Перейти до змісту

система Label Flash


legolas_soi

Рекомендовані повідомлення

Хто має Нековский (Nec) двд-рв ***1, що підтримує систему Лабел Флеш і налаштував її? відгукніться, а то вчора весь вечір провів в пошуках того як записати на диск (а я купив спеціальну для цього болванку двд) малюночок. скачав дале lls.dll 1.0.0.5 закинув в 7 Неро, а функції "додатково - Лабел флеш" все одно нема.

Хто має налаштований, закиньте свій установлений неро прям з C:/program files/ahead... в файлообмінник, або щось порекомендуйте чи дайте ще якусь прогу, а то я у відчаї :friday: .

Дякую :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Який в тебе NEC

2. Починаючи з 7 (якої точно не памятаю) LabelFlash вже встроєнна і ніяких длл не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба мати NEC4551. Попередні версії відрізняються лише прошивками, залізо те ж саме. В мене був 4550, відповідно цю фічу не підтримував. Одна перепрошивка - і в мене 4551 :friday:. Все гарно малюється за допомогою Неро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve

То все ясно. Тільки мені здається шо під ***1 ховається 4551. Просто хлопець не найшов нормальної нери.

legolas_soi

В 8 неро точно встроєно в усіх.

Zevs_Isver

3550 і вище

курити тут: http://people.overclockers.ru/dark582/record1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У меня NEC 4571 - LabelFlash умеет, тока вот диска еще не приобрел чтобы попробовать )

P.S. Длл встроенная в неро с версии 7.0.8.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*** я написав, тому що і 51 і 71 пишуть.

у мене наразі 4571й.

Киньте неро в якому встроєна така фіча уже плз, а то у мене нема. Чи може на ЛМ є такий уже?

я колись качав неро інсталяху так нею і користуюсь( 7.0.*** не помню)

за ссилку на статтю дякую. перепрошив нек друга з 3550 на 4551.

вот тепер шукаю серійник який активує цю функцію в неро 6.0.14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо не хочеш шукати неро вище 7.0.8.2, то серійник тобі поможе знайти гугл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую georg. Така цяця у мене Є уже, але там немає генератора саме для Premium Edition. І і неті я не нахожу такого ключа.

вичитав що система працює майже у всіх неро, тільки треба ключ в нього ввести на преміум едішн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув на ФТП в папку софт генератор кодів, там і для преміум едішн є(за цим шляхом шукай, ссилка шось не робить :( ):

Nero Code Generator 7.x

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за допомогу. знайшов ключик який в неро активує лабел флеш.

кому треба прошу в асю 199387774

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...