Перейти до змісту

Протест против концерта Rammstein в Минске


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

Общественный совет по нравственности Беларуси высказывается против проведения концерта Rammstein в Минске, который запланирован на 7 марта.

«Решение везти в Минск Rammstein - это ошибка, которая может нам дорого обойтись. По убеждению членов совета, творчество группы является неприкрытой пропагандой гомосексуализма, мазохизма и других извращений, жестокости, насилия и непристойной брани. На концертах группы зачастую вживую демонстрируются акты совокупления между мужчинами, семяизвержение и подражание нацистам», - говорится в тексте заявления, поступившего в «Интерфакс» в понедельник.

Полная статья тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Mann gegen Mann" є кліп.)) і " Pussy" для прикладу. Звичайно здоровий глузд має таке забороняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прааально, нєфіг попсу людям тулити. ))) Вот Dark Funeral і Mayhem були у Мінську і нічо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби здоровий глузд забороняв все, що він має забороняти... Де і як би ми жили? :D А на який концерт піти повинно і власного глузду вистачити, без того, що бацька вирішать, але це вже інша історія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно? якщо говорити про свій глузд, а чому ж деякі свідомо знищують своє життя? ... культура у них вище нашої. Глянь на наше телебачення, яку музику крутять по М1, які кліпи...то якби хтось заборонив таке я був би тільки радий(але спрацьовує фінансовий аспект "проблеми")..та прикладів повно..це 1 з них.

ЗІ. я не проти творчості німців і сам слухаю Rammstein але деяка не дуже добра в моральному плані...тому вони і з осторогою відносяться до їх творчості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бхаахахаха! А я 9 березня таки поїду гляну на "акты совокупления между мужчинами, семяизвержение и подражание нацистам" ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь на наше телебачення, яку музику крутять по М1, які кліпи...

Мммм... НЕужто кто-то нормальный вообще ТБ еще смотрит? Однако ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мммм... НЕужто кто-то нормальный вообще ТБ еще смотрит? Однако ж...

Телевізор в хаті повинен бути обов'язково ... по крайній мірі 31 грудня :D

З.І. Соррі за офтоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобаеться *совєту* хай не ходять... ідіоти....

можно подумати туди підуть ті кому не подобаеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці протести і бажання заборони тільки привертають додаткову увагу до концерту. для прикладу свого часу Ватикан дуже активно висловлював протест проти випуску на широкі екрани "Код да Вінчі" Рона Говарда, який виявився ще тим гуаном. однак цей протест виявився гарною рекламою, яка допомогла фільму зібрати непогану касу у світі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаю тех людей которые смотрят в корень вещей и видят первоисточник сколько можна заработать/потерять на на такой рекламе. А то, не етично, растление малолетних, пропаганда там всякого зла.....одни эмоции, за которыми спрятались умы с мешками денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на місці білорусів, також би заборонив.

А то психічно хворі люди, привезуть свою збоченську енергетику і заражатимуть молодих людей.

Ще й приурочили майже на 8 березня. Жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Я б на місці білорусів, також би заборонив.

А то психічно хворі люди, привезуть свою збоченську енергетику і заражатимуть молодих людей.

Ще й приурочили майже на 8 березня. Жах!

Жах :D І що вони мають, - в Білорусії зібрали на концерт 11 тисяч, в нас приміщення було на 15, скільки прийшло затрудняюсь сказати. На такому масштабному я ще не була. А що приурочили майже на 8 березня, то я для себе вважаю подарунком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...