Перейти до змісту

Автостопом по Галактике, АС3, 2СД


Zevs_Isver

нужен ли нам этот фильм  

9 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Название:Автостопом по Галактике (2005)

Оригинальное название:Hitchhiker's Guide to the Galaxy, The (2005)

-=ЛИНК=-

Год выхода: 2005

Жанр: Фантастика, Комедия, Приключения

Режиссер: Гарт Дженнингс /Garth Jennings/

В ролях: Мартин Фриман /Martin Freeman/, Мос Деф /Mos Def/, Сэм Рокуэлл /Sam Rockwell/, Зуи Дешанель /Zooey Deschanel/, Билл Найи /Bill Nighy/, Уорвик Дэвис /Warwick Davis/

Язык: русский

Перевод: полный дубляж

Источник: DVD

Формат: 640x288; 23.976 fps; 1333 Кбит/с; DivX 5.2.1

Звук: 48kHz; dolby surround; AC3, 448 kbit/s

CD: 2

B0007TFIMY.02.LZZZZZZZ.jpg

-=описание=-

О фильме: Космос просто переполнен неудачниками! Одни плутают по Вселенной в поисках Силы и начинают Звездные войны, другие бороздят ее просторы, натыкаясь друг на друга и устраивая Войны миров. Все дело в том, что у этих бедняг просто нет путеводителя "Автостопом по галактике". Только путешествуя автостопом, можно тормознуть самые улетные звездолеты и увидеть самых нереальных обитателей Вселенной! И не беда, если сумасшедшие приключения начинаются с конца света на твоей родной планете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз учора дійшли руки до цього фільму.... на середині заснув.... може був втомлений і було пізно, але не думаю, фільмові не хватає драйву який тримав би увагу глядача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Та і я не бачив.

Була екранка але не було часу.

Чекаю від Зевса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Та і я не бачив.

Була екранка але не було часу.

Чекаю від Зевса

Фильм номинируется на Оскар в номинации "Самый тупой фильм года" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен с Ториком...

посмотрел только что.... ПОЛНЫЙ МАРАЗМ

<{POST_SNAPBACK}>

ви його послухайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм номинируется на Оскар в номинации "Самый тупой фильм года" :)

Ех народ що ви розумієте в мистецтві. Фільм являєтся екранізацією роману Дугласа Адамса "Автостопом по Галактике" який в свою чергу можна віднести до одного з кращих прикладів англійського гумору. Да за рахунок скудного бюджету людям не зовсім вдалось передати дух книги (в основному через слабеньки акторський склад) Да і переклад не зовсім вдалий, але цей фільм ніяк не можна важати "Самим тупим фільмом року"

Даний фільм можна зрівняти з російським "Кин Дза Дза", в обох висміюєтся суспільной політичний лад сучасного світу. Чього тільки коштує бюракратична система раси воганів.

Хоча "Автостопом по Галактике" як і "Кин Дза Дза" не для широкої аудиторії.

Я не кажу що він заслуговує на фільм року але і поностити його не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не казав що фільм паганий просто другий раз дивитися його не будеш

а екранізація це тільки мінус (прийдеться прочитати оригінал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Да за рахунок скудного бюджету людям не зовсім вдалось передати дух книги (в основному через слабеньки акторський склад)"

Бюджет у цього фільму якраз не скудний, та і актори непогано справились. просто це британський гумор та щей при перекладі дуже багато втратилось. просто оскільки це інтерпритація книги, то вони хотіли якомого більше впихнути в сюжет з книги і впихнули стільки, що людям які незнайомі з книгою стає дійсно нудно. мабуть тому цей фільм в американському прокаті провалився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...