Перейти до змісту

Навчання в Польщі


yakim

Рекомендовані повідомлення

Попала в руки інформація про Інститут міжнародних відносин Державної Вищої школи у Перемешлі.

Можливо хтось цікавився умовами навчання та проживання?Буду вдячний за любу інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про такий інститут не чув, мабуть недавно заснований/відкритий, а що до проживання у Перемишлі, то це щось на зразок нашого Ковеля (тільки там трохи гарніше), прикордонна зона, багато наших ітд. Особисто не дуже я люблю це місто, та й про високу якість освіти в мене виникають сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...й про високу якість освіти в мене виникають сумніви.

Авжеж у нас в ВНУ та ЛДТУ досить висока якість освіти!!!! :ohmy: Бачила я таких якісно освічених випускників місцевих вишів.(говорю про " економістів").

То ж якщо немає ніякої інформації про навчання у Польщі - краще взагалі не постити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

То ж якщо немає ніякої інформації про навчання у Польщі - краще взагалі не постити!

власне, краще не постити!

а я між іншим саме у Польщі і здобував вищу освіту, тому про це можу розповісти більше за Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критеріїв порівняння університетів багато. Я, наприклад, можу порівняти економічний факультет нашого університету і університету імені І.Франка, що у Львові. Так от, незважаючи на те, що в нас місця мало, тут хоч більш-менш чисто, а там справжній смітник. Дорога до їдальні, що знаходиться у підвалі, нагадує кадри з фільму жахів. Таке враження, що корпус, розташований у центрі міста, не прибирається ніколи.

На рахунок якості знань: вже багато хто казав, що хто хоче вчитися, той і здобуде знання. Я сама закінчила економічний ВНУ і знання отримала достойні, і багато моїх одногрупників - теж. Питання хабарів мене теж часто дивує, бо сама нічого не платила за 5 років навчання (крім символічної подяки за 1-2 заліки не по спеціальності:). Найбільш винними за хабарництво є ті самі студенти, за яких батьки платять і які не хочуть вчитися, а викладачам, зарплата яких є просто смішною (1200-1500 грн.), іноді буває важко від тих хабарів відмовитися, та й виганяти "лінивців" їм забороняють. От і виходить, що багато студентів самі платять хабарі, не хочуть вчитися, а потім ще й всіляко гадять рідний університет, або і чужий, бо хтось щось сказав погане про нього...

Я, звичайно, не заперечує, що вища освіта має недоліки, але ті недоліки стосуються в певній мірі всіх навчальних закладів, а не тільки ВНУ і ЛДТУ, а рівень нашої освіти насамперед залежить від нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп
То ж якщо немає ніякої інформації про навчання у Польщі - краще взагалі не постити!

власне, краще не постити!

а я між іншим саме у Польщі і здобував вищу освіту, тому про це можу розповісти більше за Вас.

Ну то розкажіть детальніше( що саме неякісно). Можливо якість саме для Вас залежала від бажання навчатись або ж знання польської мови та таке інше. У мене дуже багато знайомих викладачів є в Польщі. То за їхньою інформацією - хто хоче навчатись той сидить і вчиться. А є й такі елементи, яких після першого семестру відправляють додомцю, бо ліниві.

Давайте аргументовано та конкретно говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...