Перейти до змісту

Антивирус Касперского


Rock

Рекомендовані повідомлення

Не знав куди запостити, чи то в гумор , чи ще куди  ;) ,

в касперского загострилась шизофренія, я догадувався що він неадекватно поводився , а тут явно загострення хвороби. ;)

Начиная со вчерашнего дня многие пользователи Антивируса Касперского заметили некорректную работу данного программного продукта. Дело в том, что антивирус начал считать большое количество сайтов "фишинговыми", о чем честно предупреждал соответствующим всплывающим окошком. Наличие на странице обычного счётчика посещаемости вызывало такую необъяснимую реакцию Антивируса Касперского.

повністю 3DNews

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модуль проверки инет трафика вроде как только в КИСе и есть... .. я так вообще блокирую всякие счетчики и скрипты через локальный прокси.. так шо но проблемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене хватило, що він колись взагаді процес explorer.exe нафік вбив. Про це у багатьох виданнях тоді писало. Щас KIS 2010 користуюсь - ніби нормально. Правда чомусь при оновленні баз дико грузить проца і систему та й оновлення тривають по 5-10 хв. При тому, що бази біля 2 мб важать, а швидкість 1мегабіт. Що саме він робить ті 10 хв і чому так грузить систему не знаю :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні закінчилась бета версія КАВ 8, ще раз бета не активовується, до цього так користувався рік... доречі в КАВ 7 бета теж не активується... :angry: :angry: :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні закінчилась бета версія КАВ 8, ще раз бета не активовується, до цього так користувався рік... доречі в КАВ 7 бета теж не активується... :angry: :angry: :angry:

якраз сьогодні вчергове активував бета версію на KIS 2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто підкаже ключі до Касперського, а то стоїть КАВ2010 пробна версія, срок якої закінчується....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже ключі до Касперського, а то стоїть КАВ2010 пробна версія, срок якої закінчується....

глянь тут

http://www.kavkiskey.com

http://kavkiskey.angelcities.com/

http://freekasper.narod.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диму без вогню не буває. :)

Можливо ця стаття і не зовсім до гумору відноситься.

Скандали кругом Касперського повторюються з якоюсь періодичною циклічністю.

Пригадую, N-ну кількість років назад розгорівся скандал - "Лабораторія Касперського сама продукує віруси, для збільшення продаж свого програмного продукту". Почалось все з того, що в свіжих антивірусних базах знайшли "прописаний" вірус якого ще не існувало в природі, і який перший раз засвітився лише через кілька місяців. Це викликало підозри і навіть боляче вдарило фінансово (на жаль вже не памятаю реальних цифр).

А недавно (близько двох тижнів назад), в одного товариша на крупному підприємстві "полягла" локальна мережа (більше сотні компутерів). Шукаючи причину, з'ясувалось, що у всьому винний Каспер. Хоча вони вже давно офіційно купують ліцензійний продукт...

Можливо ця стаття і не зовсім до гумору відноситься. :)

Хоча саме в якомусь конкретному випадку, IMHO не можна виключати "криві руки", ледар-забивательство на роботу, нехватку часу на налаштування і т.п.

Мені самому не раз доводилось стикатись з компами на яких стояв Каспер, і був "пробитий" кількома різновидами троянів і т.п. муті. Взагалі недавно потрапив до рук ноут з невеликим антирекордом - близько 2000 тис. вражених файлів при встановленому і активному Каспері. :)

Звісно не було, немає і мабуть і не буде ніколи на 100 відсотків надійного і безвідмовного антивіруса.

Можна довго сперечатись на тему - який антивірус кращий. Але в результаті свого практичного досвіду, кожен все-таки вибирає найбільш оптимального і вдалого для своїх задач. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...