Перейти до змісту

Продам ділянку 10 сот. в м. Луцьк під приват. буд.


Hank

Рекомендовані повідомлення

:naezd:

а мені не горить , кому цікаво поторгується. свою ціну запропонує.

В тебе є краща ціна? так озвучуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

а мені не горить , кому цікаво поторгується. свою ціну запропонує.

В тебе є краща ціна? так озвучуй

16 000 на чернишевського. 10 сот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

а мені не горить , кому цікаво поторгується. свою ціну запропонує.

В тебе є краща ціна? так озвучуй

16 000 на чернишевського. 10 сот

Ділянка ділянці рознь. Впевнений мій варіант кращий. Чернишевського не критерій для порівняння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Я не спорю. "Хозяин-барин"

Хозяин то не барин, і за дарма не планує віддати. Тому зайві коменти, не потемі, прошу не давати.

Якщо вже пішла мова то ліпіни по ціні 4 тис за стоку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

максимум 1000 у.о/сотку.

Якщо ти хочеш 38000 у.о. взяти, то за круто. за такі грошу можна взяти однокімнатну квартиру покращеного планування, або двокімнатну квартиру. Золотий будинок получиться, якщо в тебе купити ділянку і побудуватись.

Тим паче що з масиву (9 ділянок) 4 ділянки підключені до електромереж. Вибив собі діляянку, а тепер хочеш нажитись. Сумніваюсь що в тебе її хтось купить.

Зараз громадяни встановлюють електроопалення, а на цьому масиві не дуже розженешся по потужності. (виходить всередньому 4 кВт на ділянку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

максимум 1000 у.о/сотку.

Якщо ти хочеш 38000 у.о. взяти, то за круто. за такі грошу можна взяти однокімнатну квартиру покращеного планування, або двокімнатну квартиру. Золотий будинок получиться, якщо в тебе купити ділянку і побудуватись.

Тим паче що з масиву (9 ділянок) 4 ділянки підключені до електромереж. Вибив собі діляянку, а тепер хочеш нажитись. Сумніваюсь що в тебе її хтось купить.

Зараз громадяни встановлюють електроопалення, а на цьому масиві не дуже розженешся по потужності. (виходить всередньому 4 кВт на ділянку).

Бачу палець в рот не клади, всі такі балакучі і розумні. Тема не до обговорення, а для продажу. Якщо шось не підходить просто проходь мимо. Нажитись ніхто не збирається, і за безцінь віддавати теж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...