Перейти до змісту

Скачайте будь-ласка


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Отже таке діло..... Я хочу повністю перейти на Лінух... Але мені потрібно шоб хтось скачав Суса 11-го або Убунту останню версію і записав на диск :rolleyes: (оскільки мені по перше скачувати з фтп дуже довго і нудно прийдеться оскільки я сиджу по технології WipLL на швидкості 256... :(, а по друге в мене накрився резак і не хоче писати двд диски тільки зчитує <_< )...... Звичайно не за так з мене сок/пиво за бажанням.... а також звичайно +1 ;)

Ну й якщо можна то заодно порадьте шо краще щоб вже не создавати ще одну окрему тему.... Доречі з OpenSuse я мав справу і досить непогано в ньому орієнтуюся... а вот з Ubuntu ні............ вот і думаю на чому краще сидіти адже більшість предпочитають Ubuntu :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо потерпиш до понеділка і дасиш лінк точно того чого скачувати, зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо потерпиш до понеділка і дасиш лінк точно того чого скачувати, зроблю

Згода!!! :lol:

Лінк скину трошки пізніше в ПМ ;)

Але якщо можна порадьте що краще ставити........... хто стикався з цими ОС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю Убунту 9,10 як воркстайшн так і сервер, що потрібно конкретно ?

ну і сирий варіант Убунти ДВД альфи2 10,10

З.І. Зможу передати маршруткою з Горохова в понеділок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть Ubuntu 9.10 на диске, DVD. Если будет желание, можем сегодня до 16.00 или завтра в любое время, созвонится. Закатаю тебе на болванку дистрибутив.

В SUSE не сидел, сказать ничего не могу, а Ubuntu 9.10 использую в данный момент. Все нравится. Есть свои минусы конечно, но они меня сильно не беспокоят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть Ubuntu 9.10 на диске, DVD. Если будет желание, можем сегодня до 16.00 или завтра в любое время, созвонится. Закатаю тебе на болванку дистрибутив.

В SUSE не сидел, сказать ничего не могу, а Ubuntu 9.10 использую в данный момент. Все нравится. Есть свои минусы конечно, но они меня сильно не беспокоят.

Не вкурсі а як на рахунок Супутникового телебачення є там чим його переглядати?? в OpenSuse є Kaffeine............. я через нього дивився... а в Ubuntu як з цим?

Доречі напиши свій номер завтра заскочу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вкурсі а як на рахунок Супутникового телебачення є там чим його переглядати?? в OpenSuse є Kaffeine............. я через нього дивився... а в Ubuntu як з цим?

На счет спутникого не знаю, пробовать не начем, но данный плеер можно установить и в Ubuntu, вообще пользуюсь стандартным Totem 2.82.2 Очень удобный, как на мой взгляд.

Номер телефона в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...