Перейти до змісту

Мене утискають за українську мову!


Valery

Рекомендовані повідомлення

Написав статью на одному російському сайті. Російською мовою писав все без орфографічних помилок, а мене в коментах обгадили за пару українських скріншотів :((

Москалі кляті...

http://infostart.ru/public/66092/?PAGEN_1=1#comm

Тільки не приймайте будь-ласка за "Пеар"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що ти хотів цим сказати ? мінуси адекватно вліпили ти на москальскому порталі, тади і по москальськи гавкать треба.. нащо ображатись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю скріни слід було на російській мові викласти, щоб не було "контрасту". Але там є такі коментарі, які написані просто щоб обісрати саму українську мову, а не оформлення публікації... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не звертав увагу на такі коментарі. Скрізь є свої виродки.

А своєю національністю гордитись треба, тоді не буде таке зачіпати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи переглянув коменти там.. справді багато чистої неповаги до мови як такої, а не до статті.. але це вже питання антиукраїнської політики всередині Росії..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни мають наглядно показувати про що йде мова, а по факту отримали "неточності".

Сподобався коментар

На мой пользовательский взгляд, все нормально.

кто-то плюсанул за, а мы вдвоем против - на то и система рейтингов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба відстоювати свою мову! І не дозволяти щемити її! І так ущімлені Росією!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба відстоювати свою мову! І не дозволяти щемити її! І так ущімлені Росією!

http://infostart.ru/public/66092/?PAGEN_1=1#comm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мой взгляд модер и админ там нормальные понимающие люди и среди пользователей тоже есть нормальные адекватные люди, статью оценили и поддержали. Предложили даже потереть коменты, которые не относятся к статье. Так что не надо судить о всей нации только по ее худшим представителям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав кілька оглядів мобільних телефонів для сайту mforum.ru і частина скрінів також були україномовні. Лише до одного огляду один комент був на зразок "А автор что, украинец, что-ли?"

Парадокс, але на україні до мене частіше приколупувались за українську мову, ніж на російськомовних сайтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба відстоювати свою мову! І не дозволяти щемити її! І так ущімлені Росією!

http://infostart.ru/public/66092/?PAGEN_1=1#comm

Так, RU і що з того? Люди не розуміють що на скріншотах показано? Якби було, скажімо, англійською - ніхто б не докулупувався. А тут чимало коментарів стосується саме української мови.

Якщо board.lutsk.ua, то треба всіх російськомовних щемити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба відстоювати свою мову! І не дозволяти щемити її! І так ущімлені Росією!

http://infostart.ru/public/66092/?PAGEN_1=1#comm

Так, RU і що з того? Люди не розуміють що на скріншотах показано? Якби було, скажімо, англійською - ніхто б не докулупувався. А тут чимало коментарів стосується саме української мови.

Якщо board.lutsk.ua, то треба всіх російськомовних щемити?

Розумієте якраз ті люди, які заходять у цю статью добре знають що на цих скріншотах написано. Тому що це стандартні вікна які зустрічаються в 1С, і всі хто працює з конфігуратором, неодноразово стикались з цими вікнами. Тому я впевнений, що не було жодного, хто не зрозумів що відбувається на тих скріншотах (хіба що новачки в 1С), але як я зробумів відповідали люди з досвідом. Тому - це все принцип, і небільше!

Я не про те, що мені пару мінусів вліпили, я про коменти, які зустрічаються там на рахунок нашої мови, і в результаті ким я тоді виявляюся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто приниження української мови - це нормальне явище? А тільки хтось стає на її захист, то це хохлосрач, націоналізм, русофобія і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте якраз ті люди, які заходять у цю статью добре знають що на цих скріншотах написано. Тому що це стандартні вікна які зустрічаються в 1С, і всі хто працює з конфігуратором, неодноразово стикались з цими вікнами. Тому я впевнений, що не було жодного, хто не зрозумів що відбувається на тих скріншотах (хіба що новачки в 1С), але як я зробумів відповідали люди з досвідом. Тому - це все принцип, і небільше!

Я не про те, що мені пару мінусів вліпили, я про коменти, які зустрічаються там на рахунок нашої мови, і в результаті ким я тоді виявляюся!

Я це прекрасно розумію. Також чудово усвідомлюю, що з тематичний аспект був висвітлений повністю але в зв'язку з цим питання: чи може автор статті замінити скріни в статті? Якщо так, то замініть і до біса тих мовофобів. З іншого боку раджу згадати, що в Тулу з своїм самоваром не їздять.

Якби на нашому форумі хтось почав би писати польською чи румунською, то віднайшлось би достатньо Дон-Кіхотів, які б в кращому випадку відправили аффтора в Бубруйск.

З.І. А загалом це результат великої політики і її плоди ми будемо пожинати ще не одне десятиліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, для певних кіл це взагалі хобі. А на її захист треба ставати не тут і не так. А ще є такі створіння як тролі.)

І хохлосрач не одразу, він ще не почався, але, судячи з настроїв у темі, обіцяє от-от розпочатись. Уже пролунали фрази "кляті москалі", "гавкати москальскою"... Це, по-вашому, отак треба захищати свою мову? Лучшая защіта — нападєніє?

Ще раз процитую дуже мудру фразу, якщо хто пропустив:

Так что не надо судить о всей нации только по ее худшим представителям.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в нас постять скріни російською чи англійською - ми не обурюємося. Коли наш форум пітримує три мови (укр, англ, рос) - ми теж не обурюємося. Так само не було підстав для обурень і з україномовних скріншотів. Кілька років тому більшість скріншотів постилася англійською мовою - і нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз процитую дуже мудру фразу, якщо хто пропустив:
Так что не надо судить о всей нации только по ее худшим представителям.

Тільки чомусь ці "худшиє прєдставітєлі" зустрічаються на кожному кроці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз процитую дуже мудру фразу, якщо хто пропустив:
Так что не надо судить о всей нации только по ее худшим представителям.

Тільки чомусь ці "худшиє прєдставітєлі" зустрічаються на кожному кроці.

возможно их большенство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чомусь ці "худшиє прєдставітєлі" зустрічаються на кожному кроці.

Можливо, не в тому оточенні знаходишся?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мався на увазі Інтернет. Почитай хоча б nnm.ru і коменти на ньому, а це колись був варезний сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав статью на одному російському сайті. Російською мовою писав все без орфографічних помилок, а мене в коментах обгадили за пару українських скріншотів :( (

Москалі кляті...

и все это на фоне такого светлого праздника - дня защиты родного языка...

настоятельно рекомендую почитать это , прошибет что не только москалі бувають кляті, а ще й хохли нігери, жовтосракі і т.д. ибо тысячи их.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...