Перейти до змісту

Остаться в живых / Lost / Season 6


sergey70

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...

бред

не думал что у создателей сериала настолько бедная фантазия

но зато всё логично, придраться не к чему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить позитивне закінчення - атмосфера майже як на випускному :) коли флешбеки включали, то аж якось самому дивно ставало - стільки подій наковбасили за 6 сезонів, стільки сюжетних ліній було, а тут взяли і все так дещо банально закінчили. зрештою, добре що хоч закінчили, бо вже якось почало набридати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додивилися. нарешті. остання серія повний ахтунг. я б сказав це його апогей за останні три сезони. такого потоку маразму я не очікував - затянуті діалоги ні про що, занадто награні емоції і кожен талдиче, що ось він нарешті згадав, а в кінці зустріч випускників школи патєряних <_< прикро, але те що починалось, як натяк на науково фантастичний триллер (ІМХО), закінчилось як казочка про Гаррі Поттера. перші три сезони творцям вдавалося створювати справжню інтригу і напружену атмосферу, яка дійсно затягувала, а далі пішло-поїхало - переміщення острова, стрибки у часі, незрозуміла війна Лайнуса і Уітмора, сенс якої для мене залишається загадкою, і т.д. і т.п. жаль Абрамса і Лінделофа, які так старались, але я так розумію, боси ABC дали наказ "косить бабло", і цим зіпсували весь кайф глядачу. нажаль, та чергова класна ідея була загублена ненажерливими шишками "фабрики мрій"

ps яка б не була лажова остання серія, але зачепив фінал з Джеком, де він помирає біля Вінсента... якось сумно так стало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 2 місяця потому...

На форумі ще остались фани лоста? заценіть http://www.thinkgeek...arm-clock.shtml

прикольно, але за 50 доларів хай самі ним граються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...