Перейти до змісту

Драйвера NVIDIA GForse4 440 Go 64M


Beaver

Рекомендовані повідомлення

Не магу найти драйвера для видеокарты ноута Версия MAGELLAN 54W выпуска 2003 года. На офсайте магелан нет ничего и в поминье про драйвера..... уже давно ищу драйвера по производителям....... уткнулся в видеокарту NVIDIA GForse4 440 Go 64M...может у кого есть? Может есть комплект драйверов у когонить?.....буду благодарен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба оце не підійде?

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_93.71_2.html

уже качал этот драйвер....и многие другие - не подходят.......:((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм.. а що за ОС, можна поцікавитися? Бо у темі ні слова.

Якщо ХР, то вона сама такі дрова автоматом підіймає. (в мене RadeOn 9600 Pro сама підняла. ) ХР СП2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давай детальнішу інформацію по своїй відеокарті, щоб можна було щось знайти.

Драйвера треба під Windows XP чи якусь іншу операційну систему?

Напиши значення VEN_ID, DEV_ID та SUBSYS_ID. Глянути можна в диспетчері пристроїв.

Далі тобі на допомогу прийде сайт http://www.laptopvideo2go.com/drivers.

А якщо хочеш - то можна руцями підправити inf-файл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм.. а що за ОС, можна поцікавитися? Бо у темі ні слова.

Якщо ХР, то вона сама такі дрова автоматом підіймає. (в мене RadeOn 9600 Pro сама підняла. ) ХР СП2

NVIDIA GForse4 440 Go і NVIDIA GForse4 440 , то різні карти , треба шукати драйвер на мобільну карточку , ;) , не знаю як в NVIDIA, но в АТІ любий драйвер мажна перетворити для мобільних карточок, з допомогою патча,може й тут є така можливість.А шукати  треба , ще детонатори.або як пишуть вище , руками правити іні файл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NVIDIA GForse4 440 Go і NVIDIA GForse4 440 , то різні карти...

Нема ні такої картки, ні такої...

Про ручне редагування inf-файлу я вже вишче написав. Сумніваюсь, що Beaver це осилить. Допомогти зробити це може сайт laptopvideo2go. А взагалы при пошуку драйвера треба нормально задати початкові умови: правильно написати назву пристрою, модель, подати дані про виробника, під яку ОС шукається драйвер і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю... ось перша ссилка з гугла: http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/36896

Нема ні такої картки, ні такої...

Та вроді є: http://www.nvidia.com/page/geforce4go.html

Але з дровами шось взагалі голяк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.nvidia.ru/Download/Scan.aspx?lang=ru

саме шукаэ дрова.

а тут : http://www.driverheavendownloads.net/nvidia.htm

всі існуючі дрова Нвідії

nVidia Forceware 93.71 mobility winxp32 (Vista не поддерживается) - для GeForce 2 MX, GeForce 4 и GeForce 5 FX Series (т.е. все AGP-only карточки).

icon_plus_1.gifSupport

http://www.driverheavendownloads.net/nvidi...nglish_whql.zip

офіційний ftp - ftp://download.nvidia.com/Windows/

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1401126

Просто лінь шукати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операционная система ХР сп2........ более точнее могу рассказать о карточке только вечером...... может можно вытащить каким-то образом драйвер из старой установленной системы?.... рядом просто есть хард с установленной системой для этого ноута.....ее еще не "убил".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beaver - Я для кого розпинався??

Скільки ще посилань необхідно???

перечитай мій останній пост!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beaver - Я для кого розпинався??

Скільки ще посилань необхідно???

перечитай мій останній пост!!

я вибачаюсь.......але тот ноут дома.....увижу его только вечером после работы........заранее огромное спасибо сейчас накачаю........вечером ставить буду - отпишусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А флешки чи диски для кого винайдені - скачав- записав- приніс-запустив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А флешки чи диски для кого винайдені - скачав- записав- приніс-запустив!

так и делаю....... только точно того, что надо еще не нашел среди ссылок.........ищу дальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробач, ти знущаєшся?? Чи ти блондинка??

nVidia Forceware 93.71 mobility winxp32 (Vista не поддерживается) - для GeForce 2 MX, GeForce 4 и GeForce 5 FX Series (т.е. все AGP-only карточки).

підтримують:

NVIDIA GeForce4 410 Go 16M

NVIDIA GeForce4 420 Go

NVIDIA GeForce4 420 Go 32M

NVIDIA GeForce4 440 Go 64M

NVIDIA GeForce4 440 Go

NVIDIA GeForce4 448 Go

NVIDIA GeForce4 448 Go

NVIDIA GeForce4 460 Go

NVIDIA GeForce4 488 Go

NVIDIA GeForce4 4200 Go

NVIDIA GeForce FX Go 5100

NVIDIA GeForce FX Go 5200 32/64M

NVIDIA GeForce FX Go 5200 64MB

NVIDIA GeForce FX Go 5250/5500

NVIDIA GeForce FX Go 53x0

NVIDIA GeForce FX Go 5600

NVIDIA GeForce FX Go 5650

NVIDIA GeForce FX Go 5700

NVIDIA GeForce FX Go 5700

Натиснути, щоб закачати необхідний драйвер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробач, ти знущаєшся?? Чи ти блондинка??
nVidia Forceware 93.71 mobility winxp32 (Vista не поддерживается) - для GeForce 2 MX, GeForce 4 и GeForce 5 FX Series (т.е. все AGP-only карточки).

підтримують:

NVIDIA GeForce4 410 Go 16M

NVIDIA GeForce4 420 Go

NVIDIA GeForce4 420 Go 32M

NVIDIA GeForce4 440 Go 64M

NVIDIA GeForce4 440 Go

NVIDIA GeForce4 448 Go

NVIDIA GeForce4 448 Go

NVIDIA GeForce4 460 Go

NVIDIA GeForce4 488 Go

NVIDIA GeForce4 4200 Go

NVIDIA GeForce FX Go 5100

NVIDIA GeForce FX Go 5200 32/64M

NVIDIA GeForce FX Go 5200 64MB

NVIDIA GeForce FX Go 5250/5500

NVIDIA GeForce FX Go 53x0

NVIDIA GeForce FX Go 5600

NVIDIA GeForce FX Go 5650

NVIDIA GeForce FX Go 5700

NVIDIA GeForce FX Go 5700

Натиснути, щоб закачати необхідний драйвер!

я, по моему, обЪяснил русским язЫком, что вечером выясню что подходит, а что нет..... и попррошу вислови типу "ти шо блондинка" залишити при собі!...... за помощ спасибо...... моя работа не заключаается в том, чтоб сидеть с железом и втыкать в монитор....есть еще и другие неотложные дела....

ЯплакалЪ :lol: :lol: :lol:

плачущим предлогаю выйти "в сад")))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б руки поломал бы тем кто сооружал такой девайс как Версия...... выпуск 2003...... поддержку прекратили в 2002 году.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, по моему, обЪяснил русским язЫком, что вечером выясню что подходит, а что нет..... и попррошу вислови типу "ти шо блондинка" залишити при собі!...... за помощ спасибо...... моя работа не заключаается в том, чтоб сидеть с железом и втыкать в монитор....есть еще и другие неотложные дела....

То й займайся іншими невідкладними справами, а таку роботу доручи людям, які можуть і вміють це робити. На форумі є чимало людей, які здатні це зробити за певну суму чи іншу адекватну винагороду :beer:

Якщо ж берешся створювати тему, де просиш тобі допомогти - будь готовий цю допомогу прийняти. Немає знань в даній галузі і бажання вчитися - не ображайся на запитання про "блондинка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, по моему, обЪяснил русским язЫком, что вечером выясню что подходит, а что нет..... и попррошу вислови типу "ти шо блондинка" залишити при собі!...... за помощ спасибо...... моя работа не заключаается в том, чтоб сидеть с железом и втыкать в монитор....есть еще и другие неотложные дела....

То й займайся іншими невідкладними справами, а таку роботу доручи людям, які можуть і вміють це робити. На форумі є чимало людей, які здатні це зробити за певну суму чи іншу адекватну винагороду :beer:

Якщо ж берешся створювати тему, де просиш тобі допомогти - будь готовий цю допомогу прийняти. Немає знань в даній галузі і бажання вчитися - не ображайся на запитання про "блондинка".

забыл ВАС молодой чел спросить чем мне заниматься! чем хочу тем и занимаюсь и когда хочу....... а если у вас тама нетерпежка нагрубить...унизить...поприкалываться......и получить за это плюсик - ошибочка...у меня такое ощущение что тут только спецы и собрались...и друг друга учат поучают..... форум создан для общения..... хочешь - помоги......не хочешь не лезь......или "в сад".....))))))

к Вшему сведению с сылок выше выложеных..181.22 , 180.84, 180.43,178.24, 179.48, 93.71, 77.72, 81.85, 92.91, 174.74...ниодин не подошел под видеокарту......работаю дальше.....качаю....ставлю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі підказали що і як треба зробити. Те, що ти не зумів скористатися підказками - твої проблеми. Проробив купу дурної роботи, спалив лишній трафік, а що й до чого так і не врубився.

В шостому пості я просив назвати деяку інформацію для того, щоб можна було надати реальну допомогу. Відповіді на прохання так і не отримав. Натомість ви мене та інших відправляєте "в сад". Напевно саме звідти ви й вийшли. По грамотності написання повідомлення схоже, що школу ви не закінчували.

Хочеш вирішити проблему сам - вчися, думай головою, читай уважно. Нема на це бажання/часу/клепки - звертайся, допоможемо. Офіційно у нас пошук та встановлення потрібних драйверів коштує 60 грн. За деталями в приват. В технічному розділі не хочу рекламувати фірму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж назвав конкретну версію драйверу 93,71 - який ТОЧНО повинен підтримувати вказану модель карточки.

Вказав пряме посилання на драйвер.. Що ще не так?

только точно того, что надо еще не нашел среди ссылок.........ищу дальше

І цей пост після того, як я конкретно вказав все вищеописане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж назвав конкретну версію драйверу 93,71 - який ТОЧНО повинен підтримувати вказану модель карточки.

Вказав пряме посилання на драйвер.. Що ще не так?

только точно того, что надо еще не нашел среди ссылок.........ищу дальше

І цей пост після того, як я конкретно вказав все вищеописане.

ставил 93.71 - не подошел.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...