Перейти до змісту

Everquest 2


silia

Рекомендовані повідомлення

Мы узнали об этом чуть раньше, но официально можем сообщить только сегодня: "Акелла" доставит EQ2 в Россию! А заодно - в страны СНГ и Балтии.

Sony Online Entertainment и "Акелла" планируют широкое продвижение бренда EverQuest II на отечественном игровом рынке, обещано даже "создание первого в своем роде онлайн-сервиса подобного масштаба".

Отныне компания "Акелла" является официальным издателем EQ2 в России, СНГ и странах Балтии и отвечает отныне за распространение, маркетинговую политику, установку и управление серверной системой на данной территории. Отдельное внимание планируется уделить поддержке коммьюнити игры и активному расширению сообщества любителей и фанатов EQ2.

"Мы очень рады нашему новому сотрудничеству с компанией "Акелла" и изданию EVERQUEST II в России, странах Балтии и СНГ, - сообщил Джон Смедли, президент Sony Online Entertainment. - Мы с нетерпением ожидаем релиза проекта в этих странах, который даст фанатам и поклонникам игры великолепную возможность исследовать и изучать необъятный мир Norrath на родном языке".

Вице-президент компании "Акелла" Дмитрий Архипов вторит: "EverQuest II - настоящая легенда в мире онлайновых игр. До настоящего момента наша компания была официальным дистрибьютором EverQuest II в России, и мы прекрасно осознаем огромный уровень интереса к вселенной игры в нашей стране. Официальное издание этого проекта на русском языке, с серверной системой и всесторонней поддержкой потребительской аудитории сотворит настоящую революцию в интернет-пространстве России, СНГ и стран Балтии. Мы надеемся сделать глобальный шаг вперед в развитии MMORPG-игр и их коммьюнити в России и приложим все усилия для успеха этого предприятия". - HWNN

ЗІ Якщо ціна на доступ до сервака буде на рівні 5$ то EverQuest 2 стане самою популярною грою на території СНД. Ніякий халявний сервак не може йти в порівняння з офіційними, а EverQuest 2 стане третьою ММРПГ офіційно росповсюджуваною на цій території (Після Сфери і Рагнарока)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо це таке - EverQuest 2??? :)

Не сув, не бачив, а вже захотілось і першого і другого.

Який у неї стиль, порівняйте з чим небудь відомим.

ах да - пліз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.akella.com/ru/games/eq2/

Тільки не вздумай зараз купляти, зажди трошки і тоді вже російську візьмеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерсі за ссилку.

подивився скріншоти, якшо правильно поняв то це в стилі Готіки тільки онлайн версія. Да?

А хтось зустрічав інфу скільки воно їсть трафіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

чи має хтось кліент?

чи є в когось можливість скачати - http://forums.akella-online.ru/showthread.php?t=1489

як я зрозумів вже русійська версія є.

post-360-1153720326.jpg

post-360-1153720395.jpg

post-360-1153720496.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1го вересня стартує офіційно.

Плата +-10баків в місяць, сама гра біля 20$

Гра повністю озвучена і перекладена на російську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігра прикольна... сама суть цікава + всё на РусиШ це вооПшЭ гуД...

цікаво невже скріни з ігрулі самої

post-360-1153738646.jpg

тут вибор рас, професій :):):)

я думаю може переплюнути Лінейку...

З.І. Хто думає EQ 2 народ перетяне з Лінейкі до себе? :-)

вибрав якшо буду грати то буду ОргОм +)))))))))))

post-360-1153739115.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра зкачана. (Мега ріспект Зевсу за допомогу)

На ЛМі не знаю чи зявиться адже гра велика а людей які в неї будуть грать не так і багато, кому нада звертайтесь щось придумаєм.

PS але там ще абдейтів на метрів 100 закачать прийдеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граю другий день.

Покіщо геймплей нагадує Облівіон онлайн.

Прокачка всього чого завгодно, від падінь з висоти, рубки дерев, ловлі звірів і риби до плавання.

Графіка супер як для онлайна, да щей персонажі чудово анімовані.

Управління здійснюється через w a s d.

В беті пока що перекладені лише тексти, але ще до релізу є час. Що вражає так це правильність вживання відмінків якого і в офлайн іграх ще не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля кажи де можна тебе знайти, прийдем з вінтом запишем. І ще - а якщо переписати в тебе вже проапдейтчену версію....

приблизно не прикідав скільки по трафіку за час вона жере?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вінтом не вийде. Пишу на ДВД

Сьогодні скоріш за все не вийде (або вже після 20:00) а от завтра можна мене виловить 8050 446 82 85

Нащот вже поставленої то без поняття, але скоріш за все треба щоб воно прописало себе в реєстрі.

Біля 5Мб в годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок... думаю завтра перезвонимссс

Cіля в двух словах скажи:

Архетіти- берсерк, волшебник і т.д... - це тіпа в ЛА2 (профи-СС,Крафтер, Спойлер)

Раси - це тіпа в ЛА2 (Ельфи, Тёмний, Гном)

А ремесло - люье мона вивчити і бадяжити шось...

Я правильно зрозумів?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна любе ремесло вивчить але зконцентруватись на одному нада щоб щось вишло нормальне.

Решта вроді того що ти написав.

Але тут плани помінялись і мене до понеділка не буде в місті. Так що звиняйте.

ЗІ реєструйте акаунти вже, бо треба ждать з 3 дня щоб вам їх активували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Dear beta candidate,

We are pleased to offer you an invitation into beta for the EverQuest II: Echoes of Faydwer expansion. Thank you for joining the effort to help us build a stronger, more stable game.

Please read this entire e-mail carefully. It will provide all the information you need to install the beta client and begin exploration of the EverQuest II: Echoes of Faydwer expansion pack.

Прошло пару месяцев и я получил доступ на Бета тест :) ЫЫыыЫЫ я даж забил что давал заявку на бета тестирование....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест вже закінчився

Це тобі пришло запрошення потестить новий адон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Гра платна.

З кучою квестів, івентів, здоровим світом і сюжетом.

Прокачка подібна до моровінда.

Але грать нада бандою зразу ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сотні моїх друзів москалів уже там ) Жодного поганого слова не чув про цю гру! 10 у.е./міс це нормальна плата! Треба знайти кліент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо хтось знає чи в Луцьку можна придбати дану гру, або де найкраще її купити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...