нас...

угу. давайте будемо так розсуждати про всі проблеми - СНІД, туберкульоз, корупцію, проституцію, високий рівень злочинності і ін. ну подумаєш є така фігня у нас, у когось тоже є. якшо хтось із цим живе, то і ми зможемо. нафіга з цим боротись? ппц, таке враження, шо нашому народу відверто н@ср@ти, шо ми в г@вні по самі вуха загрузли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://shocked.od.ua/besposhhadnaya-rasprava-s-narkotorgovcami-v-kitae-foto/

за статистикою один наркоман за своє наркоманське життя підсажує до 100 людей :mdr::mdr::mdr:

За статистикою зараз 200 тисяч опіумних наркоманів в Україні.

З такими темпами виходить що через 20-30 років їх буде 20 міліонів.

Щось завелика цифра, тобто підсажує, але не стільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Група з 5 наркоманів підсадили шостого. Кожен з них же підсадив...

Щороку народжується і вмирає певна зовсім немала кількість "звичайних" людей. В наркоманів же життя коротше, так що статистику підсаджування можна вважати правильною або близькою до правильної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...