Jump to content

Непонятна відеокарта


Recommended Posts

Posted

Купив на днях відео GeForce 210 на 512мв/64bit DDR2 Palit,в свойствах-дополнительно-адаптер пише 1024мв,а через GPU-Z 512мв,може хтось знає як зробити щоб показувало в свойствах 512мв???До цого дуло інтегроване відео 256мв.

Posted

swat виправ бігом пост - згідно правил розділу, не то прийде злий Модер і відправить на тиждень в РО.

2.2. Назви та абревіатури дозволяється писати тільки мовою оригіналу, наприклад не "джифорс", а GeForce. Це правило введене для полегшення пошуку в форумі.

а по темі: То відяшка віджирає скільки треба із оперативки. І дай повне точне маркування пристрою.

Posted
можна зробити з (1024) 512мв

Перше питаня , а нафіга ,

в нормальній програмі GPU-Z все нормально показує ,

колись в таких слабеньких карточках використовувалась 

технологія гіпер меморі ,(якось так називалась ,зараз може по іншому ) , яка забирала ,при необхідності з систеної памяті додаткові мегабайти і в властивостях карточки їх показувала.

PS.для такої карточки і 256 мб і то забагато. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...