Перейти до змісту

Скачайте файл на ФТП


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Дуже прошу залити на ФТП 2 файла!

Качати:

ArmA_2_dvd1.iso

ArmA_2_dvd2.iso

Скачати

З мене велечезне дякую і +1 в репутацію!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене велечезне дякую і +99999 в репутацію!:)

ты это, думай что пишеш, а то вдруг придётся "за базар отвечать".... кто его знает как выборы закончатся.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене велечезне дякую і +99999 в репутацію!:)

ты это, думай что пишеш, а то вдруг придётся "за базар отвечать".... кто его знает как выборы закончатся.....

Сначала залить надо, а потом уже посмотрим:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ptk Дякую! Чекаю на ФТП:)

la20 Якщо буде потрібно - звернуся!

ПРосто у мене диск з цим піратським лайн*ом..Озвучки нема. лагає, гра не зберігається. ось зара тільки баталії можу створювати на Т80 проти абрамса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще відео цікаве..

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Black Hawk Down

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Для фанатов-летчиков battlefield 2

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Мега-битва

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Управляемый UAV, который есть в БФ2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене гра є, але дуужее фігова піратка. Гра не зберігається, через що треба заново все починати, звуків нема і т.д..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливаєть в ftp://lm:[email protected]/Games/ , для інфи розміри мають бути 3.91 ГБ (4 200 054 784 байт) та 2.52 ГБ (2 707 320 832 байт)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо що то звертайтесь, а ше б дали мені доступ до фтп не з датагруп, то воше б мігби приймати замовлення регулярно... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо що то звертайтесь, а ше б дали мені доступ до фтп не з датагруп, то воше б мігби приймати замовлення регулярно... :-)

В такому випаду зможеш скачати цю гру =)) з мене ++++

ninja_blade__repack_._pirat.ca_.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...