Перейти до змісту

Продам відео PCI-E Gigabyte RADEON X1300 Pro 256 MB


novosadss

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

З резерву знято. Filtikultapistui потрібно потужнішу карту.

Завтра 22/02/2010 буду в Луцьку. Дзвоніть...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


×
×
  • Створити...