Перейти до змісту

Допоможіть розібратись з віндовсом


Amor

Рекомендовані повідомлення

Краще почитай відповідну гілку форуму:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry435551

І вибери собі ;) Я наприклад ставлю усім офіційну. Щоб ніякі віруси та всіляка інша зараза не потрапила на мій та моїх друзів ПК. Хто знає, що власник збірки зміг зашити у дистрибутив? А так впевнений, що вона гола та невинна ;) Немов цнотлива дівчина :rolleyes: . З котрої можеш зліпити, що забажаєш та скільки власна совість дозволить (модернізувати) розбестити. Удачі! :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись що для тебе значить краща!

Якщо звичайна й активована(перевірена часом і кількістю установок) то Монкрусівська(18 в 1).

Якщо з якимись додатковими прибамбасами в оформленні(стилізована) то та друга,голд енд блек едішн,здається.Щоправда не знаю як там з активацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить щоб нормальна була активація і стабільно працювала а стиль то таке =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить щоб нормальна була активація і стабільно працювала а стиль то таке =)
Купляй в магазині ліцензійну. Або навчися читати на форумі те про шо люди пишуть.

А ше є GooooooooGLE.

http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows7/products/compare

З.І. Я користуюся Ултімейт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл з ултімейта? Чи просто понти поганяти? Чим тебе ВДОМА не влаштовують інші, менш дорогі версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл з ултімейта? Чи просто понти поганяти? Чим тебе ВДОМА не влаштовують інші, менш дорогі версії?

Золоті слова :);):blush: !!! +1 У мене самого стояла Професійна, а так і Домашня розширена підійде. Бо не використовую я усі функції даної ос. А навіщо голі понти крутити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросив допомоги тут тікі шо і видно шо всі пантуются а нормальних людей 2-3 хоть:angry:Kaktus1990 більш менш нормальну пораду дав. ще й скачав цю вінду якісь далб*йоби робили даже установка не паше попрошу адмінів удалити його шо б ніхто не скачав гімна якогось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...